eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kartalspor : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 12:05
Takımı olumsuz eleştirmeyi bırakınız lütfen. İlk yarı beğenmediğiniz takım 4 net gol pozisyonu buldu. İkinci yarı ise yine 4-5 net pozisyon. Önemli olan gol yememek. Nasıl olsa 1 veya 2 gol buluruz maçlarda. Zaten ikinci yarı yediğimiz gol sayısı 4. Onunda 2 si penaltıdan. 2. yarı en az gol yiyen takım biz olacağız. Hatta lig sonunda da en az gol yiyen takım biz olacağız. Şimdi önümüzde giresun maçı var. O maçı da aldıkmı Altay maçınıda alırız. Kimsenin endişesi olmasın.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 13:33
http://www.sporx.com/futbol/liga
Yine hakem faciası yaşadık"
Bank Asya 1. Lig'de Eskişehirspor'a yenilen Kartalspor'da maçın hakemine tepki var.

Allah aşkına şu haberi bir okurmusunuz biz başka maçımı seyrettik acaba. El insaf derim ben buna senin oyuncuların o bozuk zeminde sakatlandı. Serdar ın kaşını ben mi patlattım. Sayın başkan yenilgiye bahane arama lütfen bükemediğin bileği öplesinide bil.Angry
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 13:39
Alıntı yapılan banner

Dönüm noktası olan maçlardan biriydi. Dolayısı ile futboldan çok sonuç önemli idi. Futbol zevk vermese de, ki zaten böyle maçlarda futbol beklemek anlamsız, istediğimiz sonucu aldık. Zor oldu ama aldık. Sezon başından beri süren şanssızlığımızın da döndüğü andı bence atılan gol.

Golden sonra Kartal Stadı'nın ESES sesleri ile inleten yönetime teşekkürler, seyircisiz maça gidip takımı tepeden destekleyen taraftarlarımıza teşekkürler. Maçtan sonra takımla yönetimin Siyah-Kırmızı-Şampiyon-ESES yapması başka bir güzellikti. Bu maçta 3 puandan çok daha fazla şeyler kazandık. Yönetim-Teknik Heyet-Futbolcu-Takım Personeli bütünleşmesi perçinlendi.

Maçtan sonra futbolcularımızın bazıları Bebek, Ortaköy taraflarını mesken tutmuşlardı, bazılarına Reina civarında rastladım. Sarıyer de bile futbolcularımızdan birini gördüm, oraya kadar gitmişlerLOL Hepsinin yüzleri gülüyordu. Eğlenin atın stresinizi, zorlu son 11 hafta sizleri bekliyor.

bende macin ertesi gunu bazi taraftarlarimizi ortakoy civarinda gordum kendilerinini yuzu guluyordu... :p
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
KESKIN Liste gör
Yazar

Burak
  Alıntı KESKIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 13:59
Alıntı yapılan huso_26

[QUOTE=zeeper2005]fatıh terım mactaymıs kımı ızlemeye geldı acaba mıllı takıma cagırmayı dusundugu bırısımı var...

Aldığım bi bilgiye göre kalecimiz Ferhat ı izliyorlardı...
FORZA €S_€S...!!!
Yukarı
ertan_aybar Liste gör
Yazar

Ertan AYBAR
  Alıntı ertan_aybar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 14:56
Alıntı yapılan akanber

sayın metin diyadin sözüm sana,
maça çıkardığın ilk 11 kişi üzirine konuşacağım sergen 51. dk. oyundan alıyorsun yerine ömeri sokuyorsun ben bu işi bilmem ama orta sahanın beynini oyundan alıyorsan bence ömer yerine doğa alınmalıydı ve gökhan bozkaya gibi hızlı ve tecrübeli bir forvet yedek beklerken 90. dk. mustafa sevgiye nasıl katlandınız en kritik noktalarda top kaybetti bunları nasıl görmezsiniz yedek soyundurdunuz adamlar uzatma dakikalarında sizin kellenizi kurtardı. 88. dk. oyuncu ancak vakit geçirmek için değiştirilir. maçı aldık ama herzaman böyle şanslı olamayız ve işi şansa bırakmamalıyız. maçı izlerken inanın kanser olacaktım. yinede çok mutluyum 5-0 yensek bu kadar sevinmezdim sanırım.  

yazdıklarınızın tamamında yüzde yüz haklısınız
hoca bunları nasıl göremez çok ilginç
Yukarı
Nowhere Liste gör
Yazar

Ramazan
  Alıntı Nowhere Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 15:02
Alıntı yapılan esmutlu

Alıntı yapılan kadirgulen

Alıntı yapılan Nowhere

"Gelıyoruz bir Istanbul Masalı bitti artık" yazılı pankartın güzel resimlerine acele ihtiyaç duymaktayım. 

malatya yada antalya maç başlıklarında gördüğümü hatırlıyorum...

Link'ini vereyim işiniz kolay olsun... Wink

Kadir beye ve size tesekkur ederim resim icin...
Yukarı
26euro Liste gör
Yazar

Timur
Yer: Germany
  Alıntı 26euro Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 16:41
Lütfen Metin Diyadin´e laf yok!!! Cok bilen kendi antranör olsun lütfen!!!!!!!!!Angry
Üstelik 3 puan geldi, bende her kararini sevmiyorum ama savgi duymak lazim...!!!!
taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 18:43
Vallahi helal olsun.Nasıl yapıyorsunuz bu yorum ve eleştirileri anlamak mümkün değil.
1-Sergen'in sakatlığı nüksetmiş.Devre arası değiştireceklermiş ama ikinci yarıya başlayayım diye kendisi ısrar etmiş.(Sergen'i eleştiren ve kendini zorlamıyor diyenlere duyurulur.Adam sakat sakat oynayayım diye ısrar ediyor.)İkinci yarının başında iyice aksayınca hemen değiştirdiler.
2-Sahanın zemini çok kötüymüş.Doldur boşalt türünde top oynamak zorunda kalınca alacağın tek adam Ömer'dir.Oda görevini yaptı,golünü attı.
3-Serkan sakatlıktan yeni çıktı.Bu tip maçlarda futbolcular tekrar sakatlanırım korkusuyla fazla topa girmiyorlar.Hoca yavaş yavaş hazırlıyor.
4-M.Sevgi elinden geleni yaptı.Hoca özellikle defansa yardım etmesini istiyor.Eskişehir çocuğu,diğer futbolcuların aldığının 1/3'ne oynuyor.Takdir edeceğimize eleştiriyoruz.
5-Çoşkun'un çabasını görmeyenler ayıp ediyorlar.Her maç gol atacak diye bir kural mı var.
6-Bizim takımı beğenmeyenler birde Antalya-Kocaeli maçını seyretsinler.Son derece temposuz,beraberlik üzerine kurulmuş bir oyun sergiledi her iki takımda.Bizim takımın her maç 4-5 gol pozisyonu var.Buda takımın ne kadar istekli olduğunu gösterir.
7-Hocamızın Maşallah'ı var.Hırsını ve kazanma arzusunu görüyoruz.Kağıt üzerinde düşünüp oyuna başlıyor.Bazen istedikleri olmuyor.Oyuna müdahalesi de gayet iyi.Bu maç berabere bitseydi bile yine son derece iyi müdahaleler yaptı derim.Tufan'ın, Ömer'in,Çoşkun'un kaçırdıkları %100 gol pozisyonları.Bizimkinin diğer hocalardan biraz şansı ve balı eksik o kadar.
-Bizim takımın bütçesi çok diyenlere ayrıca duyurulur.Antalya futbolcularına bizim iki buçuk katımızı ödüyor.(Cenk 1.000.000.-ytl,Ali Zituni 600.000.-dolar,İki polanyalı 400'er bin dolar.
Kocaeli'de Taner 1.000.000.-ytl,Serdar 600.000.-ytl,yasin tek devre 400.000.-ytl alıyor.  
Son olarak ;
-son derece iyi niyetli ve karakterli,şampiyon olmayı çok arzulayan futbolcularımız,
-yine çok hırslı ve  kazanma arzusu en üst seviyede olan yine çok karakterli hocamız,
-genç,azimli ve şampiyonluk için çok ciddi fedakarlıklar yapan başkanımız,
-takımını sonuna kadar destekleyen muhteşem taraftarımız var.(basını yazamıyorum.Birkaçı dışındakiler destek değil köstek oluyor)
Daha ne isteyelim.Şampiyonluk ufukta  gözüktü.Kendi kendimizi gerip sinir harbi yapacağımıza liderliğimizin keyfini sürelim.Herşey kendiliğinden olmuyor.Muhakkak bazı sıkıntılar olacak.Bu sıkıntıları hep birlikte el ele aşacağız.Zaten baştan bize şampiyonsunuz deselerdi memnun mu olacaktık.Şampiyonluğu hakemlere ve rakiplerimize karşı savaşa savaşa tırnaklarımızla kazıyarak alacağız.Böylesi daha güzel ve kıymetli.Başta hocamız ve futbolculara destek olalım.Onlara güven duyduğumuzu gösterelim.Biz Es-Es'lilerin bir farkı da bu değil mi zaten.

Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 19:34
Alıntı yapılan ertan_aybar

Alıntı yapılan akanber

maça çıkardığın ilk 11 kişi üzirine konuşacağım sergen 51. dk. oyundan alıyorsun yerine ömeri sokuyorsun ben bu işi bilmem ama orta sahanın beynini oyundan alıyorsan bence ömer yerine doğa alınmalıydı ve gökhan bozkaya gibi hızlı ve tecrübeli bir forvet yedek beklerken 90. dk. mustafa sevgiye nasıl katlandınız en kritik noktalarda top kaybetti bunları nasıl görmezsiniz yedek soyundurdunuz adamlar uzatma dakikalarında sizin kellenizi kurtardı. 88. dk. oyuncu ancak vakit geçirmek için değiştirilir. maçı aldık ama herzaman böyle şanslı olamayız ve işi şansa bırakmamalıyız. maçı izlerken inanın kanser olacaktım. yinede çok mutluyum 5-0 yensek bu kadar sevinmezdim sanırım.  

ertan bey valla ne güzel döktürüyorsunuz klavyenin dayanılmaz hafifliği bu olsa gerek.Doganın sağlık durumunun ne olduğunu biliyormusunuz.nerden bileceksiniz ki.Ama şu sözleride duyar gibiyim ''o zaman hoca kadroya niye aldı''.Varmı başka bir adam.Yada 10 dakika oynaması en azından haftaki maça psikolojik olarak hazırlanması gerektiği olamazmı.Birde kelleden sözetmişsiniz,eğer hoca bu maçı aldık diye kellesini kurtadı ise şimdiden gönderilsin kardeşim.Bakkaldan peynir ekmemi alıyorsunuz sanki.Zihniyet u olmamalı.Helel hele birde en çok güldüğüm ve üzüldüğüm ''her maç bu kadar şanslı olamazmısiz.Hadi ya ne şanslı bir sezon geçiriyormuşuz bizim haberimiz yokmuş.

YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 19:56
Alıntı yapılan hamdiozen

Alıntı yapılan ertan_aybar

Alıntı yapılan akanber

ertan bey valla ne güzel döktürüyorsunuz klavyenin dayanılmaz hafifliği bu olsa gerek.Doganın sağlık durumunun ne olduğunu biliyormusunuz.nerden bileceksiniz ki.Ama şu sözleride duyar gibiyim ''o zaman hoca kadroya niye aldı''.Varmı başka bir adam.Yada 10 dakika oynaması en azından haftaki maça psikolojik olarak hazırlanması gerektiği olamazmı.Birde kelleden sözetmişsiniz,eğer hoca bu maçı aldık diye kellesini kurtadı ise şimdiden gönderilsin kardeşim.Bakkaldan peynir ekmemi alıyorsunuz sanki.Zihniyet u olmamalı.Helel hele birde en çok güldüğüm ve üzüldüğüm ''her maç bu kadar şanslı olamazmısiz.Hadi ya ne şanslı bir sezon geçiriyormuşuz bizim haberimiz yokmuş.

sözlerinize katılıyorum, fakat şunu da belirtmeden geçmek istemiyorum;  ben bu takımın hala neden bu kadar sakat verdiğini anlayamıyorum.  farkında mısınız sezon başından beri ideal 11 imizle sahaya çıkamadık .  sezon başında serdar sakattı, buna serkanın sergenin doğanın ömerin ve berkayın sakatlılıkları eklendi.  bir hafta birisi iyileşse diğer hafta diğeri sakatlanıyor. tam bu hafta sakatlar iyileşti dediğimizde ise bi de bakıyoruz ki gereksiz yere görülen kartlar ve sonucunda da cezalılar. bakıyorum rakiplere , adamlar sezon başından beri neredeyse aynı kadroyla mücadele ediyorlar...  bu durumda sizce bir gariplik yok mu???
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır