eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 19:10
Alıntı yapılan kalender 26

Eskişehirspor bizim ailemizin bir parçasıdır.Onunla yatar onunla kalkarız, soframızda o vardır, sokakta  yürürken onun şarkılarını söyleriz . Cebimizdeki son parayı onun için harcarız, yalnız kalmasın diye evimizi ailemizi bırakır peşinden koşarız. Onun için stad kapılarında dayak yeriz, bir insana yakışmayan şartlara onun için  katlanırız. Evimizin duvarlarına onun resimlerini asarız, iş yerimize onun ismini veririz. 

Eskişehirspor bizim herşeyden önemlidir. Kulübe katkımız olsun diye hiç maça gidemediğimiz halde kombine alırız ve fahiş bilet  fiyatı öderiz. üstelik bizler yöneticiler gibi verdiğimizi temlik koydurup geride almayız.

Hepsi Eskişehirspora helal olsun ama nereye kadar. Yıllardır destek oluyoruz, kulüp bir arpa boyu yol almadı. Bugün yayın gelirleri olmasa kulüp Kocaelisporun durumuna düşecek veya ortada kalacak durumda. Yatırım yok, aldığımızı harcıyoruz üstüne birde borçlanıyoruz. Maddi ve manevi  bu kadar desteğe rağmen ortada başarıda yok.Bir tane tribünün üzerini kapatıp Eskişehir halkını çileden kurtaramadılar, sonunda işi başkasının üzerine yıktılar.  Bir tane otobüs almak için kulübü ulusal basının ağzına sakız yaptılar,yaşananları bir hatırlayın.

Kombine alalım gerekirse canımızı verelim ama biz verdikçe bunlar harcayacak, bu işin sonu gelmeyecek.

Eskişehirsporun kombine parasına değil, planlı proğramlı çalışıp proje üretecek yöneticilere ihtiyacı var.

Clap
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 19:19
Alıntı yapılan 19eses65

bu başlığı açan arkadaşın esesliliğinden şüphe ederim... ben hersene düzenli olarak alıyorum bu sene de alacağım almamak sadece takıma maddi manevi zarar verir ondan sonra da takımdan ve kulüpten başarı beklemeyin (avrupa kupalarına katılmak gibi)
arkadasım öncelikle sanada hos geldin diyelim ancak daha foruma girer girmez baskalarının esesliliginden şüphe etmeye baslamıssın bu forumun eskileri birbirlerini cok iyi tanır ve sana su kadar söyleyeyimki bu konuyu acan arkadasımız en az senın benim yada bir baska renktasımız kadar fanatik eseslidir bakın biz burda bu eses liliginden şüphe ederim laflarından sıkıldık kimse kimsenin esesliligini tartısamaz konuyu acan arkadasımız yıllardır yagmur camur demeden içerde dışarda iyi günde kötü günde takımının peşinde olan birisidir bilmem anlatabildimmi Wink
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 20:05

Bank asyadaki çoğu takımın stadyumu bizimkinden daha modern, ha yönetim verdiği sözleri tutmazsa almayacağım aldırtmayacağım gerekirse küme düşelim bank asyadada destekleriz  2B desteklediğimiz gibi ama bu yönetimle bir arpa boyu yol alamayacağımız aşikar artık.. 

Bu kadar da olmaz be kardeşim beni futboldan soğuttu yalanlarınız..

HA ES ES liğimizden şüphesi arkadaşlar için diyorum, biz yolunacak kaz değiliz, ya söz verilmeyecekti (söz vermek ... vermeye benzemez derler) aramızda evinin rızkından kısıp kombine alan abilerim var.. Yaşça büyük olan abilerim amcalarım var şimdi yazık değilmi bu adamlara o yağmurun çamurun altında maç izlettirmek yok arkadaş benim zoruma gidiyo..

Bizde birşeyleri hakediyoruz, yönetim  beceriksizlikleri yüzünden çektiklerimiz yeter artık ya Türkiyede alay konusu olduk..  Bu saatten sonra zaman kötü kolla .....

Almıyoruz...!
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
Esk_Faramir Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 20:38
WC olmazmı koca stadta
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 20:40
Alıntı yapılan Esk_Faramir

WC olmazmı koca stadta
Maca gelirken sulu bir seyler yiyip icmezsin sorun cözülürLOL...

Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 20:56

Alıntı yapılan Esk_Faramir

WC olmazmı koca stadta

haseki hastanesi o derece diyorsun. şaka yapıyorsun daha neler papazın çayırımı burası...

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 21:57
bu sezon sadece 2 maçta açığa girdim onlarda da asıl çile çekenlerin açıktakiler olduğunu anladım .. 1 kasımpaşa maçıdır ki Allah kimseye nasip etmesin öyle tribün .. inanın açık yandı .. satılan sular bitti burdaki insanlar afedersiniz susuzluktan gidicekti (: eve geldiğimde annem bu ne halin dedi .. aynaya bir baktım öyle bir yanmışım ki (: 2008den beri LAFTA kapanan açık tribünün emektarlarının yerinde olsam tv başında seyretmek daha makbul gelir bana .. ancak bu sevda izin vermez işte .. bu sevdayı sömürenlerin kulaklarını çınlatalım ..
22 Haziran 2013
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 22:26
Alıntı yapılan 19eses65

bu başlığı açan arkadaşın esesliliğinden şüphe ederim... ben hersene düzenli olarak alıyorum bu sene de alacağım almamak sadece takıma maddi manevi zarar verir ondan sonra da takımdan ve kulüpten başarı beklemeyin (avrupa kupalarına katılmak gibi)

Öncelikle yasın benden küçük oldugu ıcın kardesım foruma hosgeldın.Umarım goruslerın ve katkılarınla ESKİŞEHİRSPOR taraftarı olarak bırseylere imza atarız.İlk önce ESES'liliğinden şüphe ederim demıssın bu konuyu acanın dıye.Kardesım maclara nereye gırersın bılmem.Ama ben yagmur yagdı dıye maca gıtmemezlık yapmam,kar yagdı  cok soguk dıye maca gıtmemezlık yapmam.Yagmur yagdı,kar yagdı vay efendım cok sıcak dıye KAPALI trıbune kacanlardan hıc degılım.Pazar gunu mac varsa ogun iş'te olsa ya işe gıtmem yada işe arabamla gıder bır sekılde ızın alır maca gelırım.Deplasmanlara fırsat buldukca gıderım.Cebımden para verıp  arkadaslarımla ortak fıkır yurutup pankartlar yaptırırız.Bir orenke vereyım bu sene ki cıncon macında ACIK TRIBUNDE acılan  FİSTANINDAKI MORUNA FORMANDAKI SARINA ES ES KOYUNCA GITMESIN ZORUNA HOSGELDIN KOCANIN KOLLARINA KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN ASLAN KARICIM  dıye acılan pankarta arkadaslarımla  para toplayıp yaptırdık.Kısacası dunya bır yana ESKİŞEHİR'im bır yana.Umarım  ne benım nede burdakı baska bır renktasımızın ESES'LİLİĞNDEN süphe edılmez.Cunku bu muhabbet gercekten sıkmaya basladı.
   İkıncısı demıssın kı kombıne almamak klube ve takıma zarar verır.Amenna bundan oncekı seneler aldık  verılen sozler tutuldumu.Nebı hatıpoglu zamanından berı su acık trıbunun ustu kapatılıyor.Kısacası ACIK TRIBUN adlı masal kıtabı cıksa  satıslarda patlama yapar.Belkı ordan edılen gelırle ACIK TRIBUN kapatılır.Demıssın kı kombıne almazsak klupten basarı beklemeyın yada avrupa kupalarına gıtmeyı unutun.Bende sana kardesım sunu soyleyım.Kombıne aldık ve takım ılk 4 de yada sampıyon oldu.Eeee avrupa kupalarına gıdıyoruz.Macımızı hangı stadda oynıyacagız.Su super lıgın en berbat stadına sanıyormusun sen avrupa kupası macı vereceklerını.Bızler dua edelım bu stada super lıg macı verdıklerıne.Avrupğa kupasına su saatlerce koyun gıbı maca gırmek ıcın uzun zaman bekledıgımız ve cıkıslarda koyun mısalı ahır kapısından cıkar gıbı tek kapıdan cıkılan staddamı avrupa kupası macı verecekler.Yada acık trıbunde bulunan 5 bayan wc ve 5 erkek wc sı  olan stadamı avrupa kupası macı verecekler.Merak etmeyın olurda bu sene avrupa kupasına gıdersek artık bu forumda su baslıgı acıldıgını gorunce ne dıyeceksınız yada hangı stadı sececeksınız merakla beklıyecem.
                   2011-2012 avrupa kupası macını  hangı stadda oynıyalım;
1-bursa atatürk stadı
2-ankara 19 mayıs stadı
3-ıstanbul inönü stadı
4-kadıkoy stadı
5-turk telekom arena stadı
   hadı sımdıden secın seneye yonetım hedefı avrupa kupası olarakl gosterdı.Bızlerde kombıne aldık. Ve basarı geldı.ESKİŞEHIR ATATURK STADINDA modernıze calısmalarına baslansa yetısmez.Buyrun arkadaslar secın seneye avrupa kupasını hangı stadda oynıyalım....
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
siyahkırmızı devrim Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 22:31
Alıntı yapılan esesserkan26

Alıntı yapılan 19eses65

Öncelikle yasın benden küçük oldugu ıcın kardesım foruma hosgeldın.Umarım goruslerın ve katkılarınla ESKİŞEHİRSPOR taraftarı olarak bırseylere imza atarız.İlk önce ESES'liliğinden şüphe ederim demıssın bu konuyu acanın dıye.Kardesım maclara nereye gırersın bılmem.Ama ben yagmur yagdı dıye maca gıtmemezlık yapmam,kar yagdı  cok soguk dıye maca gıtmemezlık yapmam.Yagmur yagdı,kar yagdı vay efendım cok sıcak dıye KAPALI trıbune kacanlardan hıc degılım.Pazar gunu mac varsa ogun iş'te olsa ya işe gıtmem yada işe arabamla gıder bır sekılde ızın alır maca gelırım.Deplasmanlara fırsat buldukca gıderım.Cebımden para verıp  arkadaslarımla ortak fıkır yurutup pankartlar yaptırırız.Bir orenke vereyım bu sene ki cıncon macında ACIK TRIBUNDE acılan  FİSTANINDAKI MORUNA FORMANDAKI SARINA ES ES KOYUNCA GITMESIN ZORUNA HOSGELDIN KOCANIN KOLLARINA KADINLAR GUNUN KUTLU OLSUN ASLAN KARICIM  dıye acılan pankarta arkadaslarımla  para toplayıp yaptırdık.Kısacası dunya bır yana ESKİŞEHİR'im bır yana.Umarım  ne benım nede burdakı baska bır renktasımızın ESES'LİLİĞNDEN süphe edılmez.Cunku bu muhabbet gercekten sıkmaya basladı.
   İkıncısı demıssın kı kombıne almamak klube ve takıma zarar verır.Amenna bundan oncekı seneler aldık  verılen sozler tutuldumu.Nebı hatıpoglu zamanından berı su acık trıbunun ustu kapatılıyor.Kısacası ACIK TRIBUN adlı masal kıtabı cıksa  satıslarda patlama yapar.Belkı ordan edılen gelırle ACIK TRIBUN kapatılır.Demıssın kı kombıne almazsak klupten basarı beklemeyın yada avrupa kupalarına gıtmeyı unutun.Bende sana kardesım sunu soyleyım.Kombıne aldık ve takım ılk 4 de yada sampıyon oldu.Eeee avrupa kupalarına gıdıyoruz.Macımızı hangı stadda oynıyacagız.Su super lıgın en berbat stadına sanıyormusun sen avrupa kupası macı vereceklerını.Bızler dua edelım bu stada super lıg macı verdıklerıne.Avrupğa kupasına su saatlerce koyun gıbı maca gırmek ıcın uzun zaman bekledıgımız ve cıkıslarda koyun mısalı ahır kapısından cıkar gıbı tek kapıdan cıkılan staddamı avrupa kupası macı verecekler.Yada acık trıbunde bulunan 5 bayan wc ve 5 erkek wc sı  olan stadamı avrupa kupası macı verecekler.Merak etmeyın olurda bu sene avrupa kupasına gıdersek artık bu forumda su baslıgı acıldıgını gorunce ne dıyeceksınız yada hangı stadı sececeksınız merakla beklıyecem.
                   2011-2012 avrupa kupası macını  hangı stadda oynıyalım;
1-bursa atatürk stadı
2-ankara 19 mayıs stadı
3-ıstanbul inönü stadı
4-kadıkoy stadı
5-turk telekom arena stadı
   hadı sımdıden secın seneye yonetım hedefı avrupa kupası olarakl gosterdı.Bızlerde kombıne aldık. Ve basarı geldı.ESKİŞEHIR ATATURK STADINDA modernıze calısmalarına baslansa yetısmez.Buyrun arkadaslar secın seneye avrupa kupasını hangı stadda oynıyalım....

başka söze gerek yokClapClapClap
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2010 saat 22:51
 yönetime kızacağınıza büyükerşene kızın .kapatacak insan projeyide hazırlar kapatır.tabi büyükerşenin dokunulmazlığı var değil mi?sallayın yönetime.
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7071727374 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır