eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:15
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Hüseyin Ağabey,

Maalesef eski nesil'den yeni nesil'e  Tribünlerimizde  nasıl davranıldığını, nasıl Tezahurat edildiğini ve nasıl Takımın nasıl desteklendiği Konusunda bu geçiş sürecini anlatacak Değerli büyüklerimiz olmadıgı için biz de Genç nesil olarak Nasıl davranacağımız bilmiyoruz.Hepimiz Amigo Orhan'ın en büyük amigo oldugunu biliyoruz ama Onun Nasıl bu işi yürüttüğünü Kimse gelip te Tribünde ki gençlere anlatmıyor.Şöyle yapın böyle yapın demiyor.
ClapClap
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
oLdcitykinqcity Liste gör
Yazar

batuhan
  Alıntı oLdcitykinqcity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:21

Türkçe harf ve dilbilgisi kurallarına uyulmadığı için mesaj forumdan kaldırılmıştır...

Mod.
iLkokuLLu E S K İ Ş E H İ R S P O R lu lar
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:31
Batuhan abicim,Smile

Maç Eskişehirde,
Maç Saat : 21:00'de,
Maç Atatürk Stadın'da,
Maç  MKE Ankaragücü'yle,
Maç 10 Ağustos Pazar Günü,
Maç İçin Giriş Ücreti Alınamayacak.

Artı Türkçemiz'de W Harfi Yoktur.

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:33
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Batuhan abicim,Smile

Maç Eskişehirde,
Maç Saat : 21:00'de,
Maç Atatürk Stadın'da,
Maç  MKE Ankaragücü'yle,
Maç 10 Ağustos Pazar Günü,
Maç İçin Giriş Ücreti Alınamayacak.

Artı Türkçemiz'de W Harfi Yoktur.

HakemLOLLOL
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:35
bence maç başlarken yada başlamadan hemen önce yapılmalı meşale shovu çünkü nasıl başlarsan öyle gidersin plakamız 80 olsaydı 80dk ya kadar bekliycekmiydik diyorum inatla beklerdik diyenler var.O zaman maç sevabıyla günahıyla bitmiş olacak zaten o saatten sonra yapsan ne olacak yapmasan ne olacak.Oyuncuların yüreğine çoşku tohumunu düdük çalmadan atacaksın ki maç bitene kadar bu böyse sürsün bu havayı hep korusunlar.Maçın ortasında yorulmuş birini nasıl ateşleyebilirsin.Ama hısrlı bi şekilde başlarsa o şekilde devam eder ve bu tutumunu maç sonuna kadar yapılacak tezahüratlarla korur.
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:38
Alıntı yapılan Fanatik26

Alıntı yapılan efsane_esesli

26.dakikaya girdiğimizi bitek biz bilicez oyuncular o kosturmacanın içinde bunun farkında bile olmayacak belkide biz tirübünümü coşturucaz oyuncularımı bizim plaka numarası 80 olsaydı 80.dakikaya kadar bekleyecekmiydik bunun bi anlamı yok bence
sana göre belki 26.dakikanın bir anlamı olmayabilir evet plakamız 80 olsaydı gene beklerdik.

ben26. dakikanın bi anlamı yok demiyrum ki.Ben sadece çoşku ve heyecanın düdük çalınmadan önce hissedilmesi gerektiğini düşünüyorum.26. dakikada da başka bişey yapabiliriz.bunun öerneğini daha önce verdim
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
yakisiklieses Liste gör
Yazar

esesliasik
Yer: almanya
  Alıntı yakisiklieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:39
abilerim ben almanyadan yaziyorum
acilis maci canli verilecekmi acaba? bilen varsa yazsin sevinirim.

Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:42
Alıntı yapılan yakisiklieses

abilerim ben almanyadan yaziyorum
acilis maci canli verilecekmi acaba? bilen varsa yazsin sevinirim.

malesef canlı yayın yok...
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:47
Beyler stadın kapıları yine 18.00 da mı açılacak yoksa 17.00 ye mi çektiler.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2008 saat 15:49
26. dakikada olması bencede pek iyi değil futbolcular için yapılıyor bu iş karşıdan fotoğraf çekilsin diye değil. maç başlamadan önce futbolcular tünelden çıktığı an yakılması futbolcu motivesi için daha iyi bencede. hepsinin bunu izlemesi lazım
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır