eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 01:23
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan esesli_asik

Gelmeyin maça kardeşim ne işiniz var.Paranız yoksa oturun evde,ben böyle düşünceyeCensored

Anlamazlar kardeşim anlamazlar...Wink

Öyle bir gün gelecek ki o beleşçi denilenlere muhtaç kalacaklar farkında değiller...

Sizin mantalitenize göre o beleşçi dediğiniz kişiler gs,fb,bjk maçlarına giremeyecek...Stadda aynı denizli,diyarbakır vs.vs. bunlar gibi olacağız...Wink 
beleşçileri savunmuyorum fakat paranız yoksa gelmeyin nedeemk ya buda yönetimin suçu kardeşim 25 mılyona macmı olur daha ucuz yapsınlar o ndan sonra o beleşçiler konusulur
:) :) :) :)
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 01:31

Para yok edebiyatıyla taraftarlık yapılmaz.

Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
SeRDaR2626 Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı SeRDaR2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 01:52
Alıntı yapılan Emrecan

10:000 YTL merdiven boşlukları yazmış Kimbilir kaç tane bilet bastılar ki merdiven boşlukları tıka basa doldu...Angry

Yonetım sutten cıma ak kasık degıl elbette ama....Stada genelde erken gırerım ve sunu her zaman soylerım.....Macın baslamasına yakın zamanda ıcerıye gırenler orta bolumlerın dolu oldugunu gore gore ortada yıgılma yapıyor...Bence o gun o stadda merdıven boslugunun dolmasına gerek yoktu...Cunku stadın kenar kısımları bombostu...Bunda bırazda bızım sucumuz var bence....Ama yonetımınde acılen su bedavacılara onlem alması gerekıyor....Bedava gırenlerın para verenlerden ne ayrıcalıgı var....ISTESEM ınanın bende hıc bır maca para vermem, o derece tedbırsızler bu konuda.....
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...
Yukarı
cihan_eses Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

cihan
Yer: ESES
  Alıntı cihan_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 01:56
4500 tane kombineli 5000 tanede biletli seyirci var ama stadda 15000 kişi var 5000 kişi beleş girmiş nasıl iş bu ya sonra bu merdiven aralarına çare bulamadılar ya serdar2626 arkadaşımızın dediği gibi bizimde suçumuz var altlar bomboştu
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 02:03
Alıntı yapılan cihan_eses

4500 tane kombineli 5000 tanede biletli seyirci var ama stadda 15000 kişi var 5000 kişi beleş girmiş nasıl iş bu ya sonra bu merdiven aralarına çare bulamadılar ya serdar2626 arkadaşımızın dediği gibi bizimde suçumuz var altlar bomboştu

Biletli seyirci sayısı ne zaman kim tarafından açıklandı acaba bilginiz varmı ? Benmi kaçırdım acaba..

Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 02:32
beleşçiliğe karşı duranlar onun yerine bilet fiyatlarının düşmesini savunsun. böylelikle beleşçilik azalır .bir de belki hacettepe maçında dikkat etmişsinizdir.  hava hastanesinin çatısından maç izleniyor. ben bir taraftar olarak bunu istemiyorum ki izleyenler muhtemelen askeri doktor veya onların akrabalarıdır. yani bilet alabilecek gücü olan kişiler. yönetim veya taraftar bir şekilde tepki göstermeli.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
cihan_eses Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

cihan
Yer: ESES
  Alıntı cihan_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 02:34
Alıntı yapılan kraleses

Alıntı yapılan cihan_eses

Biletli seyirci sayısı ne zaman kim tarafından açıklandı acaba bilginiz varmı ? Benmi kaçırdım acaba..

rıza zeydan açıkladı geçen ben haberi nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama açıklayan rıza zeydandı
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 02:35
Vali Baba işe el atmalıdır.Şehirde ki mali durumu en iyi bilen insanlardan birisi.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 02:38
Alıntı yapılan d0rli0n

beleşçiliğe karşı duranlar onun yerine bilet fiyatlarının düşmesini savunsun. böylelikle beleşçilik azalır .bir de belki hacettepe maçında dikkat etmişsinizdir.  hava hastanesinin çatısından maç izleniyor. ben bir taraftar olarak bunu istemiyorum ki izleyenler muhtemelen askeri doktor veya onların akrabalarıdır. yani bilet alabilecek gücü olan kişiler. yönetim veya taraftar bir şekilde tepki göstermeli.
Azalmıyor kardeşim olmuyor işte bilet fiyatı ne kadar olursa olsun 2 kişi 1 bilete girmeyi marifet sanıyorlar 10 ytl olduğundada gördük geçen sene, kocaelidede gördük izmirdede eskişehirdede...biz enayimiyiz o parayı verip giriyoruz?EsEsi seviyorsan bunu yapmıycaksın hiç bir zaman hiçbir yerde...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 08:44
yazık olmuş şu maçta böyle bir ceza ise büyük maçları düşünemiyorum
merdiven boşluğu için adamlar çok uğraştı birini kovalıyor yukarıdan biri geliyor klübe zara zaten kısıtlı bir bütçe var elimizde bu sezon ne yapıp ne edip tutunmamız gerekirken bismillah ilk maçta ceza herkes üstüne düşeni yapmalı yer yokmuydu vardı ama yok illa açığın ortası olsun diye böyle yapan arkadaşlar yüzünden ceza yiyoruz diğer konulara gelince biletsiz maça nasıl girdiler aklım almıyor güvenlik vardı kontrol eden
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır