eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Burhan Eşer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 96>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2012 saat 01:26
Alıntı yapılan majiskül

dikkat edilmesi gereken nokta burhanın takımdan ayrılması degıl. burhan gıder, tufan gelır isimler onemli degil. ancak, koray, bulent ertugrul, batuhan ve burhan, hepsının ayrılma sebebı ersun yanal ile anlasamamaları. yanı takım ıcınde huzursuzluk var

Aynen katılıyorum..
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 00:36
1. lige çıktığımızdan beri takımın kemiklekmiş isimleri birer birer dökülüyor yerinede iyisi alınmıyor..
amacın ne hoca
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 01:15
Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan majiskül

dikkat edilmesi gereken nokta burhanın takımdan ayrılması degıl. burhan gıder, tufan gelır isimler onemli degil. ancak, koray, bulent ertugrul, batuhan ve burhan, hepsının ayrılma sebebı ersun yanal ile anlasamamaları. yanı takım ıcınde huzursuzluk var

Aynen katılıyorum..
Diego, Dede ve Kamarada tp oynamiyorlar... nedeni ayni olabilir
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 02:40
Burhan vazgeçilmezimiz 
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 03:11
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan majiskül

Aynen katılıyorum..
Diego, Dede ve Kamarada tp oynamiyorlar... nedeni ayni olabilir

Aynisini yazacaktim, Diego, Dede, Kamara, Erkan Zengin, zaman zaman Veysel... Yakinda netlesir,  ama HÜ devam ettikce, gereginde Ersun Yanal'i da harcar, bakalim bu yil HÜ'nün evdeki hesaplari carsiya uyacak mi yoksa "zor oyunu bozar" misali taraftar silkinecek, UEFA kulup kontrolleri ciddi boyuta cikacak ve biz bunlardan kurtulacak miyiz, bekleyip görecegiz...
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 11:32
Teknik adamla anlaşamamak bir profesyonel futbolcu ahlakı olmamalı...5-6 topçu Ersun hocayla anlaşamaz onu gönderirsin yerine başka hoca gelir bu sefer başka 5-6 topçu bu hocayla anlaşamaz..Bu duruma ne yönetimin  nede taraftarın prim vermemesi lazım bu takım aleyhine çok kötü bir durumdur..
    Profesyonel futbolcu anlaşmasını yapar başaına dikilen teknik adamın her dediğini harfiyen yapar bu olması gerekendir.Bir futbolcunun aldığı para hiçde azımsanacak miktar değildir..Çoğumuzun sülalemizin ömür boyu kazandıklarını ucuca eklesen ulaşamazsın o rakama....
Yukarı
ylmzeses Liste gör
Yeni Yazar

YILMAZ
Yer: her yer
  Alıntı ylmzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 13:21
skibbe zamanında da çoğu futbolcumuz vardı.
istekli gayretli oynuyorlardı.
halil ünal takımın başarısından rahatsız oldu ki skibbe aniden takımdan gitti.
ersun futbolcuları azarlayıp küfür ederek antremanlara sokuyorsa bunun tek bir nedeni var takım içi huzursuzluk.huzursuzluğu da yaratan belli
s*ktirip gitmesi gereken yönetim ve teknik ekip.....

!!!YÖNETİM İSTİFA!!!
ALEM BUYSA KRAL ESES
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 13:41
Allah icin biri yazsin kim bedavaya calisir yada paralarini aksatilan bi isyerinde kim istekle calisir sorunun baslica sebebi yonetimdir
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 13:55
Benim çözemedigim bir şey var.futbolcunun hoca seçmesi..

Fabrika da işçi olanlar,amirlerini begenmiyor diye kötü iş ve ya çalışmamazlık yapabilir mi?Yaptıgı taktirde karşılıgının kovulmak oldugunu bilir.

Aynısı futbolcu için de geçerli.sen işine bakacaksın,elinden geleni yapacaksın.art niyet varsa yönetime başvurursun.ama oynamamazlık yapamazsın,begenmemezlik yapamazsın.
Diren ESES...
Yukarı
behlül Liste gör
Yazar

behlül
Yer: eskişehir
  Alıntı behlül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2012 saat 15:36
çalışmamazlık yapılmaz ama seçme şansın vardır bu işyerini beğenmezsin başka iş bulur gidersin ki sen ben iş buluncaya kadar beğenmediğimiz yerde çalışmak zorunda kalabiliriz ama bu adamlar bizlerin aldığı ücrete çalışmıyo adam bu güne kadar kazandığıyla 10 sene çalışmasa geçinir niye kendini kasacak sinirlerini bozacak bi hoca için
eses hayattır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 96>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır