eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 18:44
ben bozüyük'e bir maça geldiğimde mahşer pankartı vardı o grupmu yoksa sadce pankart mı?
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 19:13
Alıntı yapılan disasel

ben bozüyük'e bir maça geldiğimde mahşer pankartı vardı o grupmu yoksa sadce pankart mı?

Sen 3.Ligden Bahsediyorsun,İlk Grubumuzdu Mahşer,Sonradan Bir Takım Sorunlar Yüzünden Ayrıldık Biz Bursa Merinos Deplasmanında CaDDe Olduk,Diğer Grupta Hergele Zaten...
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:45

MAÇ PROGRAMI

BOLU KUPASI 

16.07.2008

ADIYAMANSPOR - BOZÜYÜKSPOR

18.07.2008

BOZÜYÜKSPOR - Y.KIRŞEHİR

20.07.2008

BOZÜYÜKSPOR - BUCASPOR

22.07.2008

BOZÜYÜKSPOR - PAZARSPOR

26.07.2008

BOZÜYÜKSPOR - VAN BEL.SPOR

28.07.2008

MERSİN İD.YURDU - BOZÜYÜKSPOR

Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 00:05
Yarınki Bolu Cup Bozüyüksporumuz-Adıyamanspor Maçında Bozüyüksporumuza Yürekten ve Canı Gönülden Başarılar Diliyoruz Kalbimiz ve Gönüllerimiz Seninle Bozüyük'üm ... !!!
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 01:36
Her zaman heryerde tek grup olması en iyisidir.Çünkü çatlak sesler çıkmaz.Bence Bozüyüklü kardeşlerimizde çok geç olmadan birleşmelilerdir.Benim gibi genç kardeşleriminde birşeyler yapma çabası içinde olduğunu görüyor ve takdir ediyorum ama bazı yerlerdede abilerimizi dinlemek en iyisidir.Size mantıklı gelmese ve hatta mantıklı olmasa bile arkalarından gidin.En doğrusu bu olacaktır...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:50
Bozüyük Fırtınası Esmeye Devam Ediyor...

Bozüyüksporumuz Bolu'da Bolu Kupası İlk Maçında Adıyamanspor İle Oynadığı Maçta İlk Yarıda 36.Dakikada Yediği Golle İlk Yarıyı 1-0 Malup Kapattı.Karşılaşmanın 2.Devresinde İse 54.ve 80.Dakikalarda Bulduğumuz Goller İle Adıyamanspor Karşısında 2-1 Üstünlük Kurarak Maçı 2-1 Kazandık...
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:57
tebrikler BOZÜYÜK
güvensoy istifa
Yukarı
hergeleemre Liste gör
Yazar

EmRe TuRa
Yer: Bozüyük/ESES
  Alıntı hergeleemre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:57
Ayağa Kalk Bozüyük

Eskişehir Sakarya Gazetesi spor yazarı Ali İhsan Sarıçoban ın köşesinde Bozüyükspor hakkında yazdığı yazıyı taraftarımızla paylaşmak istiyoruz

AYAĞA KALK BOZÜYÜK !..
Özellikle geride kalan sezonda Bozüyükspor ikinci ligde çetin maçlar oynamasına karşın arzuladığı desteği arkasında göremedi. Birçok maçına gittiğim takım çoğu maça 12. adamından yoksun olarak çıktı.
İş bununla bitmedi. Bilecik bölgesinin iki Milletvekili var. Gerek Yaşar Tüzün gerekse Fahrettin Poyraz´ı Bozüyük stadının kırmızı koltuklarında pek göremedik. Oysa bir çok şehrin milletvekili bölgelerinin simgesi olan futbol takımlarının sürekli yanlarında. Zaten iki vekil kusura bakmasınlar ama Bilecikspor´a yeteri kadar sahip çıksalardı sonuç böyle olmazdı.
Belki geldiler, reklamı sevmedikleri için taraftarın içine karışıp izlemiş olabilirler ama en azından vekil olarak bu takıma ve yöre sporuna neler yaptıklarını açıklamalılar.
Birde Bozüyük yöresinin sanayi ve Ticaret odası yönetimleri var. Yöreden kazanan bu iş adamlarının Bozüyükspor´a katkılarını merak ediyorum. Geçen sezon kaç kombine bilet aldılar, hangi deplasman masrafını üstlendiler veya alt yapıya ne gibi katkı yaptılar açıklasınlar buradan o görüşlere yer vereyim.
Sporsever Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu´nun gayretini biliyorum. Türkiye liglerinin en genç yönetimine sahip olan kulübün borçsuz olmasında Berberoğlu başta olmak üzere geçen yönetimlerin büyük emeği var. Ancak Bozüyük ilçesinde bulunan, Bozüyüklü olup başka yörelerde çalışanlarda Bozüyükspor´a sahip çıkmalılar.
Bana göre Bozüyükspor için yörede bulunan siyasiler, siyaset şapkasını çıkartıp kafalarına Bozüyükspor şapkası takmalı. Türkiye liglerinin en genç başkanı Yalın Zeybek ve ekibi güçlerini aşıp takımı ayakta tutmak ve yarıştırmak için gecelerini gündüzlerine katıyorlar. Onların şevki kırılırsa korkarım takım sahipsiz kalır ve geldiği amatör lige döner.
Takımın Bolu yöresindeki kampını ziyaret edip Boluspor ile oynadığı özel maçı izleme fırsatı buldum. Skordan çok takımın iyi futbol oynamaya çalışmasını gözlemledim. Senelerce kapısını Bursa futboluna açan kulübün bu sezon Eskişehir´e yönelmesi, Bentspor´u kardeş, Eskişehirspor´u ise ağabey olarak görmesi geleceğe iyi bir yatırım olmuştur.
Zaten takımın iskeleti bellidir. Kadroya Bekir gibi usta bir golcünün gelmesi, Onur, Rıdvan, Samet, Ali ve Ahmet gibi genç isimlerin gösterdiği gayret karşılıksız kalmayacaktır. Zaten Ozan, Ali Öztürk, Sadullah, kaleci Tamer, Arif, Taylan gibi tecrübeli isimler bu ligin ağırlığını yeteri kadar kaldırır. Bu kadroya destek olmak ve katkı sağlamak Bozüyük yöresinin birinci görevi olmalı.

Ali İhsan Sarıçoban 16.07.2008 Köşe Yazısı

MeŞaLe AlTıNda OmUz OmUzA Bozüyük-Hergele"SUSMAK İHANETTİR"
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 19:58
1-0 geriden gelip Adıyamanı yendiler. Bozüyük grupta iddialılar arasında.
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2008 saat 18:53
Bozüyükspor hazırlık maçında Y.Kırşehirspor'u 3-1 mağlup etmiş..Bomba GİBİ geliyor bomba...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır