eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 9. Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 23:45
En güzel sonuç buydu.Beraberlik sessizlik sakinlik demek, beraberlik demek bir maçtan 1 puan eksik çıkmaları demek.

2-3 maç sonra üstlerine çıkmak dileğiyle...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 23:48
yahu bu nasıl bir mantıktır, rakiplerinin maçını izlemenin neresi kötü? buradan link isteyince, fb li gslimi olunuyor? Anti bizans ruhuyla, forumdan link isteyenlere kızmak arasında hiç bir bağlantı göremiyorum.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 23:57
Yöneticilerden özür dileyerek konu ile alakalı olmayan bir mesaj olacak bu.
1- Bu forum açıldığı andan itibaren yasaların koymuş olduğu şartları kabul etmiş demektir. Dolayısı ile burada yazılan çizilenden forum yönetimi mesuldur.
2- İhale ile kazanılmış ve ücretsiz seyredilmesi kanunen yasak olan bir sitenin linkinin legal bir siteden verilmesi yasaktır.
3- İsmi lazım olmayan bir siteden taraftarlarca topluca ayrılmamızın sebebide ESES lilere yanlı ve demokratik olmayan geseli yönetimdir. Orada yeterince o eziklerin reklamı yapılıyor bizim burada yapılmamasını istemememizin neresi yanlış. Neyse bu madde size doğru gelmiyor zaten o sebeble 1. ve 2. madde sebebi ile forumdan yasal yayın linki vermek yasaktır dolayısı ile istemek de abestir.
Yukarı
emremix26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emre çalışır
  Alıntı emremix26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 23:57
Alıntı yapılan es_emre26

...

2-3 maç sonra üstlerine çıkmak dileğiyle...

Big%20smile

2 maç sonunda kadıkoyde sahada fenevin , puan tablosunda cinconun üzerine çıkmak dileğiyle...
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 00:58
Alıntı yapılan mecek

Yöneticilerden özür dileyerek konu ile alakalı olmayan bir mesaj olacak bu.
1- Bu forum açıldığı andan itibaren yasaların koymuş olduğu şartları kabul etmiş demektir. Dolayısı ile burada yazılan çizilenden forum yönetimi mesuldur.
2- İhale ile kazanılmış ve ücretsiz seyredilmesi kanunen yasak olan bir sitenin linkinin legal bir siteden verilmesi yasaktır.
3- İsmi lazım olmayan bir siteden taraftarlarca topluca ayrılmamızın sebebide ESES lilere yanlı ve demokratik olmayan geseli yönetimdir. Orada yeterince o eziklerin reklamı yapılıyor bizim burada yapılmamasını istemememizin neresi yanlış. Neyse bu madde size doğru gelmiyor zaten o sebeble 1. ve 2. madde sebebi ile forumdan yasal yayın linki vermek yasaktır dolayısı ile istemek de abestir.
Abi Peki Ben EsEsimin maçını nasıl izliyeceğim.Anam Babam almıyor eve Lig tv ne yapabilirim.Eskişehirde değilim ki maça gidebiliyim.Taraflı Trt 1 radyosunu mu dinliyim.İzmirde hasretiyle yandığım takımımı Lig tvde ilegal veya değil görmek suçsa abi tamam ben suçluyum.Abi buradaki suç link paylaşmak değil.Suçlu kaçak yayın yapanlarda.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 01:34
Taraftarlar o zaman benim masraflarimi karsilasin bi zahmet, hafta sonu Eskisehir'e geleyim, 500 avro yeter bilet için, konaklama kolay onu ben hallederim, Okan kardesime 50 lira yeter sanirim Eskisehir'e gelmesi için...
Hersey forum YASALARINA KURALLARINA (kisiye göre farkli islesede) uymak için

Burda millet birbirine ana avrat kayiyo, onlara bisey diyen yok, ben link attim diye bizim hesabi yok ediyolar, Allah'tan bu hesabim vardi, simdi çok sevgili MODLARIMIZ bu hesabida kapatirlar, kapatsinlar umrumda degil, bi hesap daha açarim, gerçekleri söylemeye devam ederim!
Yukarı
kavies Liste gör
Yazar

Abdullah Saraç
Yer: Eskişehir
  Alıntı kavies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 10:19
Alıntı yapılan mecek

Yöneticilerden özür dileyerek konu ile alakalı olmayan bir mesaj olacak bu.1- Bu forum açıldığı andan itibaren yasaların koymuş olduğu şartları kabul etmiş demektir. Dolayısı ile burada yazılan çizilenden forum yönetimi mesuldur.2- İhale ile kazanılmış ve ücretsiz seyredilmesi kanunen yasak olan bir sitenin linkinin legal bir siteden verilmesi yasaktır.3- İsmi lazım olmayan bir siteden taraftarlarca topluca ayrılmamızın sebebide ESES lilere yanlı ve demokratik olmayan geseli yönetimdir. Orada yeterince o eziklerin reklamı yapılıyor bizim burada yapılmamasını istemememizin neresi yanlış. Neyse bu madde size doğru gelmiyor zaten o sebeble 1. ve 2. madde sebebi ile forumdan yasal yayın linki vermek yasaktır dolayısı ile istemek de abestir.

abi yazdıklarınıza katılmakla beraber size bir şey hatırlatmak istiyorum.
Sizin söyledikleriniz %100 doğru fakat bu febe-gese yada x maç olabilir.Her hafta olan şeyler şimdi bu maçla sizi rahatsız etmiş olabilir.Hassasiyetinizi anlıyorum fakat bir şey yanlışsa her zaman yanlıştır.Başkası yaparken yanlış,kendimiz yaparken doğru olmamalı.Forumu ve yöneticileri zor duruma düşürmeyin diyorsunuz ama bizim maçlarda sizde istiyorsunuz.Ya hiç bir zaman yapmamak lazım ya da bu kadar keskin ve kırıcı bir şekilde konuşmamak lazım.

Ayrıca ilgili maçı izlemediğimi belirtmek isterim.

Yukarı
exorcist Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: KutsalTopraklar
  Alıntı exorcist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 10:24
Siyah - Kırmızı
Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 11:52
Alıntı yapılan esesliates

hala link diyo ya bravo arkadaşlar izleyin
banamı ded,n bunu ???
ES   ES
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2010 saat 18:04
Alıntı yapılan Tulpar26

İrfan Bey haddinizi aşmayın kimseyi çift takımlı diye itham edemezsiniz. Siz suyunu çıkarmaya devam edin o zaman. fb ve gs şimdi niye bjk'yi yazmadın diye öküz altında buza arayanlar çıkabilir onuda ekleyim bu 3 ezik benim için sıradan takımlar ki buradan maçlarının linkinin istenip istenmemesi zoruma gitmiyor hatta mantıklıda geliyor. bulamasam sabah bende bursa-a.q linkini isteyecektim onada mı böyle tepki verecektiniz yada manisa-paşa ne farkı var bu maçların onda süper ligte bir maç bu adamları bu kadar önemsemeyin ;) Ayrıca Eskişehirsporlu adam gidipte gs sitesinden link isteyecek değil ya. neyse uzatmayalım bir daha cevap yazmayacağım saygılar...

olur, bir daha haddimi aşarsam ne olayım tulpar 26 abi
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7576777879 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,486 saniyede hazırlanmıştır