eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 10:41
Ey ahali kombine ve bilet fiyatları konusundayız bilmem farkındamısınız ?
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 10:43
Alıntı yapılan cavki

Alıntı yapılan canogut

Alıntı yapılan kekillist

Büyükerşen bize niye topçu alsın. Adam Esesli bile değil. Bugune kadar Eses e bir kuruş faydası mı oldu? Stada heykel dik desen kaçırmaz anında yapar ama. Mekkenin İslamiyet öncesi haline döndü şehir.
Evet putperestlerde sıra olmuş heykellerin başında nası bi izdaham. Yemin ediyorum gülsem mi yoksa aynı oksijeni soluduğumuza üzülsem mi bilemedim.

Biz heykel diyoruz... ve HEYKEL olarka goruyoruz... Sen ise PUT diyorsun ki demekki sen onları PUT olarak goruyorsun... Sen onlara tapmaya bizden bir adım daha yakınsın demekki...

PUT : isim Bazı ilkel toplumlarda doğaüstü güç ve etkisi olduğuna inanılan canlı veya cansız nesne, tapıncak, sanem, fetiş

HEYKEL: Taş, tunç, bakır, kil, alçı vb. maddelerden yontularak, kalıba dökülerek veya yoğrulup pişirilerek biçimlendirilen eser, yontu, statü

Adını ne koyarsanız koyun
bunlar dinimizde hoş görülmeyen
batı etkisidir.
ben de şehrimde by kadar heykele karşıyım. modern olmak heykel sevmek değildir. dinimize sahip çıkmazsak böyle özenti bit millet olmaya devam ederiz.
daha fazla bilgi için
islami sitelerden heykelin dinimizdeki yerine bakabilirsiniz, sağa sola laf sokmadan
ES-ES
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 11:23
lütfen siyaseti bırakalım da daha fazla ne kadar kombine satılabili. bir arkadaşımıza bir yakınımıza kombine nasıl alabiliriz, külübe nasıl daha fazla destek olabiliriz bunları konuşalım.

bu sene kritik sene. koşulsuz destek vermeliyiz.
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 11:27
Alıntı yapılan ender_26esk

lütfen siyaseti bırakalım da daha fazla ne kadar kombine satılabili. bir arkadaşımıza bir yakınımıza kombine nasıl alabiliriz, külübe nasıl daha fazla destek olabiliriz bunları konuşalım.

bu sene kritik sene. koşulsuz destek vermeliyiz.

Cozum basit...
Su ana kadar 1200 bilet satılmıs yaklasık olarak...
Taraftar grupları hangi bloklardan kac bilet aldıklarını yada alacaklarını acıklasınlar...

bir hafta icinde en az 1200 bilet satılmazsa ben hiç bir şey bilmiyorum...
Yakınına colugunu cocugunu grupların arasına katmak istemeyenler bu bilgiyi bekliyor... Baska birseye ihtiyacımız yok...

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Eskadyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 11:40
.kulup e şu zor durumda 75 tl lik kombine alarak faydası olmayanın ben taraftarım demesinin hiç bi anlamı yok içi boş taraftarlık .(gurbetkuşları hariç) ama gurbettekiler daha çok almıştır belkide
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 12:23
Oy Maşallah konular yine sarpa sarmış.

Çözümler bulmalıyız biz kendi çapımızda yetkililer ise bunları dikkate olarak saygı çerçevesinde fikirler üreterek bu konuda düzlüge çıkmalıyız.. çıkarmalıyız.

Siyaset konuşarak değil.. bölünmeye değil birlik olmaya ihtiyacımız var.. Gönül verdiğin , aynı rengi paylastıgın kardeşine , abine kırıcı sözler kurarak bunu başaramayız . Önce saygı ,fikirler uyuşmayabilir saygı gösterelim.. birlikten kuvvet doğar kazanan yine bizler ESKİŞEHİRSPOR olur.

ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
coco1965 Liste gör
Yeni Yazar

Ceylan
  Alıntı coco1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 16:02

Konu nerelere gitmiş yine. Forum son 2 senedeki formundan hiç bir şey kaybetmemiş maşallah...
Sekiyorum
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 16:24
Bu arada Passolig sayımız 33.000'e ulaştı.
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 17:40
32.999 gözüküyor.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2016 saat 20:55
biletler ve kombineler pahalı bana kıazmayın 50 tl kale arkası olsa 100 de marataon staışlar patlar ya kim maratona 30 tl verir yapmayın alla askına sen ben veririz sıkıntı değil taraftar profilini genişletmek istiyorsan bu malesef yapılmal ımac basına bence sürümden kazanılmalıydı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır