eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 00:03
Alıntı yapılan erman123

Maçtan çıkar çıkmaz son sürat gece vardiyama yetişmeye çalışmak için koştursam da,
Belkide 3000 kişilik taraftarımızdan sadece benim kafama para gelsede,(50Ykr)

yok hocam yalnız değilsin.
benim ön tarafımda 50 yaşlarında bir abimizin kafasına da gs tribünlerinden atılan para isabet etti. hatta başında ufak bir açılma oldu ama allahtan ciddi birşey yoktu.
KKŞ
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 00:51
Maçın hemen sonrasında Lig TV'de Erman Toroğlunun sözleri çok güzeldi...

Erman Toroğlu (Alaycı bir tavırla); "Maç başladı gs defansı Youla'yı tutmaya başladı Youla nereye gitse 3 kişi peşinden gidiyordu ama bir baktık 5 gs defans oyuncusu arasından Youla golü attı, ben gole değil o maç başından beri Youla'nın peşinde koşan 3 gs'li futbolcunun emeklerine üzülüyorum dedi..." Big%20smile

Arkasından da madem kuştan korkuyorsun darı ekmeyeceksin diyede lafı bağladı...LOL
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 00:55
Alıntı yapılan EsEsliyim

Maçın hemen sonrasında Lig TV'de Erman Toroğlunun sözleri çok güzeldi...

Erman Toroğlu (Alaycı bir tavırla); "Maç başladı gs defansı Youla'yı tutmaya başladı Youla nereye gitse 3 kişi peşinden gidiyordu ama bir baktık 5 gs defans oyuncusu arasından Youla golü attı, ben gole değil o maç başından beri Youla'nın peşinde koşan 3 gs'li futbolcunun emeklerine üzülüyorum dedi..." Big%20smile

Arkasından da madem kuştan korkuyorsun darı ekmeyeceksin diyede lafı bağladı...LOL

Sen ne diyorsun Çağıl abi...Tongue

Maçtan çıktık otobüslere bindik yola koyulduk,dediler ki 92.2'yi açın Lig Radyo'da bizim maç değerlendiriliyor...

Şoför açtı sağolsun İstanbul dışına çıkana kadar gülmekten yardı bizi Erman hoca...Öyle güzel dokunduruyor ki Allah kimseyi diline düşürmesin...LOL
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 16:56
Alıntı yapılan kadirgulen

Alıntı yapılan erman123

Maçtan çıkar çıkmaz son sürat gece vardiyama yetişmeye çalışmak için koştursam da,
Belkide 3000 kişilik taraftarımızdan sadece benim kafama para gelsede,(50Ykr)

yok hocam yalnız değilsin.
benim ön tarafımda 50 yaşlarında bir abimizin kafasına da gs tribünlerinden atılan para isabet etti. hatta başında ufak bir açılma oldu ama allahtan ciddi birşey yoktu.

Kaza bela olmaması sevindirici. Bunlar ufak şeyler.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Yer: Turkey
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 17:50
içimden geçiyordu bu galibiyet.
gs li arkadaşlara bunu söylememe rağmen
düşme takımlarına yenilen takım bizi nasıl yenecek?
sorularına muhatap olsak da
buyrun görün ESES i...
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Mar/2009 saat 17:50
Benim de kafama su şişesi geldi. Neyse ki şapka vardı. Önemli bir şey yok. Kazanalım da kafamız yarılsın.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 02:24
Galatasaray son 17 yıldır hiç bir Andolu takımına iki maçta da mağlup olmamış.

Eskişehirspor: 4  Galatasaray: 2
Galatasaray: 0  Eskişehirspor: 1
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 08:51

Güzel bir galibiyet emegi geçenleri kutluyorum,Transfer hataları yapılmasaydı şimdi ilk altı hesabı yapıyor olurduk.Bursa ve ankaragücü maçı haybeye taraftar sayesinde kaybedildi.Bunun yanında hakem hatalarıyla kaybettiğimiz puanları'da eklersek,buda yaklaşık 12 puan civarıda şuanda,30+6=36+12=48 puanda olurduk.Üç etken söz konusu taraftar,yönetim, transferler hatalarımız  Shocked

Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 16:58
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 17:07
Alıntı yapılan inadına_eses

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=829276&title=haftanin-fotografi-forma-sevdasi  ayhan al o formanı  tövbe tövbe nasıl karektersiz adamlar kaptan yapılıyor böyle demekki 2 maçı kaybedince gururuna dokunmuş yazıklar olsun senin gibi futbolcuya...

Puanları kaptırdık,rezil olduk bide formayı kaptırmayalım demiştir..LOLBig%20smile
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,454 saniyede hazırlanmıştır