eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın bülteni

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 00:59
  Sayın Moderatör,
  Bu bölümü baştan sona kadar okudum.Çok üzüldüm.Hiçbir bölüm beni bu kadar üzmedi.Olanı biteni okuyunca şaşırmadım.Ama üzüldüm.Hiç bunlar yazılmasaydı ve bizim hi,ç haberimiz olmasaydı ve hiç üzülmeseydik...En fazla da neye üzüldüm?Kalplerimizde müstesna bir yeri olan,hasretle aramıza dönmesini beklediğimiz,her zaman sevgi ve saygı ile andığımız,hakkında yazılar ve şiirler yazdığımız,her zaman çok değer verdiğimiz Amigo Orhan uzun yıllardan sonra suskunluğunu bitirdi.Ama konuşması çok talihsiz bir zamana denk geldi.
      Sayın Moderatör,
      Eskişehirsporun çıkarları açısından bu bölümün kilitlenmesini öneriyorum.Ben de kırıcı olmamak için başka birşey yazmıyorum.
Ateş Ülker
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 01:07
Alıntı yapılan AtesUlker

Sayın Moderatör,
  Bu bölümü baştan sona kadar okudum.Çok üzüldüm.Hiçbir bölüm beni bu kadar üzmedi.Olanı biteni okuyunca şaşırmadım.Ama üzüldüm.Hiç bunlar yazılmasaydı ve bizim hi,ç haberimiz olmasaydı ve hiç üzülmeseydik...En fazla da neye üzüldüm?Kalplerimizde müstesna bir yeri olan,hasretle aramıza dönmesini beklediğimiz,her zaman sevgi ve saygı ile andığımız,hakkında yazılar ve şiirler yazdığımız,her zaman çok değer verdiğimiz Amigo Orhan uzun yıllardan sonra suskunluğunu bitirdi.Ama konuşması çok talihsiz bir zamana denk geldi.
      Sayın Moderatör,
      Eskişehirsporun çıkarları açısından bu bölümün kilitlenmesini öneriyorum.Ben de kırıcı olmamak için başka birşey yazmıyorum.

+1965 Clap
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 01:55
taraftar olarak iki tarafida desteklememek lazim, vericegimiz tek mesaj ne isiniz varsa sezon sonu kongrede cozun olmalidir. ridvan cakirgozun aciklamalari cok talihsiz bir zamanda, talihsiz sekilde gelmistir. umarim iki taraftan biri bunun takima zarar vereceginin farkina varip durumu sezon sonuna kadar sineye ceker. ellerinde bu kadar iyi bir takim varken birbirlerine dusmeleri cok komik. amacin reklam oldugunuda dusunmuyorum sonucta sampiyon olursak en buyuk reklami o gun yapmis olacaklar. sonrasinda alilar bi kongre karari orda kapisirlar kozlarini ama boyle basindan atmak taraftari bolmeye calismaktan baska birsey degil.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 02:21
Yapilan icraate bakarak karar verilir. Kurumsallasma, tesislesme ve altyapi hedefleriyle ve buna bu yil Super Lig hedefini de koyarak cok guzel bir hava yakalanmasini saglayan dinamik bir baskanimiz var. Tek basina degil tabii ama ekibin basinda olan ve su anda kumandan odur. YK icinde fikir ayriliklari sezon basinda da olmustu ve ic muhalefete ragmen yine de yilmadan gorevini surduren bir baskana bence bu donemde destek sart. Eger fikir ayriligi (kim hakli kim haksiz demiyorum, ikisinin de hakli oldugu konular vardir) birarada calisilmayi engelliyorsa, ikinci baskan istifa eder, sezon sonunda da yeni kongre oncesi kendi grubunu kurar, secime gidilir, o zaman secilirse o gecer. Kulubun menfaatleri su anda bunu gerektiriyor. Hizmette yaris ve rekabet her zaman guzeldir. Zamanlama olarak bu konunun devre arasinda netlesmis olmasi da aslinda fena degil. Bu zamana kadar sabrettigi icin sayin Cakirgöze de tesekkur etmek lazim o zaman, ama iyilikler nasil olsa unutulmaz, fikir ayriliklari da her zaman olabilir, kulubun menfaatleri icin, ayrilik kacinilmaz gorunuyor.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 02:45
Alıntı yapılan ALTIN

YAHU ARKADAŞLAR BİR TARAFTA HİÇBİR KARŞILIK BEKLEMEDEN 2.BAŞKAN RIDVAN ÇAKIRGÖZ VAR DİĞER TARAFTA KENDİ MENFAATLERİ İÇİN KENDİSİNİN BAŞKAN OLDUĞU KULÜBÜ KENDİ KENDİNE 700 MİLYAR İÇİN İCRAYA VEREN BİR BAŞKAN VAR.AKLIN YOLU BİR SİZCE KİM HAKLI.SONRA TOPLANDIĞI SÖYLENİLEN 20 İMZA.BU İMZAYI ATANLAR NİYE ATMIŞ İRDELEMEK LAZIM.SAYGILARIMLA

Ilk mesajinizda hemen taraf tutmaniz biraz garibime geldi..Confused 

Simdi taraf tutma degil, birlik beraberlik zamani.. Ates beyin yazdigi gibi, bu konu ne kadar uzarsa o kadar batariz...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 04:30
Alıntı yapılan AtesUlker

Sayın Moderatör,
      Sayın Moderatör,

Oyle sey mi olur? taraftarsak aci-tatli herseyden haberimiz olsun. BU forumlar herseyi tozpembe gormek icin degil gercekleri gorup tartismak icin var

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 09:05
sevgili ülker abi;
neyi kırmaktan kimi üzmekten bahsediyorsun. senin de dediğin gibi bu başlığın ortaya çıkmasına neden olanlardan daha fazla ne üzebilirki bizi. yalnız bilipte bizimle paylaşmadığın birşey varsa vebali senin olsun.
bu başlığa yazdığım diğer mesajda dediğim gibi : ikinci yarı başlamadan herkes eteğindeki taşları döksün lütfen. zaten olan olmuş biran önce herşey şeffaflığa bürünsün de devre arasından sonra bu tür şeylerle karşı karşıya kalmayalım.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 09:20
kanım donmuş durumda. hatipoğlunu dinlemeden yapılacak yorumların yargısız infaz olacağını düşünüyorum...

Alıntı yapılan antalyadanserkan

acaba klublerde ne oluyor yönetıcıler rant uğruna ısım mı yapıyolar antalyasporda bugun itibarı ile rasıt cetıner ıstıfa etmıs yerıne hıc bır basarısı olmayan umit turmus getırılmıs rasıt hocanın ben oyun oynatma stılınden memnun değildım ama gönderılmesı böyle olmamalıydı tayfun turkmen dıye bırını getırdıler adamın ustune yetkılerını kısıtladılar sonra mecburen ıstıfaya zorladılar durus olarak rasıt cetınerde kendısıne yakısanı yaptı ıstıfa ettı su an genel menajer olarak antalyaspora gelen tayfun turkmenın bır numaralı komisyoncu olduğu söylenıyor su an antalyasporum.comda tepkıler cığ gıbı buyuyor klub cadı kazanı red soldiers su an baskanın telıne mesajlar atıyor ılk kez bu kadar tepkı mesajları oldu su an baktığım zaman eskısehırde de her sey gulluk gulıstanlıkkan olmayacak ısler oluyor acaba bızım taraftar olarak bılmedığımız seyler varmı futbol endustriyellesıyor tamamen para konusuyor yada sıyası seyler mı dönuyor kendı takımım adına konusursam  bızmı ayakta uyuyoruz allah sonumuzu hayır etsın

fikir beyan edeceksen lütfen bu başlık ile fikirlerini beyan et, emin ol şu an en son duymak istediğimiz şey  kulüple ilgili olmayan haberler!
KKŞ
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 10:13
1.nebi hatipoğlu icrayı başka yerlerden gelebilecek icraların önünü tıkamak ve bir nakit sıkıntısı yaşamamak için kulübün menfaatleri doğrultusunda koymuştur. Başka türlüsüne ihtimal vermek çok zor
2.rıdvan çakırgöz bu kulübe çok katkı sağlamış ve sağlamaya devam edeceğini de ifade etmiş birisidir.nebi hatipoğlunun zamanında halil ünala açtığı bayrağı o da nebi hatipoğluna açmıştır.belki gelecekteki hedefleri için bu tarz çıkışlar yapıyordur.
3- yıllardır konuşmayan amigo orhan ın birden ortaya çıkıp yorum yapması da manidardır. eskişehirsporluluktan emekli olunmaz. amigo orhan dan yaptığı yorumlar kadar maçları şeref tribününden seyretmesini beklerim.
4-ne nebi hatipoğlu ne rıdvan çakırgöz ne de amigo orhan  eses in menfaatleri dışında hareket etmez. öfkeyle oturup zararla kalkmayalım. nebi hatipoğlu-halil ünal gerginliğini sayın valimiz çözmüştü. acilen bu durumu da birileri  çözerse iyi olur.
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 10:44

Olayların aslını taraftar olarak bizlerin tam olarak bilmesi mümkün değil.Bu yüzden Hatipoğlu haklı Çakırgöz haklı tarzında yorumlar tam olarak gerçeklere dayalı yorumlar olmayacağından birilerini haklı gösterecek yazılar yazmak çok doğru değil.Şu durumda bu konuların içine taraftarın dahil olması sorunu çözmez tam aksine büyütür.

Bırakalım kendi aralarında çözsünler.Sorun müdahale edilecek duruma gelirse mutlaka bunu yapacaklar olacaktır.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır