eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞenolSS Liste gör
Yazar

Şenol
Yer: TC.Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞenolSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 14:55
Kesin saraydan ders almış,nasıl koltuk terk edilmez.Al o koltuğu evine götür soğumsaın.ESES kimin umurunda
TC.Ne Mutlu ESES liyim diyene
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 15:02
Halil Ünal dışında aday çıkarsa seçimden çekileceğini söyleyen Hoşcan, ESKOD'un adaylığı sonrasında geri adım atmıyor, hala başkanlık için tüm hile yöntemlerini kullanıyor.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 15:02
takım küme düşüyor, adam listeye iç hastalıkları uzmanı doktor bi kadını alıyor. Tabiki yönetim kurulunda Kadınlarımız olsun ama. SIRASI mı yahu bu hareketin.

SAÇMALIYORSUN. ALLAH SENİ NASIL BİLİYORSA ÖYLE YAPSIN
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 15:03
bu adam secilirse yine baskanlıga degisen ne olacak? yine istifa sesleri yine düzensizlik yine sıkıntı.pofff bıktık
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 15:05
Hoşcanın listesine bakın Allah aşkına; mahalledeki bütün esnafı yazmış. Tanınmış bi kişi yok.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 15:06
Hoşcan verdiği parayı sağlama alma derdinde ...Aksın takım bitmiş zate..
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 15:08
Hoşcan Yönetim Kurulu Listesinde hangisini Tanıyoruz Sadece İsim Yazdırmış; Sonrasını Ben Çalarım Ben Oynarım Diyecek
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 15:09
Ben böyle bir rezillik görmedim.Koskoca Eskişehirsporun kongresi böyle mi olur arkadaşlar?Divan kurulu başkanı diye oturttukları kişi 2 kelimeyi üst üste koyamıyor.Sandık sayısını bilmiyor.Hiçbir şeyi planlamadan oraya oturmuş şimdi ne yapacağız diyor.Eskişehirspora başkan adayı olmuş değerli bir insana mikrofondan Uğraş diye seslenerek emir veriyor.İsmi başkan adaylığıyla anılan Levent Karacayla dalga geçiyor.Orası yeri mi bunun?Komedi filmi gibi.Traftarların bir duruş sergileyerek yönetim listesi hazırlamasını ciddiye almıyor hatta tiye alıyor.Yazıklar olsun.Eskişehirspor camiasına , taraftarına böyle bir kongre hiç yakışmıyor.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 15:11
Hoşcan'ın liste harbi komik olmuş. Listeyi sıfırdan yaptı, çok iyi isimler var deniliyordu Bu saatten sonra birlik beraber vs. mesajları söylemesinler. Taraftar hikayeside anlatılmasın. Anemon oteline bırakın girmeyi yolun iki tarafını kapatmışlar, otelin önündeki caddeden bile karşı karşıya geçemiyorsun. Divandakiler gitsin stadyumda desteklesin.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 15:16
Hoşcan'ın listesi paralı iş adamlarından değil tam tersine mahallenin esnafından, devletin memurundan oluşuyor. Şaka gibi.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır