eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- G.Antep Bld.Spor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 86>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:12

bence bu sonucun nedeni; 1- berbat zemin(teknik kapasitesi tüksek takımlar butür zeminlerden daha çok etkilenir) 2-soğuk hava 3- art niyetli hakem 4- korkak antep 5- hakem sayesinde sindirilmiş sağada varlığı olmayan coşkun (hakem kimleri sindireceğinin farkında olarak gelmiş) 6- ilk 45 dakika bence gayet iyi ancak kondisyonu 90 dakikayı kaldırmayan yeni transferlerimiz emre ve gökhan 7-iyi işlemeyen kanatlarımız... bence takım çok istekliydi ama bazı olumsuzluklardan dolayı istediğini sağaya yansıtamadı. antalyaspor şehrinden dolayı bukonuda çok şanlslı eğer bizde antalya gibi bugün düzgün bi zeminde ve 17-18 derecede top oynasaydık bizde antepe 4 tane atardık. takımımız kalite olarak çok bariz üstündü. inşallah bu tür bizemin yüzünden kaybettiğimiz son puanlar olur. çok şükürki şansımız yaver gitti diğer maç sonuçlarıda neredeyse istediğimiz gibi. ama bu şekilde diğer maç sonuçlarına bakmadan diğer maçları umursamadan devam etmek istiyo gönül biz sadece kendi işimize bakabilelim istiyo ancak malesef olmadı. mardin maçını inanıyorumki alacağız. inşallah malatya ve antalya maçından sonra lideriz. kimse canını sıkmasın

ES-ES
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:13
Alıntı yapılan ogur

Stadın en can alıcı yerine asılan sarı kırmızı "Abacı ailesine hoşgeldin Can Bebek" pankartının esprisi  nedir ?Mantıklı bir alaka kuramıyorum halen.

Bunu ben de anlamadım,ve çok antipatik geldi...
Yukarı
egemen Liste gör
Yazar

Egemen Şehitli
  Alıntı egemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:15
Alıntı yapılan kadirgulen

teşekkürler egemen...

Rica ederim.

Alıntı yapılan esoğuzes

egemen kardeş,

tıklama işleminden sonrakileride söyleye bilirmisin
teşekkürler

Gelen sayfada free yazısına tıklayın. Tıkladıktan sonra açılan sayfada bir süre sonra 4-5 haneli bir kod çıkacak onu yazıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:26
sezginin kırmızı kart gördüğü pozisyonda bairz gol şansı yokmuş, hakem bir nevi telafi düdüğü çalmış...
KKŞ
Yukarı
rakyuz Liste gör
Yazar

Rafi
  Alıntı rakyuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:26
Egemen yuotube kapalı değilmiki videoyu nasıl yayına aldın meral ettim

Küfür etmiyorum çünkü ESKİŞEHİRSPOR luyum
http://www.esesim.org
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:30

Abacı ailesi pankartını ben de merak ettim. Abacı ailesinden birinin çocuğu olmuş orası kesin de olduysa oldu bize ne..Bu pankartı kim yaptırdı? niye yaptırdı?

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:43
Alıntı yapılan emrah

Abacı ailesi pankartını ben de merak ettim. Abacı ailesinden birinin çocuğu olmuş orası kesin de olduysa oldu bize ne..Bu pankartı kim yaptırdı? niye yaptırdı?

ayrıca niye sarı kırmızı orası daha da düşündürücü
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
miles Liste gör
Yazar

selim inanır
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı miles Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:50
bu maçı kazanmak gerekiyordu ama olmadı. Maçı Sakaryalı bir büyüğümüzle seyrettim
benim Esesli olduğumu sonradan öğrendi. İyi niyetli bir maç izledik. Keşke kazansaydık tam süper olacaktı. Hayırlısı olsun
Yukarı
miskin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı miskin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 23:51
Şuan yayıncı kuruluş macın tekrarını veriyor Sezgin'in yapmış olduğu hareketi dikkatlice izledim penaltı ama kırmızı kartla uzaktan yakından alakası yok yazık olmuş.Ayrıca tribünde hakeme yeterince sinirlenmişim bi kere daha tahammül edemedim .Saha berbat hakem rezalet bizimkiler canı gönülden oynamış yazık 2 puana yazık ..........
İnadına Es-Es
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 00:02
maç öncesinde çok güzel görüntüler vardı birisi sahada güvercin attı havaya bunlar çok hoştu. kuşlar  bize ugur getircekti ki bi baktım hakem gözümün önene geldi ve maçı adeda tayin etti Evil%20Smile 
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 86>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,449 saniyede hazırlanmıştır