eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 20:18
Alıntı yapılan tango26tr

18 martta oğlum Efe dünyaya geldi. bu maçtan aldığımız galibiyeti ona hediye ediyorum. bugünde yeğenim Rüzgar dünyaya geldi. Fener maçından alacağımız galibiyette ona hediye olsun işallah.

İnşallah
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 20:59
  aslan dediler ev kedisi çıktı
kalender
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 21:05

edit..

KKŞ
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 21:09
Alıntı yapılan rosario

Gereksiz olan davranışımız ise "Kasımpaşa" tezahüratı olmuştur. Bununda takımımıza bir yarar sağlamadığını düşünüyorum.    

Size gereksiz gelen hareket, başkaları tarafından gerekli görülmüş ki yapılmasında bir sakınca görülmemiş. Bundan sonra, Kasımpaşa lehine yapılan tezahürata katılmazsınız olur biter, hem böylece gereksiz olan bir hareketi yapmayarak bünyenizi yormamış olursunuz. Bazı şeylerin direk olarak sahadaki oyuncularımıza katkısı olmayabilir destek olarak yada ne bileyim bazı şeyler yarar getirmesinden ziyade geçmişte görmüş olduğumuzu iyi niyete karşılık bir minnet göstergesi olabilir.

Saygılarımla..
KKŞ
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 21:18
Alıntı yapılan kadirgulen

Alıntı yapılan rosario

Gereksiz olan davranışımız ise "Kasımpaşa" tezahüratı olmuştur. Bununda takımımıza bir yarar sağlamadığını düşünüyorum.    

Size gereksiz gelen hareket, başkaları tarafından gerekli görülmüş ki yapılmasında bir sakınca görülmemiş. Bundan sonra, Kasımpaşa lehine yapılan tezahürata katılmazsınız olur biter, hem böylece gereksiz olan bir hareketi yapmayarak bünyenizi yormamış olursunuz. Bazı şeylerin direk olarak sahadaki oyuncularımıza katkısı olmayabilir destek olarak yada ne bileyim bazı şeyler yarar getirmesinden ziyade geçmişte görmüş olduğumuzu iyi niyete karşılık bir minnet göstergesi olabilir.

Saygılarımla..
paşamıza laf yok...
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
oldcity Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oldcity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 21:23
Alıntı yapılan rosario

Dün akşam herşey çok güzeldi. Yağmurdan dolayı iliklerimize kadar ıslandık. Ama değdi. Futbolcularımız 90+5 dakika müthiş bir mücadele örneği verdiler. Bu arada bir olumsuz bir de gereksiz davranışa değinmeden geçemiyeceğim. Taraftarımızın maç bitiminden sonra stadyumdan çıkışa kadar olan sürede yaptığı bazı küfürlü tezahüratlar rahatsız ediciydi. Üstelik tribünümüzde pek çok bayan taraftarımız varken bunun yapılması son derece olumsuz bir davranış tarzıdır. Bir kaç kez uyarmama rağmen genç arkadaşlarımzın küfürlü tezahüratlara devam etmesine üzüldüm. Küfür eden arkadaşlarımızı buradan kınıyorum. Kimsenin Eskişehirsporumuzu bu şekilde temsil etmeye hakkı yok. Gereksiz olan davranışımız ise "Kasımpaşa" tezahüratı olmuştur. Bununda takımımıza bir yarar sağlamadığını düşünüyorum.    

Bende şu rahatsızlığımı dile getirmek istiyorum maç sonrası sokaklara dökülen taraftarımızdan ricam küfürlü tezarühat değilde Eskişehirspor lehine marş veya tezarühat yapılması taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanacaktır,duraklarda  Eskişehirli olamayan öğrenciler,yolda yüreyen aileler neden hayranlıkla tezarühatlarımızı dinlemesinler ki???
ama ne yazınki gurubu gören sağa sola kaçışıyor o kadar ateşli marşlarımız varken S.Youla 30cm ...... var onda bu mudur yani...
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 21:24
Son 10 dakika geçmek bilmedi.Sonunda inanmışlığın zaferi kazandı.
Maç sonu eski Ayder tribününden arkadaşlarla makara yapmak güzeldi.Martılar bile nasibini aldı.Wink
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 21:29

dün gece maçtaydım. beşiktaş deplasmanında da tribündeydim. beşiktaş maçına göre daha iyi destek verdiğimizi söyleyebilirim.  maç öncesinden staddan çıkana kadar yağan yağmurda sırıl sıklam olduk ama goldeki ve maç sonrasında yaşadığımız sevinç her şeye değdi.  özellikle golde yaşaığımız sevinç görülmeye değerdi.   maçtan sonra sigara yakmak için elimi cebime attım. cebimde ne var ne yoksa düşmüş. anahtarlarım, sigara, kimlik kartım.  uzun bir süre koltukların arasında  onları aradım. neyseki buldum

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 21:33
Alıntı yapılan khan

makara yapmak güzeldi.Martılar bile nasibini aldı.Wink

Martılar ortaya, üçlü çektir tayfaya! LOL OOOooooooo , biir, ikii, üüçç :)

sonra şu;

Çevik Kuvvet Siyah desenee, desenee, desenee :)
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 21:37
martılar deyince; devre arasında stadın orta yerine ben böyle stadın içine.. dercesine pisleyen martıyı yakın çekim olarak gösteren ve o anı yakalayan kameramanı kutluyorum.. Tongue
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6869707172 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır