eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 9. Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:02
Sizin mantiginiza göre bizim bizans takimlariyla olan maçlarida izlememeniz gerekiyo o zaman, hatta onlarin bulundugu kümede bile olmamamiz gerekiyo!
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:06
Alıntı yapılan esgres26

bizans hayranı değilim ve sen bana bizans hayranı diyemezsin.ayrıca  link istemedim sadece türkiye ligini takip ediyorum ve izliyorum dedim link isteyenleride burada savunmadım tamamen saçma cevaplar vermişsiniz.

Bak arkadaşım basında ve tv de o bahsettiğiniz takımlar yeterince yer alıyor(bize ise hemen hemen hiç yer verilmiyor). Burası onların yeri değil diyorum sen saçma diyorsun. O eziklerin linklerini gidip onların forumdan isteyin diyorum.
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:12
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan esgres26

bizans hayranı değilim ve sen bana bizans hayranı diyemezsin.ayrıca  link istemedim sadece türkiye ligini takip ediyorum ve izliyorum dedim link isteyenleride burada savunmadım tamamen saçma cevaplar vermişsiniz.

Bak arkadaşım basında ve tv de o bahsettiğiniz takımlar yeterince yer alıyor(bize ise hemen hemen hiç yer verilmiyor). Burası onların yeri değil diyorum sen saçma diyorsun. O eziklerin linklerini gidip onların forumdan isteyin diyorum.

yazılanları dikkatlice okuyun ondan sonra bana link isteme bizans hayranı dersin.daha fazla uzatmak istemiyorum.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:17
Bu mantığa göre Barcelona-Mancester United maçlarını da izlemesinler...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:28
Alıntı yapılan scetintas

Sevgili suat sendemi provakelere katılıyorsun. Lisansı olmadan link paylaşımı zaten yasak birde ESES dışında link paylaşımı istenmesi bizi rahatsız ediyor. Herkes istediğini seyretsin bizi alakadar etmemeli isteyende istediği siteden gidip link rica etsin. Ama o linkleri buradan aramasınlar.
Ama ben arkadaşlara bir kıyak geçiyorum.

gese - febe maçı yorumları tıklayınız lütfen.....
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:33
Alıntı yapılan mecek

Ama ben arkadaşlara bir kıyak geçiyorum.

gese - febe maçı yorumları tıklayınız lütfen.....

Malum maç devre arasıymış, Şansala bağlanan bayan Şansaldan ilk yarı yorumunu aldı...

LOLLOL

# Direnmüdavim....

Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:34
Nefret insani bir duygu değil.Biz büyük bir takımız ve rakiplerimiz olarak gördüğümüz Gs ve Fb yi izlemek te doğal.
Bizi tanımayan yeni kuşak diğer takım taraftarları bizim Gs ve Fb ye rakip olduğumuzu kabul etmiyor ve inanmıyorlar..... Bu onların sorunu biz kendimizi biliyoruz ve bi özgüven ve nosyonumuz var. Fakat bunlardan biz daha üstünüz bunlarda kim dersek te bize gülerler o kadar da abartmayalım bari muhatap alalımWink
Elbet hakettiğimiz yerlere ulaşacağız ve bunun vakti yaklaştı gibime geliyor, bu istanbul takımları için birbirimizi kırmayalım lütfen
 Ve unutmayalım bizim takımımızda anadolunun bir çok yerinde farklı gözle izleniyor ve takip ediliyor,Diğer takım yazarları pek çok forumda bizim sayfalarımıza girip yorum yapıyorSmile
Yukarı
yassax26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: Eskişehir
  Alıntı yassax26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:51
Alıntı yapılan scetintas

Çok güzel ifade etmişsin sevgili Suat kardeşim.Biz Cuma günü Karabük'te iken bu sallayanlar nerede idi?
Yeter artık klavye başından sallayanlardan bıktım usandım.Ya sussunlar,yada sussunlar!
ESkisi <font color="red">Banderas_26
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 21:55
isteyen istediği maçı izlesin kimse karışamazda adam gelip burada link istemesin arkadaş burası eskişehirspor forumu ise ÖZELLİKLE BİZANS TAKIMLARININ MAÇLARI İÇİN LİNK İSTEMESİN ister istemez insan kızıyor ben şahsen eses'in maçından başka maç izlemiyorum artık çünkü bizans takımlarına tanınan ayrıcalıklar yüzünden artık iyicene tiksinti geldi madem seyredecen gir adamların sitelerine onlara sor buraya gelipte İSTEME ARKADAŞ
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
desx Liste gör
Deneyimli Yazar

Sercan
Yer: Eskişehir
  Alıntı desx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2010 saat 22:08
Yahu kendinizi üzmeyin, skor belli, işte eziklerin hali belli, biz kendi işimize bakalım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır