eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTahmin Yarismasi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2008 saat 23:43
1.liği kim kazandıysa şimdiden tebrik ederim çünkü ben bu hafta inanılır gibi değil ama 0 çektim.Koca sene genelde zirvede götürdüğüm yarışta liderliği adeta elimin tersi ile ittim beceriksizce.Sen gel son hafta 0 çek.Ödül almak da güzel tabi ama 1. olsam daha mutlu olurdum.Neyse sağık olsun seneye Süper Lig tahminlerimle 1. olmaya çalışacağım.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2008 saat 23:59
Hadi yaa Unhappy EsKadir'i hep zirvede görmüştük neyse yine de güzel oyun çıkardın tebrik ederim Clap bu hafta beklenmedik sonuçlar alındı ben de 4 puan alabildim umarım ilk 50 de bitiririm,bu sene 14.sıraya yükselebildim  ama koruyamadım seneye hedefim ilk 10.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 00:02
Alıntı yapılan ES_Kadir

1.liği kim kazandıysa şimdiden tebrik ederim çünkü ben bu hafta inanılır gibi değil ama 0 çektim.Koca sene genelde zirvede götürdüğüm yarışta liderliği adeta elimin tersi ile ittim beceriksizce.Sen gel son hafta 0 çek.Ödül almak da güzel tabi ama 1. olsam daha mutlu olurdum.Neyse sağık olsun seneye Süper Lig tahminlerimle 1. olmaya çalışacağım.

Yazının başını okudum tam diyodum ES_kadir kazanmıştır  birazdaha okuyunca profil adına baktım ES kadir bende hayret ettim nasıl sıfır çektin bu hafta sağlık olsun senenin en başarılı tahmincisiydiniz son hafta olan oldu rehavete girdiniz galibaBig%20smile

Ama yinede tebrikler bu seneki başarınızdan dolayıClap
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 00:09
Son hafta iddaa'nın favori gördüğü takımlara verip geçmeliydim riske girmeden ama kendime aşırı güvendim ve batırdım son hafta.Oysa favorilere versem en azından 6-8 puan alır % 90 1. olurdum.Ah ulan ah LOL Tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim Smile
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 00:24
Alıntı yapılan ES_Kadir

Son hafta iddaa'nın favori gördüğü takımlara verip geçmeliydim riske girmeden ama kendime aşırı güvendim ve batırdım son hafta.Oysa favorilere versem en azından 6-8 puan alır % 90 1. olurdum.Ah ulan ah LOL Tebrik eden arkadaşlara teşekkür ederim Smile

valla bende sadece 4 puan aldım. 320 puan oldu yani seni geçemedimCry Aynı eses gibiyim yaaa elime geçen fırsatları değerlendiremiyorum... Neyse sağlık olsun belkide 2. olmuşumdur.... Ama bize en büyük ödülü inşallah süper lige çıkarak esesimiz verecek....
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 00:31
Ama bir durum daha var tahmin yarışmasına  play-off maçlarıda dahil olabilir.....
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 00:33
Alıntı yapılan EraY

Ama bir durum daha var tahmin yarışmasına  play-off maçlarıda dahil olabilir.....
Joker kullanma hakki dogar, beraberlik olmayacagi icin sonuc biline 2 puan, skor bilene 5 puan (penaltilar dahil!)Smile
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 00:37
Şunu unutmayın arkadaşlar, iddia yoksa takımlarda, liglerde son hafta maçları genelde berabere biter. Tüm maçlara beraberlik oynasaydınız 10 puan alırdınızLOL
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 00:49
İki maçı skoru ile bir maçı da sonuç olarak bildim ve 8 puan aldım. Son gece ESES maçını 0-1'den 1-1'e dönüştürmeseydim 11 puan alacaktım. ESES'ime mağlubiyet tahmini veremedim, 3 puandan oldum.
Yukarı
EraY Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray şenver
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2008 saat 00:53
Alıntı yapılan ypeker

Alıntı yapılan EraY

Joker kullanma hakki dogar, beraberlik olmayacagi icin sonuc biline 2 puan, skor bilene 5 puan (penaltilar dahil!)Smile

İddaa da ki gibi yaparız abi 90 dk skoruna göre olur....90 dk kaç kaç biterse sonuç o olur...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır