eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dünya Bu Transferleri Konuşuyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 23:38
Robbie Keane de çok atıp tutuyordu hayallerimin takımına geldim,kalıcı olacağım,taraftarların sevgilisi olacağım falan filan...

1 sezon dahi barınamadı=)
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 23:46
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Robbie Keane de çok atıp tutuyordu hayallerimin takımına geldim,kalıcı olacağım,taraftarların sevgilisi olacağım falan filan...

1 sezon dahi barınamadı=)

Liverpool taraftarı herkesi kolay kolay bağrına basmaz . Stevie G. varken Keane'de kim oluyor ? Smile
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 23:48

Liverpool'u Leeds United'la karıştırdı kendisi o zaman...İkinci bir Voronin vakası diyelim onun için=)

Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 23:49

arkadaslar işte ne kadar desekte endüstriyel futbola karşı tribün kültürü diye burdan çıkacak sonuç şu ki; parası olan alıyor... alıyorda ne yapıyor önemli olan bu? mesela bi Jo manchester city 25 milyon euro ödedi aldı ama tutmadı evertona kiraladı... bence başarı yolu bu değil... öyle olsa 2003ten beri chelseanin bütün kupaları alması lazımdı... ama bi arsenale bakarsak kaç senedir kaçtane sansasyonel transfer yaptı? ben hatırlamıyorum... ama çoğu genç futbolcu kadrosundaki... bunun için sağlam bi yönetim ve gençlere önem veren bi teknik ekip ayrıca iyi bir futbolcu arama ekibi lazım...taraftara da biraz sabır...

Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 23:52

Sevgili Arda Abi,Manchester City'nin sahibi o görgüsüz Arabı saymıyorum bile...(Umarım ceza almam bunun için).Yahu hangi futbolcu olursa olsun,isterse uçsun hiçbir oyuncu 150 milyon Euro etmez.

Büyüklerimiz anlatıyor her zaman eskiden para yoktu,oyuncular arma için oynardı diye...Aynen öyleSmile
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 23:57
Arkadaslar Keane olayi yanlis anlasildi galiba
liverpool adami 6 ay önce 24milyona satin aldi tottenhamdan
simdi tottenham geri aldi 16milyon 700bine
yani bu isten karli cikan tottenham
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2009 saat 23:59
Biz sadece Keane için demedik abi.Defoe'dan zarar ettiler bildiğim kadarıyla.Onu kastettim.Zaten yazdım,Keane'i 7 milyon euro eksik fiyata Tottenham'a geri sattı Liverpool diye.Hem bize ne onlardanLOL

''Robbie Keane tekrardan Tottenham'a geri dönmüş,üstelik Liverpool'un aldığı ücretin 7 milyon Euro eksiğine''Wink
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2009 saat 00:07
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Biz sadece Keane için demedik abi.Defoe'dan zarar ettiler bildiğim kadarıyla.Onu kastettim.Zaten yazdım,Keane'i 7 milyon euro eksik fiyata Tottenham'a geri sattı Liverpool diye.

''Robbie Keane tekrardan Tottenham'a geri dönmüş,üstelik Liverpool'un aldığı ücretin 7 milyon Euro eksiğine''Wink

kusura bakma hocam ben yanlis anladim ozaman
ben arkadaslrin senin yazina yazdiklari yorumlari kastetmistimde yanlis bisey var gibi geldi bana
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2009 saat 00:08
Boşver be hocam,bize ne Liverpool'dan,Tottenham'dan...Adamlarda para var da nereye harcayacaklarını bilemiyorlar...

Yaşasın Eskişehirspor,Yaşasın Eskişehirspor taraftarıBig%20smile
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2009 saat 00:14
cok haklisin ClapClap

Yaşasın Eskişehirspor,Yaşasın Eskişehirspor taraftarı Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır