eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:03
valla yazmadan edemeyeceğim,bu cimbomda olmasa neredeyse küme düşecektik Smile
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
mESut Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Turkey
  Alıntı mESut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:15
26 Mart Perşembe günü TRT3'de maçın tekrarı verilecek saat 17.30da izleyemeyenler kaçırmasın!

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:15
Alıntı yapılan EsEs

valla yazmadan edemeyeceğim,bu cimbomda olmasa neredeyse küme düşecektik Smile
Çok yaşa emi Günay inan aynısı içimden geçiyordu , tüm gsli arkadaşlara aynısını söyledim gün boyunca, allahtan 10 kişi kaldık yoksa averaj düzeltecektik dedim...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
sa026 Liste gör
Deneyimli Yazar

S.A
  Alıntı sa026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:23

Lig TV ekranlarında yayınlanan Maraton programında Galatasaray – Eskişehirspor maçı enine boyuna tartışıldı…

ŞANSAL BÜYÜKA:Hocam kazanan haklıdır derler. Bugün Eskişehirspor gerçekten 10 kişi kalmasına rağmen inanılmaz bir mücadele ile dan dun yapmadan haklı bir galibiyet aldı.

ERMAN TOROĞLU : Galatasaray zaten 60.dakikadan sonra yok. 11′e 11 oynansa da Galatasaray yok. Ben maçtaydım. Kameranın göstermediği yerlere baktığınız da hep Eskişehirliler var.

ŞANSAL BÜYÜKA :Galatasaray şampiyon olabilir mi?

ERMAN TOROĞLU : Galatasaray şampiyon olamaz. Fikstür iyi olabilir. Ama takım içindeki tablo kötü. Bülent diyor ki, takıma fizik yükleyeceğim. Bu saatten sonra olmaz artık fizik falan. Bu saatten sonra canım cicim diyeceksin futbolcuya. Öyle Lincoln’ü kenarda oturtup, Kewell’ı kenara almakla olmaz bu işler. Tecerübe gerektirir bu işler hocam. Lincoln dalga geçiyor şu anda. Sakatım diyor. Artık dalga geçiyor Lincoln, Bülent ile..

ŞANSAL BÜYÜKA: Lincoln sorunlu bir oyuncu.  Ama elindeyse, bu ürün senin ürünün. Satacaksan bile, oynat. Ben bu otoriteyi gereksiz görüyorum.

ERMAN TOROĞLU : Bu otorite değil ki.

ŞANSAL BÜYÜKA:Ben Lincoln oynamıyorsa rakip takımın hocası olsam, oh derim.

ERMAN TOROĞLU : Bugün Rıza iyi işler yaptı. Bülent bu hali ile Rıza’nın yardımcısı olsa bunları yapamaz.

ŞANSAL BÜYÜKA:Bugün bu şekilde kritik giden bir maçta Kewell yürüse bile oynatman lazım bence.

ERMAN TOROĞLU : Bülent için bence daha erken.

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam tamam destek veriyoruz da, Lincoln ile Kewell ile böyle didişmekle olmaz.

ERMAN TOROĞLU : Fatih, Piontekk’in yanında büyüdü. Mustafa, Derwall’in yanında büyüdü. Bülent kimle büyüdü. Takım kaptanı olmak ayrı, teknik direktör olmak ayrı. Galatasaray’ın fikstürü çok zor bence. Kalan maçlarında oynayacağı bir çok takım ayağa top yapan, iyi mücadele eden takımlar. Galatasaray’ın Hacettepe maçına kadar oynayacağı maçlar çok önemli. Şu 4 maça baktığınızda ayağa top yapan takımlar var. Bu fizik gücü ile bunları yenemezler. Şu Baros’un gördüğü sarı kartları çıkarsak ta bir görsek. Otorite boşluğu işte.

ŞANSAL BÜYÜKA: Ama yönetim hakemlere yüklenince futbolcuya da yüz vermiş oluyorsun. Bu arada ilginç olan şu. 9 kişi oynadığı anda gol attı Eskişehirspor.

ERMAN TOROĞLU : Youla ile Batuhan çift santrafor oynadılar. Batuhan hareketli bir oyuncu değil. Maça bakıyorsun, ikisi de yok ortada. Maç ne zaman değişti. Eskişehirspor 10 kişi kalınca aldı Batuhan’ı. Galatasaray 3 kişi ile tuttu Youla’yı. Neredeyse sayı olarak Eskişehirspor üstün gibiydi. Bülent’te Rıza yapılacak en iyi kıyakları yaptı resmen. Lincoln’ü oturttu yanında Kewell’ı aldı.

ŞANSAL BÜYÜKA:Her şeye rağmen Eskişehirspor bugün harika mücadele etti.

ERMAN TOROĞLU : Dakika 88 olmuş Eskişehirspor hala 4 kişi ile geliyor.

ŞANSAL BÜYÜKA:Doğa’ya falan bayıldım ben bugün.

ERMAN TOROĞLU : Arda ile Adnan Polat’ın maç sonu görüntüleri var. İkisini koy yanyana.. Felaket.. Arda psikolojik olarak falan çökmüş, bitmiş. Adam diyor ki resmen, ne bu rezalet ya diyor.

ŞANSAL BÜYÜKA:Arda’nın bu ifadesi gerçekten çok anlamlı. De Sanctis’in de bir görüntüsü var. Savunmasına nasıl kızıyor. Youla bugün ısrarla gol atacağım dedi.

ERMAN TOROĞLU : Zaten Youla kendi de dedi Galatasaray’ın savunması çok ağır diye. Yani Eskişehirspor eksik kalmış olsa bile çok fark etmedi.

ŞANSAL BÜYÜKA:Kırılma dakikaları hocam. Dakika 18..

ERMAN TOROĞLU : İlk yarı da çok fazla bir şey yok zaten. Bak burada Emre’nin hareketini dikkatle izle. Emre bunları hep yapıyor. Burada hakem penaltıyı cart diye çalsa oturur ağlarsın. Avrupa’da bunları yapınca atılıyorsun işte.

ŞANSAL BÜYÜKA:Dakika 22 hocam.. Galatasaray’ın belki de maç boyu bulduğu en net pozisyon.. Kewell’ın vuruşu.. Bence bu Kewell çıkmamalı hocam. Yürüse de çıkmamalı..

ERMAN TOROĞLU : Bencede.. Çalım atar.. Pas verir. Her an her şeyi yapabilir.

ŞANSAL BÜYÜKA:Dakika 43.. Eskişehirspor’un ofsayt pozisyonu..

ERMAN TOROĞLU : Hepsi birden ofsayt..

ŞANSAL BÜYÜKA:Dakika 45+1 hocam.. Frikikten sonra Sabri vurduğu anda düdük çalıyor..

ERMAN TOROĞLU : Zaten çalmadan vurmuş. Bir şey yok burada.

ŞANSAL BÜYÜKA:İlk yarı pozisyonları bitti hocam.

ERMAN TOROĞLU : Eskişehirspor Galatasaray’ın yorulacağını hesaplamış. Bekledi bekledi ve sonra yaptılar yapacaklarını.

ŞANSAL BÜYÜKA:Dakika 49. Nazarevic’in sarı kart gördüğü pozisyon.

ERMAN TOROĞLU : Ümit’in ayaklar havada.

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 54.. Bu da ikinci saısı hocam.
ERMAN TOROĞLU : Burada sarı kartı olan oyuncunun şu hareketi yapmaması lazım. Ama ilk sarı kart’ın sarı ile uzaktan yakından alakası yok. Neresi sarıysa o pozisyonun? Böyle sarı mı olur? Ayıp ama ayıp yani.

ŞANSAL BÜYÜKA: İsyan ettiler zaten.

ERMAN TOROĞLU : Ederler tabi. Kredi kartı gibi kullanıyorlar.

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 59 hocam. Doğa çok güzel vurdu hocam. Engin için de bir şeyler söylemek istiyorum. Çok iyi topçu. Belli gelecek var. Ama saha içi tavırlarını ve özel yaşamını düzeltmesi lazım. Oyna kardeşim.

ERMAN TOROĞLU : Türk futboluna ne Enginler geldi gitti hocam. Ama hepsi o kafada olduğu için silinip gittiler.

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 65. Ümit’in pozisyonu.

ERMAN TOROĞLU : Burada kaleci de kaymak gibi yanlış çıkmış. Ümit bunu atabilirmiş.

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 69 hocam.. Eskişehirspor’un golü.

ERMAN TOROĞLU : Hocam pozisyona bak. Galatasaray taç atıyor. Youla’nın etrafında 3 kişi var. Taç bölgesinde 5 kişi var. Kuş’tan korkuyorsan darı ekmeyeceksin.

ŞANSAL BÜYÜKA: Golün yapılışı da bayağı güzel.

ERMAN TOROĞLU : İki Eskişehirli oyuncu alıyor veriyor. Kaleye 40 metre var. Neden engellemiyorsunuz orada Galatasaraylılar.. Kaç kişisiniz orada. Neden engellemiyorsunuz? Youla vururken ki hale bak hocam. Siz 3 kişisiniz orada. Youla nerede? Youla arka bahçede geziyor. Burada yapışsanıza Youla’ya. Mükemmel vurdu Youla. De Sanctis’in dizlerinin bağı çözülmüş bu vuruş sonrası. Baksana fotoğraf çektiriyor De Sanctis.

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 71. Sabri’nin korneri. Galatasaray biraz baskı kurdu.

ERMAN TOROĞLU : Çok dar bir alan. Oradan top geçmez.

ŞANSAL BÜYÜKA: Galatasaray için hasarı en fazla maçlardan biriydi.

ERMAN TOROĞLU : Eskişehirspor öyle bir 3 puan aldı ki, 6 puan gibi. Haftaya da Fenerbahçe ile oynayacaklar. Şimdi Fenerbahçe düşünsün. Koşuyor çünkü Eskişehirspor.

ŞANSAL BÜYÜKA: Rıza hoca nereye gitse bir şeyler yapıyor hocam.

Maraton.com.tr

23.3.2009 17:03
"Irkına, vatanına, tarihine ihanet etmiş olan efrad ve akvamın hiç birini unutma Türk oğlu!...
Unutma!...Ve affetme."

Yukarı
eses2638 Liste gör
Yazar

kazım
  Alıntı eses2638 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:24
bundan sonraki maçlarımızı da cincon la yapsak ne güzel olur ama değilmi?
nasılsa yeniyoruz üç puan garanti:))))))))
Her sevdalının yüreğindedir.O ses kalsada son nefes her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:50
Arkadaşlar konuyla alakalı değil ama açık türbünün ortasında olan taraftar gurubu kimdir bilgi verirseniz sevinirim..........
Yukarı
burrak Liste gör
Yazar

burak
  Alıntı burrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:55
22 mart benim dogum günümdü ve eses im bana en büyük hediyeyi verdi beni sevindirdi en mutlu olduğun andı dün 20.45 
Eses'imsin sen bizim canımız
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 22:55
Alıntı yapılan çamyuva

Arkadaşlar konuyla alakalı değil ama açık türbünün ortasında olan taraftar gurubu kimdir bilgi verirseniz sevinirim..........

Bizim açık tribünü soruyosanız ALTESWink. gs'nin varsa öyle açık tribünü bilmiyorum. zaten benim için önemide yok.LOL
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 23:01
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan çamyuva

Bizim açık tribünü soruyosanız ALTESWink. gs'nin varsa öyle açık tribünü bilmiyorum. zaten benim için önemide yok.LOL

Cevap komik olmuş ! ama nedense ben hiç gülmedim.Yine de teşekkürler................
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 23:03
Alıntı yapılan çamyuva

Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan çamyuva

Cevap komik olmuş ! ama nedense ben hiç gülmedim.Yine de teşekkürler................

Komik olsun diye yazmadımki abicim zaten...Wink Ben kendi cahilliğime güldüm...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır