eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Bursa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BursaESES-Taraftarlar Arası Dostluk Maçı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Online Durum: Offline
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2009 saat 23:55
Alıntı yapılan cresadur

karıştırma skoru LOL
yenildikmi LOL olsun önemli olan dostluk abi Wink orası deplasman nasıl olsa bizde pazar günü burda bunları yeneriz LOL
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2009 saat 23:57
kazanan dostluk oldu bundan emin ol yeter bizleri çok güzel desteklediler sonuç 3-1 bursa aldı 
DSİ Es Es
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 00:07

Bursaspor - Eses Taraftarları [Galeri]

Bursaspor Eskişehirspor maçı öncesi dosluk karşılaşmasının fotograf galerisi

BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 00:18
http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=72515

BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 02:52
gzl resimle vidiyolarıda bekliyoruzzz
DSİ Es Es
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 12:55
maçın tamamını çektik güzel görüntüleri içlerinden süzüp,uygun olanları koyucam
BursaESES
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 16:25

Bursalı yönetici hakeme saldırdı

Turkcell Süper Ligi'nin 24. haftasında yarın oynanacak olan Eskişehirspor-Bursaspor maçı öncesi her iki takım taraftarları kendi aralarında dostluk maçı yaptı.

BURSASPORLU YÖNETİCİ HAKEME SALDIRDI

Çekişmeli geçen maçta Bursasporlu taraftarlar, sahadan 3-1'lik galibiyetle ayrıldı. Bu arada senaryo gereği sahaya giren Bursasporlu bir yönetici, kendi futbolcularıyla hakeme saldırdı. Bu mizanzen gülüşmelere sebep oldu.

Bursa Merinos Stadı'nda yapılan karşılaşma renkli görüntülere sahne oldu. Eskişehirsporlu taraftarlar, Bursasporlu taraftarların davetine çok sevindiklerini ve seve seve kabul ettiklerini söyledi. Eskişehirspor taraftarlarından Murat Çelen, "Bursasporlu arkadaşlar, böyle bir maçla ilgili davetlerini ilettiler. Biz de bu daveti seve seve kabul ettik. Bursaspor zaten bizim kardeş takımımız. Eskişehirlisporlu taraftarlar olarak Bursaspor'un galibiyetine seviniyoruz, mağlubiyetine üzülüyoruz. Anadolu kardeşliğinin bu şekilde başlaması çok güzel. Bundan sonra da böyle devam edecek. Buradaki maçın sonucu önemli değil. Önemli olan dostluk. Biz de bu maçın rövanşı için Bursasporlu taraftarları Eskişehir'e davet edeceğiz" diye konuştu.

Bursaspor'un amigolarından Fikret Yorgun ise, bu dostluğun Türkiye'ye örnek olması gerektiğini belirterek, "Beni Eskişehirspor formasıyla görenler şaşırıyor. Ben dostluk pençinleşsin diye bu formayı giydim. Ben 40 yıldır Bursasporluyum, 30 yıllık amigoyum. Hiçbir zaman Bursaspor'u satmadım. Benim tek amacım Eskişehirspor-Bursaspor dostluğunun pekişmesi. Bu dostluğu bütün Türkiye görsün ve bütün Türkiye'ye örnek olsun bu organizasyon. Benim hayatımda hiç unutamadığım anım, Akçaabat'ta hayatımda yediğim en büyük dayaktı. 30 kişi bana saldırdı, ama yine Bursaspor'dan vazgeçmedim. Bursaspor için ölmeye hazırım" dedi.

İHA
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 16:30
Bu maçın rövanşında bende forma giymek isterim Tongue
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 16:31
Röpörtajdaki Fikret Yorgun namıdiyar ARDİLES'dir
BursaESES
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 17:12
Bu organizasyonda emeği geçenleri tebrik ediyorum ne mutlu size skorun önemli olmadığı maç kazanan BURSA-ESES olmuş umarım herkese örnek olur...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır