eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.LİG 15. HAFTA Eskişehirspor - Altay

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2018 saat 22:28
Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, genç bir oyuncu grubuyla çalıştıklarını belirterek gün geçtikçe geliştiklerini kaydetti. Çapa, Eskişehirspor için transfer tahtasının açılacağını düşünmediğini de aktardı.
Spor Toto 1. Lig’in 15. haftasında Eskişehirspor, evinde karşılaştığı Altay’ı tek golle mağlup ederek ligde nefes aldı. Zor günler geçiren Eskişehirspor, bu sonuçla puanını 15’e çıkardı. Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, bugünkü karşılaşmanın kendileri açısından son derece önemli olduğuna dikkat çekti. Çapa, “Bizim adımıza sadece 3 puanlık değil 7 puanlık bir karşılaşmaydı. Bunun değerini bilerek sahaya çıktık. İlk devre en net pozisyonu biz yakaladık ama değerlendiremedik. Zor bir karşılaşmaydı her iki takım açısından da. İkili oynayan bir takıma karşı mücadele ettik. Top hem bizde hem de karşı taraftayken temkinli olmak zorundasınız. Topu iki ve üçüncü alanda kaybettiğinizde sıkıntı olabileceğini söylemiştik. Oyun olarak açıkçası çok mutlu değildim. Gereksiz top kayıpları ve gereksiz topla koşmalar yapıldı. Oyunculara idmanda söylesek de sıkıntılar yaşadık” ifadelerini kullandı.

"Sezon başında hedeflediğimiz puanı yakaladık"
Genç bir oyuncu grubuyla çalıştıklarını aktaran Fuat Çapa, “İkinci devre oyuncuların çok gergin olduklarını gördük. Sakin olmaları gerektiğini kendilerine anlattık. İkinci devre bizim adımıza olumlu geçti. Pozisyon olarak özellikle son 5 dakikada oyun bizdeydi. Rakibin yaptığı bir hayatı güzel değerlendirdik. Golden sonraki süreç kolay olmayacağını biliyorduk. Bu ligde yaş ortalaması 30 olan bir rakiple oynadık. Diğer tarafta da heyecanlı olan bir oyuncu grubu var. Sadece duygularıyla hareket etmeye çalışan, yorulunca adrenalinleri yükselen bir takım. Buna rağmen oyun iyiydi. Yakaladığımız daha net pozisyonlar olabilirdi. Ama gelişmekte olan bir oyuncu grubuyla çalışıyoruz. Bu tür hatalar yapılacak ve biz onlara göstereceğiz. Böylece ilk devreyi kapatacağız. Sezon başında hedeflediğimiz puanı yakaladık. Ama bu bizim için yeterli değil. Çünkü biz artık en az 18-19 puan almak istiyoruz. Kalan haftalarda puanlar alarak hedeflenen puanın üstüne çıkmak istiyoruz. Ümit ederim ki onu yaparız” dedi.

"Tahtanın açılacağını düşünmüyorum"
Çapa, ‘Transfer tahtasının açılacağını düşünüyor musunuz? sorusu üzerine ise, “İkinci devre transferi açsanız da yeni bir takım kurmak kolay değil. Ben şahsen transfer tahtasının açılacağına inanmıyorum. Her ne kadar umutlansak da gerçekçi olmamız lazım. Şu andaki oluşum transferin açılacağını göstermiyor” cevabını verdi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2018 saat 22:32
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altay'da Teknik Sorumlu Özden Töraydın, bireysel hatalar sonucu basit bir gol yediklerini kaydetti. 
Spor Toto 1. Lig’in 15. haftasında Eskişehirspor, Altay’ı İbrahim Halil Öner’in 81. dakikada attığı gol ile 1-0 yendi. Mücadeleyi başa baş götüren Altay, İbrahim Akın’ın 1 dakika içerisinde yediği iki sarı kart ile karşılaşmayı 10 kişi tamamladı. Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Altay Teknik Sorumlusu Özden Töraydın, “Mücadelesi yüksek bir maç oldu. Eskişehirspor çok coşkuluydu. Biz tam anlamıyla karşılık veremedik oyuna. Bireysel hatalar sonucu basit bir gol yedik. Eskişehirspor’u tebrik ediyorum” dedi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2018 saat 22:37
Öncelikle kesinlikle hayatı bir üç puan kazandık bana kizabilirsiniz ama yazmadan olmicak bu çocuklar 15 maç değil 45 maç oynasa kapasite bukadar deli oldum maçta daha tac korner atmayı bilmiyorlar
bence maçın en iyisi Mevlüt
biri ibrahim halil öner e ofsayt i ogretsin
biri kaleci Ekrem e degaj atmayı ogretsin
biri Fıratcan a pas atmayı ogretsin
biri bu takıma pas sut atmayı ogretsin
hocaya da bu maç çok kızdım 3 değişiklik hakkın var rakip 10 kişi saldırıyor galibiz şu oyuncu değiştirmeyi bi iki dk önceden yapabilirdi Ekrem e de uyarı yap hocam hep konuşuyor kendinde gram icraat yok gene de Tebrikler adanada ilk puanı alırız
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2018 saat 22:45
Alıntı yapılan Burak2626

Altay Maçı Sonrasında Fuat Hocaya Sorulan Soruda Gayet Açık ve Net Şekilde Vermiş Cevapı Soruya

Çapa, ‘Transfer tahtasının açılacağını düşünüyor musunuz? sorusu üzerine ise, “İkinci devre transferi açsanız da yeni bir takım kurmak kolay değil. Ben şahsen transfer tahtasının açılacağına inanmıyorum. Her ne kadar umutlansak da gerçekçi olmamız lazım. Şu andaki oluşum transferin açılacağını göstermiyor”

Şaka gibi Halil Ünal 1 ay önce gazetecilere bu işin yüzde 80'ini hallettik falan diyordu. Murat Dağtekin umutsuz konuşunca Halil Ünal, böyle konuşmayalım yeter ki inanalım birlik olalım gerisi halledilir falan diyordu. Adam taraftarı kandırmaktan başka bir şey yapmıyor.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2018 saat 23:13
şimdi kampanyaya yüklenelim 7979...
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2018 saat 23:57
Bu arada puan durumu çok güzel oldu. Şu son 2 haftayı 2-3 puan daha alarak tamamlarsak süper olur.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2018 saat 00:09
Alıntı yapılan grezores

Bu arada puan durumu çok güzel oldu. Şu son 2 haftayı 2-3 puan daha alarak tamamlarsak süper olur.

adanadan boludan 1 er puan bekliyorum ben
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2018 saat 05:04
TRT’ de Cüneyt Ersan'ın sunduğu, eski futbolcu Hayri Ülgen'in yorumculuk yaptığı Hedef Süper Lig programı ekibi tarafından haftanın 11’i de belirlendi. Zorlu Altay maçında başarı ile mücadele eden Alperen Kocabaş ve Tolga Yakut haftanın 11’inde yer alan isimler oldu:
http://www.istikbalgazetesi.com/haber18.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=199302
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır