eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıProf. Dr.Yılmaz Büyükerşen Şuan Ntv'de(Tekrar)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:43
Alıntı yapılan Neden

Alıntı yapılan samich_backtash

bu konunun çıkarılış amacı toplumu 2 ye bölmekti forumumuz bile bölünüyor 2 ye.herkesin bir görüşü vardır ben de belirttim görüşümü önceki sayfalarda. herkes kabullenmek zorunda değil diğer görüşleri.konunun başlıkla alakası kalmadı.bence de kapansın artık bu konu.

KİLİT Thumbs%20Up

Arkadaşım Ne ALakası Var Ya.Kullandıgın Kelimelere Dikkat Et.Oraya burhan Sakallı da çıksa tacettin sarıoğlu da çıksa ben  o konuyu açardım.Çünkü orada eskişehirde bahsediyolar.

Anladınmı

valla bişi anlamadım dediğinden.ben muhabbete katılmadım.ortam gittikçe gerginleşiyor diye gayet nazik bir şekilde birbirinizi  kırmamanız açısından konunun uzamasını söyledim.hangi kelime dikkat etmeliyim acaba onuda anlamadım.
bu konu elbette konuşulmalı oraya kim çıkarsa çıksın Eskişehir'den bahsedildi sonuçta ama konunun gidişatı başlıkta saptı onu belittim.ayrıca önceki sayfalardaki yazdıklarımıda okumanı tavsiye ederim.
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:45

bu konunun çıkarılış amacı toplumu 2 ye bölmekti 
KİLİT Thumbs%20Up

Ben Bu Lafına Dikkat Et Dedim Toplumu 2.Ye Bölmek idyosun .sen Konuyu neden açtıgımı anladınmı?
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:46
Yılmaz Hocayla gurur duyuyorum bir Eskişehirli olarak,varsın Esesi sevmiyormus sevmesin,işini yapsın yeter,oy işine gelince eğer Eses üzerinden politika yapcak olsaydı şimdiye kadar çokkez yapardi,ben vaatlerinde hiç bir zaman Esesi birinci lige çıkaracam diye birsey duymadım,,sanki biz işimize gelince demokrasiyi kullanip işimize gelmeyince antidemokratik davraniyormusuz gibi(bende dahil),,örnegin biz nediyoruz,sözde 3büyükleri tutanlar için!!,yaptigimizi inceledigimizde antidemokratik fakat düsüncelerimiz DOĞRU!!!,yani herkes neyin ne oldugunu biliyor ama söyleigimizde biz tırnak içinde kötü çocuklar oluyoruz çünkü sözde 3büyüklerin işine gelmiyor söndürdükleri çarka çomak sokuyoruz!! ,en basitinden aşiri demokrasi oldugu için, bakiniz meclisimize(hiç bir partiden memnun deilim),demokrasi bu mu ya:S...burda ömer arkadas oy vermeyenler yobazdır demiyor,ama dikkat çekmek istedigi bazi noktlari herkes biliyor,söylendiginde olmuyor,aziz yıldırım dendiginde insanin aklına ne geliyosa,bazı şeyler söylendigindede geliyo bişiler ama....sözlerim kimse için değildir yalnizca üzüntülerimi paylaşiyorum,Filler tepişir çimenler ezilir,hiç birbirimizi kırmayalim ama herkeste herşeyin farkinda,bazı şeylerde söylenmeden olmuyor,sonra bi kötü bişi olursa aciyi hepimiz paylaşacagiz,sadece bi kesim üzülmeyecek, daha dikkatli bi şekilde birbirimizi kırmadan dile getirilmeliyiz uyarilarimizi,sözlerimde hatalr yanlişlar varsa bagişlayiniz,
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:49
Alıntı yapılan Neden

KİLİT Thumbs%20Up

Ben Bu Lafına Dikkat Et Dedim Toplumu 2.Ye Bölmek idyosun .sen Konuyu neden açtıgımı anladınmı?

tamam tamam şimdi anladım. bir yanlış anlaşılma oldu galiba.ben konuyu açtığın için sana birşey demedim.konu derken olay laik-yobaz muhabbetine dönmüştü onu bahsettim.konunun çıkarılış amacı derkende toplumuzda bu konuyu körükleyenleri anlatmaya çalıştım.yani senin kişiliğin düşüncelerin ve konuyu açmanla ilgili birşey değil.senin konuyu açış amacının ulusal bir tv de Eskişehir'den ve Eskişehirspor'dan bahsedilişini aktarmak tartışmak olduğunu anlayacak kapasitedeyiz merak etme.Wink
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:53
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan yirmialtı

malum seçimler yaklaşıyo Büyükerşen Eskişehirspor u ağzına almaya başlamış
Ben de bu görüşe katılıyorum. Seçimlere az kaldı..

Bende bu görüşe katılmıyorum. Yılmaz hocanın Eskişehirspor üzerinden siyaset yapacağını pek sanmam. İnşallah yerel seçimlerde yine aday olur ve yine seçilir. En azından şehir bazı yobaz kesime teslim edilmemiş olur. Sözüm meclisten dışarı (değil)

bu kadar seviyesizce  bir yazıyı yazmak gerçek yobazlıktır... benimde sözüm meclisten dışarı değil direk sana...
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:59

Alıntı yapılan Neden

KİLİT Thumbs%20Up

tamam tamam şimdi anladım. bir yanlış anlaşılma oldu galiba.ben konuyu açtığın için sana birşey demedim.konu derken olay laik-yobaz muhabbetine dönmüştü onu bahsettim.konunun çıkarılış amacı derkende toplumuzda bu konuyu körükleyenleri anlatmaya çalıştım.yani senin kişiliğin düşüncelerin ve konuyu açmanla ilgili birşey değil.senin konuyu açış amacının ulusal bir tv de Eskişehir'den ve Eskişehirspor'dan bahsedilişini aktarmak tartışmak olduğunu anlayacak kapasitedeyiz merak etme.Wink

Eyvvallah SemihTongue
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:02
önerim siteye büyükerşen ve unakıtanla ilgili başlık açılmasın.Canlı yayında parende atsalar bile.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
unies26 Liste gör
Yazar

Seçkin Seçil
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:31
Alıntı yapılan Endy

Üniversitelerin şehirlerin sorunlarına eğilmesinden sözedildi. Sanki Eskişehirde Üniversiteler şehrin herhangi bir sorununa çare bulmuş gibi..  Zaten Kadir Çöpdemirin zırt pırt koyu bir Fenerliyim demesinden sonra kanalı değiştirdim.
Kadir Çöpdemir hakkındaki görüşlerinize katılıyorum ama üniv. için yapmayın Allah aşkına Osmangazi  Üniversitesi tıp fakültesi bugün kime hizmet veriyor kimin hastalarına şifa bulmaya çalışıyor. Anadolu üniversitesine ait sivil havaalanı hangi ile hizmet veriyor.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:36
Alıntı yapılan unies26

Alıntı yapılan Endy

Üniversitelerin şehirlerin sorunlarına eğilmesinden sözedildi. Sanki Eskişehirde Üniversiteler şehrin herhangi bir sorununa çare bulmuş gibi..  Zaten Kadir Çöpdemirin zırt pırt koyu bir Fenerliyim demesinden sonra kanalı değiştirdim.
Kadir Çöpdemir hakkındaki görüşlerinize katılıyorum ama üniv. için yapmayın Allah aşkına Osmangazi  Üniversitesi tıp fakültesi bugün kime hizmet veriyor kimin hastalarına şifa bulmaya çalışıyor. Anadolu üniversitesine ait sivil havaalanı hangi ile hizmet veriyor.

Evet üniversitelerin getirdikleri oldukça fazla. Sırf öğrenciler sayesinde geçinen ve yazın onlar olmayınca tökezleyen esnaflar var.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
nFr_mert Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 16:37
Ya yapmayın bari büyükerşene yapmayın adam eskişehire avrupa kenti gibi   tertemiz yaptı hala beğenmeyenler var..bnce bu çok ters ....bn izmirdeyim ama eskişehir buraya kıyaslan daha temiz ve daha güsel...izmir pislikten geçilmio ya bizim sehrimizde pis olsaydı...şu an büyükerşen sayesinde  herkes eskişehiri konusuo...hatta programda izledim istanbuldan eskişhire göç varmıs düşünün artık olayı....LÜTFEN..

VE AYRICA BÜYÜKERŞEN FUTBOL ÜZERİNDEN SİYASET YAPCAK BİRİ DEİL...ÖLE BİRİ VARSA ODA UNAKITAN GÖRÜYOZ İŞTE....
Adanmış Hayatlar ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır