eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26simsek Liste gör
Deneyimli Yazar

YASİN ÖZKAN
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 11:14
GERCEKTEN YAZIK YAAA:Angry
ANTİBİZANS BU KALEYİ ASLA YIKAMAYACAKSINIZ....
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 11:17
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Hiç bir kardeşlik, dostluk projesini desteklemiyorum ..Yalnız Eskişehirspor taraftarlarının çoğunluğu buna onay verdiyse ara bozmakla kesinlikle uğraşmam. Ankaragücü o videodaki besteyi uzun yıllardır söylüyor. Geçmişte Eskişehirspor ile Ankaragücü arasında olaylar olduğunu biliyorum. O bestede ondan sonra çıkmıştır. Bizde yıllardır Ankara Ankara .... ..Ankara diye bir beste söylüyoruz. Ama onlar bize biz onlara küfür ettik diye illaki onlarla kavgamı edicez..Eskişehirspor ile Kocaelispor'unda zamanında olaylı maçları oldu ama çoğu zaman aynı tribünde beraber maç izledik..

Murat Bey; projeyi desteklememenize rağmen sayıgınızdan ötürü teşekkür ederim.Yukarıdaki yazınızdan kimilerinin bir anlam çıkarması gerekir..
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 11:26
Şunuda söylemek gerekli. Eğer birşey yapıldıysa sonuna kadar arkasında duracaksın ki daha sonra daha zor durumlarda kalmayalım , ama ben bu projeninde devam edeceğini sanmıyorum. Türkiye' de bizim açık tribün kadar gaza gelen taraftar tanımıyorum. Bir çok kişinin açık tribüne rakip taraftara bulaşmak , onlara küfür etmek, eğlenmek için geldiğine şahidim. Normal zamanda ayağa bile kalkmayan kişiler rakip taraftara sesi kısılıncaya kadar küfür ediyor.

En azından 2-2'lik Kocaelispor maçında Kocaelispor taraftarı kendi takımını Alemin Kralı buraya diye çağırdığında Açık Tribünden yaklaşık 10-15 kişi ayağa kalkıp ne diyor bunlar yaa diye el kol hareketi yapmaya başladılar ve sağında solunda bulunan herkesi tahrik ettiler. Kocaelisporlu taraftarların kendi takımını ne diye çağırmasını bekliyorlar acaba.. Bizde herhangi bir deplasmana gittiğimizde Eskişehirspor'u alemin kralı diye çağırmıyormuyuz. Kocaelispor taraftarları yine sabırlı çıktı.. Açık Tribünde Bursalı veya Ankaragüçlü taraftarlara herhangi bir el kol hareketi yapıldığında Kocaeliler kadar sabırlı davranacağını sanmıyorum. Gerçi kendileri bilir ama malesef gerçekler böyle..
Yukarı
kizilcikli_serdar Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 11:30
Alıntı yapılan EsEsliyim

kizilcikli_serdar

Çizgiyi aşmaya başlıyorsun, eleştiri yapmak ve fikrini savunmakla, hakaret etmeyi ve alay edici keliemeler kullanmayı karıştırıyorsun...Bazı şeyleri kabul etmeyebilir ve eleştirebilirsin ama bunu hakaret ederek ve küçük görerek yapamazsın en önemlisi bu forumda yapamazsın...Bu son uyarımdır

Çağıl abi; eşitlikmi oluyo böyle ?
İstemeyende söyler sevmeyende. Forum sitesini niye açtınız madem ?
Esesimden başka alayı küçüktür benim için. EsEsimi diğerlerinden kat kat büyük gördüğüm için ban verceksen ; Hiç durma !!!
Hatta ip den verki anlamlı olsun Wink

Sadece Eskişehirsporluyum. Başkalarınıda destekleyenlere inat SADECE KIRMIZI SİYAH DİYORUM.
O stadda sadece EsEsEs KiKiKi sesinin yanlılanmasını istiyorum !
5 KİŞİDE KALSAK, 1000 KİŞİDE OLSAK, YILLARDIR HEP WARIZ,,, BİZ "KIZILCIKLIYIZ !!! "
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 11:34
Murat Bey; Gaza gelme konusunda haklısınız..En basit örneğini ben vereyim mesela.Hani şu 10 ağustostaki maçda korkutuğumuz çekirdekciler.Altesin hemen yanındayım arkadan 2 kişi ÇÖÖK diye bir bağırıyor acığın yarısı çöküyor.Bi bakıyom sap gibi ortada kalmışım arkadakiler dürtüyor otur otur diye..Fakat sizin söylediğiniz rakip taraftarla münakaşa olayında Amigolarımıza büyük iş düşüyor.Açık tribünde Maviş Erkan'ın da bu işi rahatlıkla yapabileceğinden şüphem yok.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 11:42
kizilcikli_serdar

Hem uyarı mesajımı alıntı yapıyorsun hemde okumuyorsun, benim o mesajımda senin düşüncelerinle ilgili kurduğum bir cümle varmı ?

Benim derdim senin hitap şeklin, burada sokakta arkadaşlarınla konuştuğun gibi konuşamaz o tarz cümleler kuramazsın...Bir fikri eleştrieceksen bunun için üstruplu ve saygılı cümleler kurman gerekiyor, aksi halde mesajındada belirttiğin gibi siteden uzaklaştırılırsın anlamlı olsun diye ! de direk IP den bloklanırsın... 
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
inadınayeniden Liste gör
Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 11:59
İnsanların bir eğlence,tutku,zevk aldıkları futbolda sadece bu takımlarla değil keşke fanatizm olmasada her takımla kardeş olsak,hep beraber kol kola omuz omuza maçlara beraber seyretsek.
Türklüğümüz göklerde bir sancak,Allah'ın önünde eğiliriz biz ancak...
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 12:04
o video dan oncekı sayfalarda bahsetmıstım ben.. bu senekı ankaragucu-bursa macında bursa trıbunlerındeydım ve o mactada bu tezehurat soylendı.. ama ben eses atkımla stadda ankaraguclulerde vardı yanımda herhangı bır sorun olmadı.. ne bır laf ne bırsey! ankarada eses formamla kac kere gezdım herhangı bır sorun olmuyor.. oncekı yıllardan yaptıkları tezehurat heralde cok tezehuratları olmayınca soylemek zorunda kalıyorlardır.. ancak bu sene bunun soylenmeyecegıne emınım! 
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 12:10
Ya illa bir takımla dost veya düşman olmak zorundamıyız.Bir işide olurununa bırakın.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
Antißizans Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Robinho
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 12:11
Alıntı yapılan kizilcikli_serdar

Bu kadar düşeceğinizi düşünmemiştim buna bile aldırış etmiyosunuz ya...
size YAZIKLAR OLSUN yaaa !!!

Eskişehir adını düşürmeyin yeter yaaaaaaaaaa Angry

Daha öncede dediğim gibi burası esesfan değil
Burda sana ekmek yok başka kapıya
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır