eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim Ya Hakkımızı Koruyun.! Ya da İstifa Edin.!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:27
Murat maalesef işler öyle dönmüyor, sesi çıkanın asanın kesenin borusu ötüyor...Birileri saf dışı bırakılacaksa sesi çıkanlar değil sesi çıkmayanlar seçiliyor... Hele hele Federasyonda etkinliğin sıfırsa ve koca Eskişehirspor kulübünde bir kişi bu olanlara karşı kulübü koruyamıyorsa bu çok ayıp ve acı bir olaydır.... Sesin çıkmadığı sürece kimse sana bu ligde kalıp palazlanma hakkını vermez, daha doğrusu durup dururken kimse kimseye hak vermez bu hakkı mutlaka söke söke almamız gerekiyor...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:35
Koray, yarin 06.00 da kalkacagim, calismamiz da lazim ki, bandoEsEs'e para yollayalim. EsEs macina gelebilelim. burada saat 03.35. son mesajim yani.

O zaman EsEsí sevenler yonetime talip olacaklar hic toz kaldirmadan gider kulislerde bu yonetimi ikna eder ve sessiz sedasiz yonetim el degistirir. 3 liste varsa tabii. EsEs e zarar vermeyecek en iyi operasyon o olur. Takimin bassiz kalma riskinin gundeme bu gibi toipiclerle tasinmasi bile cok sakincali. Kayseri Maci dakika.25 ve EsEs 3-0 maglup. Sence sirf bu tartismalarin baslamasindan dolayi "Yonetim Istifa" diye bagrilma olasiligi artmis olmaz mi? Takimi desteleyip atesleyip 3-4 yapmak yerine "Yonetim Istifa" sesleri, ne hos olurdu degil mi?

Gostermek istenen resme dikkatinizi cekiyorum ben sadece......
Murat Bayrak
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:44
Cagil son mesajim sana nasipmis. Ben turkiye den uzaktayim ya, sen tecrubeni benle paylas. sence gerektiginde aziz yildirim car car konusuyor mu, yoksa kapali kapilar ardinda mi isi bitiriyor (bkz.bizans) Tepkiyi koydumu bir kere koyuyor ama zamaninda ve TAM. sagda solda aglamadan....... tecrubeni paylasirsan sevinirm. iyi geceler
Murat Bayrak
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 10:00
Alıntı yapılan MuratBayrak

Cagil son mesajim sana nasipmis. Ben turkiye den uzaktayim ya, sen tecrubeni benle paylas. sence gerektiginde aziz yildirim car car konusuyor mu, yoksa kapali kapilar ardinda mi isi bitiriyor (bkz.bizans) Tepkiyi koydumu bir kere koyuyor ama zamaninda ve TAM. sagda solda aglamadan....... tecrubeni paylasirsan sevinirm. iyi geceler

O her zaman kapalı kapılar ardında işi bitirir...Mesela FB li bir adamı bizim yönetime sokar bizi susturur kendinin zaten konuşmasına gerek kalmaz...Çünkü bizim sesimizin çıkmayacağını çooook iyi bilir....

Birde sanırım istediğiniz oldu Murat Bey...Fakat siz uzaktasınız yaaa bazı şeyleri bilmezsiniz...Herşeyin yeri var,zamanı var...Ama sabrın da bir yere kadar tahammülü var...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 10:16
bence yönetmde bir lobi gücü yok .federasyonda etkili eğil.maçlar sadec sahada kazanılmıyor.bu hakemlar bizim maçlara verilmeyecekse bunu yönetimin federasyondaki gücü çözer.bence eskişehirsporumuz bir takım ayak oyunlarıyla her hafta adım adım katlediliyor bunuda çözecek güç yönetimdir.çok geç olmadan.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 10:24
Olaylı Orduspor maçından sonra Halil Ünal yine Eskişehirspor Başkanıydı ve bizimle ( taraftar ) beraber Stadyumun oradan Migros' a yürüyüş ve basın açıklaması yapmıştık. O zamanlar onu çok sevmiştim ama bu sene yaptığı politikaları hiç beğenmedim ve Eskişehirspor Başkanlığına yakışmadığını düşünüyorum. Bu olaydan sonraki tepkisini merakla bekliyorum.
Yukarı
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
  Alıntı it was 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 10:26

Bu konu sezon sonunda konuşulur bence...ama ...

ligde kalırsak işte kaldık seneye daha iyi olacaz denir kalırlar.düşersek borçlar var denir aday yok denir kalırlar..
ama her halukarda tepki koyacak taraftarın yanına birileri gonderılır sustururlar...
Geçmişini unutan,Küçük planlarla bugünü kurtarmaya çalışanların,geleceği olmaz...
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 11:30
Hakemler konusunda yerel basının karşısında ne tür beyanatlar veriliyorsa ulusal basına da ve de kulüpler birliğine de, -hiç bir şeyden çekinmeden- aynı demeçleri veren bir zihniyet istiyoruz.

Acaba çok şey mi istiyoruz?

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 11:35
Çoook geç kaldık çooook. Yönetimimizde, taraftarımızda, Federasyonda, MHKda. Çok geç kaldı, puanlar gitti. Bundan sonra yeni puanlar kaybetmeyiz inşallah. Allah futbolcularımıza ve teknik heyete güç kuvvet versin. Rakip ve hakemle başaçıkmak kolay değil.

Yüce Allah Yönetimimize basiret, taraftarımıza erken müdahale refleksi, Federasyona akıl fikir, MHKyada müstehakkını versin...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 12:06
Biz istanbulda tff önünde eylem yaparken eskişehirden gelmek isteyenler niye gelemedi bide bunu sorsunlar bakalım büyük.!! başkana ve yönetime....
BursaESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,465 saniyede hazırlanmıştır