eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nin Kirmizi Simsekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 52>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mehmet_Can Liste gör
Yazar

Mehmet Can
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı Mehmet_Can Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 07:09
Hidayet Turkoglu ve Mehmet Okur'un maclarina bilgisayardan izlemek isteyenler, bana bir mesaj atsin, ben size bir siteye yonlendiririm. Nba'deki cogu maclari izleyebilirsin buradan.

Memo ve Hido kotu oynuyor bugun. Utah-San Antonio maci cok heycanli geciyor simdi.

Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 10:23
Alıntı yapılan Mehmet_Can

Hidayet Turkoglu ve Mehmet Okur'un maclarina bilgisayardan izlemek isteyenler, bana bir mesaj atsin, ben size bir siteye yonlendiririm. Nba'deki cogu maclari izleyebilirsin buradan.

Memo ve Hido kotu oynuyor bugun. Utah-San Antonio maci cok heycanli geciyor simdi.

Gerci kotali kullaniyorum ama varsa oyle bir site guzel olur
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2008 saat 06:47
NBC kanalinin sabah yayin kusaginda yeralan "Today's Show" programinin sunucusu Matt Lauer son birkac senedir yilin bu donemlerinde kucuk bir dunya turu yapiyor ve programini dunyanin farkli ulkelerinden sunuyor. Matt Lauer yarinki (1 Mayis 2008) programini Istanbul'dan sunacak ve bu program Amerika'nin Dogu yakasinda sabah saat 7'de naklen, Bati yakasinda ise yine sabah saat 7'de banttan yayinlanacak:
Mete  
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2008 saat 13:23
Es Es rüzgarları amerikada bile esiyor,helal olsun sizeSmileClap
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2008 saat 01:14
NBC’de bu sabah yayinlanan programin tamamini kisa videolar halinde asagidaki linkte izleyebilirsiniz. Ilk film bittiginde digerleri ard arda baslayacaklar, herhangi bir link’i tiklamaniza gerek olmayacak:
http://today.msnbc.msn.com/id/21134540/vp/24403829#24403829
Iyi seyirler,
Mete
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 20:05
Ankaradan yaşıyorum ve çevremdekiler Eskişehirspora acayip sempatileri var. Ankaralı olmalarına rağmen 2. takım eses diyorlar. Ben organize sanayinin içinde çalısıyorum özel bir kargo firmasında. geçen hafta Cumartesi günü dağıtıma çıktım. Her kargo teslim ettiğim kişiye sorduğum soru şu " Yarınki EsEs-Bolu macından haberiniz varmı" %98 evt oluyor " Peki Hangisi kazanır" diyorum cvpların %100 EsEs oluyor ve sebebinide açıklıyorlar( bu arada esesli olduğumu bilmiyorlar). Ve öle yorumlar yapıyorlarki gurur duyuyorum ESKİŞEHİRSPORLU olduğum için.Herkesin söylediği söz şu " Gs Fb Bjk sıktılar artık anadoludan bu sene sivas çıktı ama oda fos oldu şimdi ise ESES gelirse işte ozaman bu ligin zevki gelir." Vs.  Kendimce biliyordum Eses'in türkiye çapında sevildiğini ama bu kadar fazla olduğu hiç bilmiyordum. Küçük bir örnek verdim size Sincan organize sanayi bölgesinde Herkes EsEs'e sempati duyuyor. O akşam istanbula gittim macı izledim ve salı günü iş başı yaptım. Bulunduğum şubenin tabelasına EsEs bayrağı astım. Kendimce ve Çalışma arkadaşlarımla EsESin 1. lige çıkmasını kutladık. İşte esesimi bu yüzden SEviyorum hayatımın anlamsız zamanında bana huzur sevinç ve umut veriyor. Kendi adıma Ben koyu deil Fanatik deil Ölümüne Esesliyim.

Ankaradan Sevgilerle.  :) 

SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 16:25
Değerli dostlar,

BKŞ olarak Gültekin Güvensoy'un istifası için bir ortak basın açıklaması hazırlanmıştır. Tüm gurbet oluşumlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Bu metni ulaştırmamız için oluşumunuzdan bir yetkilinin bana mail adresini özel mesaj olarak atması gerekmektedir....

Teşekkürler...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 18:10
Yarin (Persembe gunu) Cin'in Makao bolgesinde oynanacak olan ABD-Turkiye basketbol milli macini ESPN2 kanali 8:00 am'den (EST) itibaren naklen yayinlayacak:
http://sports.espn.go.com/espntv/espnGuide
Mac ESPN360 araciligi ile internet uzerinden de naklen yayinlanacak:
http://sports.espn.go.com/broadband/espn360/
Mete
Yukarı
mta Liste gör
Yazar

Mustafa Talha ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı mta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 21:20
Oluşumunuza başarılar dilerim...Smile
ESESLİ DOĞDUM ESESLİ ÖLECEĞİM BEN BU SEVDADAN HİÇ VAZGEÇMEYECEĞİM...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2008 saat 22:33
Türk yürüyüşünde muhteşemdiniz tebriklerClap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 52>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır