eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 01:00
Fenerin formasi neresi kaliteli,
Hem de hic guzel degil bence hep ayni formalar gecen seneki gibi duz ve cizgili,

Ben bizim fromalari biraz begendim, Siyahi formalarimiz bence cok guzel.
Ama Simdi bir de Glasgow Rangers in formasina bi bakin, bizimki niye boyle birsey olmadi cok super forma:

Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 01:12
Kirmizi tshirtlerde hani su eti yazisinin iyi yapistirilmadigi tshirtlerde bence amblemler birbirine çok yakin, hiç hos durmuyo eti logosunu diger tarafa alabilirler mesela! Gerçi zaten tutmuyoda tshirtu alinca kendimiz söker diger tarafa yapistirirz Big%20smile
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 01:35
Alıntı yapılan omerbihlar

Evet bu şekilde göze daha hoş geliyor.

Tamamda bu renk kulübün kulüp defterindede yazan ve geçen seneye kadar kullandığımız vişne çürüğü kırmızısı değilki!
Yukarı
çoko Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Güler
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı çoko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 01:35
fenerbahceden nefret ettıım kadar hıc bı takımdan etmem ama armalı forması cok gusel olmus ya çok özendim Confused keşke bizim d olsaydı byle bi formamız..
NEFER!
Yukarı
sam@ Liste gör
Yazar

samet
Yer: bahçelievler
  Alıntı sam@ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 01:39
Alıntı yapılan çoko

fenerbahceden nefret ettıım kadar hıc bı takımdan etmem ama armalı forması cok gusel olmus ya çok özendim Confused keşke bizim d olsaydı byle bi formamız..
evet  kiğılının tasarımı o forma bende beğendim keşke sararda bize böle tasarımlar yapsa.
İNADINA NEFER
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 02:04
Konu amacından sapmasın ama Türkiye'de, kurumsallaşma ve profesyonel kulüp yönetimi anlamında Fenerbahçe, örnek alınabilecek tek kulüptür...

Aziz Yıldırım ve ekibi müthiş bir azimle, Avrupa'nın sayılı takımlarından biri haline getirdiler Fenerbahçe'yi...  
Yukarı
furkan_26_26 Liste gör
Yazar

Furkan
  Alıntı furkan_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 02:50
Arkadaşlar Udinesenın yeni sezon formaları bence cok güzel. Photoshopta Esesime uyarladım paylaşmak istedim.. Keşke böyle olsa formalarımızCry

Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 02:59
Furkan öncelikle eline sağlık çok hoş olmuş ama bu seneki formalarımızın da bence yaptığın formadan aşağı kalır bir yanı yok kaldı ki daha formaları elimize bile almadık bu kadar çabuk üzülmeyelim bence...
Puma'nın yaptığı çubuklu formadan güzel yalnız bu yaptığın fakat diğerleri bunu ezer geçer
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 03:04

Formalar güzel,  her zaman güzelin güzeli var arkadaşlar bu kadar da incelemeyelim destek verelim yaww zaten bir şeyi herkese beğendirmek ne kadar da zor günümüzde Big%20smile fenerin forması altın kaplama olsa gene özenmem ayrıca Angry bizim ki çaput olsa gene alırım giyerim arkadaş Angry başka takımlarında öyle işim olmazzz
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2009 saat 20:25
Alıntı yapılan gakkos26

gri tişörtleri bugün store da inceleme fırsatım oldu. çok kaliteli ve şık duruyorlar. yalnız beni endişelendiren armamız ve eti baskılarının biraz basit oluşuydu. görevli ters çevirip yıkamakta fayda var dedi. kumaş ve tasarım çok hoşuma gitti. ayrıca fiyatı 50 tl değil, 49.90 mış duyurulur.LOL

50 Lira olsaydı nasıl öderdik? Allah'tan 49.90 Lira, rahatlıkla alır giyeriz. Big%20smile10 Kuruş'la da deplasman yaparızLOL
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,504 saniyede hazırlanmıştır