eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor : 0 - Eskişehirspor: 4 (STSL 2.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eSeS eSeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:29
Sivas'ı rezil etmediğimiz için fair play liginde lider biz olmalıyız diye düşünüyorum..
!..BKŞ..!
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:30

Şundan vazgeçin artık!!!!! MOD

Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:30
Başka takım bizi böyle yakalasaydı en az 8 atardı biz niye durduk anlamadım
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:30
Hafta arası dediğim gibi rahat aldık.Bu maçtan çok emindim ve oyunculaımız beni yanıltmadı.Ama futbolda acıma yoktur 4 den fazla da atabilirdik.Buldun mu atacaksın.

3 puan her zaman iyidir.Thumbs%20Up
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
onurongan Liste gör
Yazar

ONUR
Yer: ESES
  Alıntı onurongan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:31
averaj yükseltseydik neden top çevirdikki
sıradaki gelsinnnn
EN BÜYÜK ESES
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:31
Aynı durumda biz olsak bize acırlar mıydı bence atabildiğimiz kadar atmalıydık ben en azından 6 bekliyodum
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
SELCUK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: EStanbul
  Alıntı SELCUK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:31
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan escalamity

hakemin son penaltı haricindeki kararları doğru bence ama keşke 11 e 11 oynasaydık zaten olaylar 2-0 dan sonra oldu şimdi hakemle kazandınız dicek herkes

Biz demedik onlara kırmızı kart görün diye

Ama harbiden sinir oldun son dakikalar niye gidip gol atmıyorsunuz avarajımız yüksek güzel olsun

10 dk ortada top çeviriyorlar

Herhalde Skibbe gerek duymadı olay çıkmasın diye olabilir bilmiyorum ama goller atsaydık güzel olurdu

Bence devam etmeliydik avaraj önemlidir .
Gol moral verir istatisliklere gecer
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:32

Güzel goller seyrettik... Hakem ilk kırmızı kartta doğru karar verdi ama ikinci kırmızı kartta neden verdi ben açıkcası anlamadım. Kaleciye gösterdiği ilk sarı kart herhalde körmüsün işareti içindi. Ama ikincisi neden göremedik alkış falan mı yaptı acaba?

Bunun dışında takım taş gibi. Takım oyunu denen şeyi en sonunda oynamaya başladık. Bu futbolla içeride gençleri deçok rahat geçeriz...

Diğer bir yandan rakibe saygı konusunda tüm takımımızı ve Skibbe'yi kutluyorum. Her şeyden önce saygı...

Batuhan'da bu sene gol krallığına oynayacağını bize gösterdi. Gol atmakta azmi, penaltıyı ısrarla istemesi bunun içindi sanırım...

Dede'nin golüne diyecek bir şey yok... Muhteşem bir vuruştu. Yalnız Burhan'ı beğenmedim çok tutuk oynadı. Koray çalışkandı. Veysel ise şu ceza sahası içinde nasıl oynaması gerektiğini artık birileri öğretsin.... İlk yarıda yaptığı hareket yüzde yüz penaltıydı Allah'tan hakem vermedi...

Sonuç olarak 2'de 2. Çarşamba günü de 3'de 3 inşallah... Güzel günler bizi bekliyor...
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:34
Alıntı yapılan eSeS eSeR

Sivas'ı rezil etmediğimiz için fair play liginde lider biz olmalıyız diye düşünüyorum..

Katılıyorum, TFF duy sesimizi...
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2011 saat 19:34
Skibbe röportajda:Deplasmanda böyle skorlar almak zor.Ama biz 2 devredede iyi oynadık.3-0 sonrası bizim için daha kolaylaştı işler.Ama biz o zamana kadarda iyi kontrol ettik.İlk 2 maçtaq DEDE ESES e çok faydalı olacağını gösterdi... Tam söyledikleri bu kadar Skibbe nin başka yerde bulamazsın :D :D sıcak sıcak :D
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır