eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Yosemitesam Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı Yosemitesam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 01:52
Alıntı yapılan KOMSERKEMAL

imza torenınde  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, diğer protokol mensuplarının yanı sıra Nuri Alço ve Ali Baransel gibi ünlü isimlerde katıldı.
  ali baransel kım ya  ne katkıs olmuş eses

Komserkemal senin ne katkın olmus eses anlatırsan cok memnun oluruz..
Ali Baransel,Cumhurbaskanligi eski başdanısmanıdır ve Umit'in manevi babasıdır , transfer de de katkısı olmustur.Dogal olarak da imza torenine gelmiştir.
Yukarı
kesser Liste gör
Yazar

Halim
  Alıntı kesser Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 02:03
Alıntı yapılan avrupasimsek

Baskanin bir tek  Nuri Alcodan Kale arkasinin yapilmasi icin söz almadigi kalmis. Big%20smileBig%20smile

taraftar dan da yedek klübelerini yada esesstore u yapmalari icin söz isteyebilirdi ucuz kurtulunmus bence LOL 
Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 03:32

Hiç hoş bir tezahürat değil arkadaşlar bırakalım artık şu tezahüratı , herkesin anası bacısı karısı kızı var yapmayın ayıp , yakışmıyor eskişehir taraftarına ve de bu yüzden taraftar kaybediyoruz benim tanıdığım biçok bayan eskişehir taraftarını bu özelliklerinden dolayı sevmiyor ve de esesin başarısını istemiyor inşalllah düşersiniz diyorlar, yapmayalım , herşeyin bir dozajı var Wink 
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 03:33

Hiç hoş bir tezahürat değil arkadaşlar bırakalım artık şu tezahüratı , herkesin anası bacısı karısı kızı var yapmayın ayıp , yakışmıyor eskişehir taraftarına ve de bu yüzden taraftar kaybediyoruz benim tanıdığım biçok bayan eskişehir taraftarını bu özelliklerinden dolayı sevmiyor ve de esesin başarısını istemiyor inşalllah düşersiniz diyorlar, yapmayalım , herşeyin bir dozajı var Wink 
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 03:44
o BAĞIRANLARA SORUYORUM:
Sizin de yanınızda ananız, bacınız, halanız, yengeniz vs. olsa yine bağırırmısınız bu şekilde?
Ya da bağıranları susturmaya çalışmazmısınız? veya bir an önce sussunlar diye kızarıp bozarıp duymamazlıktan gelmezmisiniz? hatta küçük bir kızınız olsa ''baba bu 30cm lik dedikleri şey ne?'' diye sorsa yerin dibine girmezmisiniz?  SADECE BU ŞEKİLDE BAĞIRANLARA
SESLENİYORUM: HEPİNİZE YAZIKLAR OLSUN!!!!
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 03:52

Yalnız dikkatimi çekti bu tezahüratı yapanlar ve hala hoş bir tezahürat olduğunu savunanlar çoluk çocuk tayfası , o yüzden malesef bu tezahüratın önüne geçmek de tribün liderlerine düşüyor , youlanın da ailesi maçı izliyor çocuğuyla yukarıdaki bölümden Big%20smile Yanındaki diğer futbolcu eşleri ve çocuklarından utanıyorlardır eminim , küçük yaştaki arkadaşların biraz daha heyecanlarına bu konuda hakim olmaları lazım , tamam ateşliler hak veriyorum anlıyorum öyle olmalılar ama liderler işte bi susun demeliler Clap
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 04:06
Olay aslında temelde tribün liderleriylede alakalı değil. Hiç bişey yokken 1-2 arkadaşın durduk yerde aklına geliyor bu tezahürat. Kendileri yalnızca 1 defa bağırıyorlar ve kolayca tüm tribüne yayılıyor. Tabi tribün liderleri araya girene kadar bikaç defa bağırılmış, yani iş işten geçmiş oluyor. Birden bire olmaz bence zamana bırakmak lazım. Tribün liderleri bikaç hafta ciddi şekilde tribünü bu tezahürat konusunda uyarırsa, kısa zamanda herkesde bu bilinç yerleşmiş olur. Yine öyle 1-2 kişi bağırmak istersede susturulur... 
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 04:12
Şimdi kanal türk transfer dosyası programına konuştu Ümit ben olumlu buldum. Her ne kadar yanlı bası gese gese diye sorular sorsa  da çocuğun Eskişehirsporlu yapmış ve futbol oynamak isteyen bir Ümit Karan benim hoşuma gitti.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
mustafa_eses Liste gör
Yazar

mustafa
  Alıntı mustafa_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 10:45
ümit karan camiamıza hayırlı olsun
inşallah zevk ile izleyeceğiz onu
SEVDAN BİR ATEŞ
Yukarı
selo Liste gör
Yazar

SELAHATTİN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı selo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 11:24
önceden planlanmış imza töreninde, tribünde bulunan bazı taraftarların  o anda aklına gelen her şey slogan olarak bağırılacaksa ,taraftarlık nerede kaldı, tribün liderliği nerede kaldı?Tribünde atılan her slogan tüm es es tafaftarlarını bağlayacağının bilinmesi gerekmez mi?Tribün lideri olanlar ve taraftar diye gezenler bu tür tezahuratların , bir de tv ler yayın yaparken es es i küçük duruma düşüreceğini hiç mi düşünmezler? şaşırıyorum.... 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır