eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mesut Hoşcan Eskişehirspor Başkan Adayı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 72737475>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 05:40
yapma Hoşcan Skibbe'nin bizdeki başarısı tamamen tesadüftü,bizden sonra gittiği takımların durumları ortadayken bunu nasıl göremezsiniz..  
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
esk_ender Liste gör
Yazar

BAHRİ
Yer: DİYARBAKIR
  Alıntı esk_ender Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 12:04

hoca kim olur bilmem ama Kerem Atılmaz, Zafer Şahin Bülent Ertuğrul gibi adam gibi adamlar bu kulübün bünyesinde yer almalı

Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 14:02
Yanlış hatırlamıyorsam, Mesut Hoşcan seçilirse Zafer Şahin sportif direktör olarak imza attıralacaktı.
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 16:21

Mesut Hoşcan'ın etrafını bazı yamyamlar öyle bir çevirmişler ki, Zafer'e gelinceye kadar bütün kadrolar dolar.

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 16:24
Skibbe de kaçırdığınız bir nokta var.Evet belki 3,4 maçı sondakika golleri ile almış olabilri.Ama onun zamanında dışarıdan bakıldığında takım ruhunu ve hırsını futbolcuların hepsinde görebiliyordunuz .ve ben kendi adıma söyliyim.ben bütün maçlarda biz eninde sonunda gol atarız ve maçı alırız diyordum.Hırsa örnek verecek olursak  Bursadaki maçın son dakikadaki golden sonraki futbolcuların tellere tırmanış videosu varsa izleyin.hatta paylaşında o anları tekrar yaşayalım.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 16:55
Alıntı yapılan doğrucu

Alıntı yapılan 65es26

Dün akşam Es TV'de Mesut Hoşcan konuştu. Bütün sorulara gayet mantıklı cevap verdi. Oradakilerin tuzak sorularına düşmedi. Halil gibi atıp tutmadı. Halil olsaydı onu tanıyom, bu işi ben hallettim, ben olmazsam bunlar olmaz diye sallardı. Hoşcan sakin, yeri geldiğinde sertleşen, düzgün bir adama benziyor.Ya da bana öyle geldi.
Özellikle Halil Ünal'ın tek adamlığını, ayak oyunlarını, kimseye hesap vermemesini iyi eleştirdi.

İnşallah kazanır.

akşam bende seyrettim ama erkenden havaya girmiş. önce bir seçimi kazan bakalım. halil öyle kimseye kolay kolay vermez koltuğunu.

Az kaldı gideceksiniz..kimse şah değil padişah değil..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 17:01
Dernekler masasından gelen yazıya göre 67 üyenin oy kullanamayacak olması ibreyi Mesut HOŞCAN lehine avantaj sağlar...Hoca tercihi yerindedir...Sonuç şudur diyemem ama umarım Kongreden Eskişehirspor kazanmış olarak çıkar...Bir de son Taksim gezi parkı olayları gösterdi ki,tek adamlık hiç bir zaman iyi sonuç vermiyor...Şayet Mesut HOŞCAN seçilirse onun da bu hususta dikkatli olmasında fayda var...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 17:04
Suat abi Halil Ünal o üyeler oy kullanacak dernekler masası bu işe karışamaz demişti basın toplantısında ben mi yanlış hatırlıyorum ?
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 17:11
skibbe iyi olabilir. sonuçta takımı tanıyan ve disiplinli bi hoca iyi bir kadro kurarsa başarılı olabilir
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2013 saat 17:12
Alıntı yapılan ES_Kadir

Suat abi Halil Ünal o üyeler oy kullanacak dernekler masası bu işe karışamaz demişti basın toplantısında ben mi yanlış hatırlıyorum ?

İnşallah oy kullandırmazlar ... Eğer bahsi geçen 67 üye oy kullanırsa Mesut Hoşcan ve ekibine mahkeme yolu gözükür ... Bu seferde süreç uzar . Eskişehirspor BATAR !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 72737475>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır