eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

GİRESUN MAÇINA 26 BİN BİLET

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NADİR Liste gör
Yazar

nadir
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı NADİR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 18:55
Ben kombine almadım,ilk maç yeni stadın havasını teneffüs edeceğim nerden alacağıma kararverip alacağım.Hatıra biletlerden ise bugün 2 adet aldım,kombine almayan bu biletleri almaz diyenlere..
1965'den beri.
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 19:04
Alıntı yapılan NADİR

Ben kombine almadım,ilk maç yeni stadın havasını teneffüs edeceğim nerden alacağıma kararverip alacağım.Hatıra biletlerden ise bugün 2 adet aldım,kombine almayan bu biletleri almaz diyenlere..

ben de kombine almadim.
alt taraftan satma diretmesine tepki olarak.
maclara tabi ki gidecegim.
hatira biletlerinden insallah yarin 2 adet kendime, siparislerle 5 adet alacagim.
lafim elestirenlere, bit bit bit konusacaginiza bi bilet alin.
Eskisehirspor yine vizyon farkini taraftari sayesinde gosteriyor.
tesekkurler Hakan Uresin!
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 19:04
İnternetten satışa çıksa güzel rakamlara ulaşılabilirdi aslında. Bu şekilde satış olacaksa biletler elbette elde kalacaktır. Büyük firmalar toplu alım yaparak jest yapabilirler ve bu şekilde tükenir biletler de.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
  Alıntı mrtcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 19:58
nereden çıktı şimdi bu hatıra bileti işi? yönetime para mı lazım? eğer öyleyse öyle desinler hemen alalım. hele hele yeni hocaya para biriktirmemiz lazım desinler, 1 değil 10 bilet alayım.
yok taraftar istemiş bilmem ne olmuş. alsın o zaman o isteyen taraftar. keriz yok burada. bu hocayı göndermediği müddetçe 5 kuruş para yok artık. senelerdir her yaz düzenli olarak esstore'da gerekli harcamamızı yapıp gerektiğinde kombinemizi biletimizi aldık ama ne gördük. 2. lige düştük, 2. ligde takımı stajyer bir hocaya emanet ettik. stadın üst katını bir açamadık!!!
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 20:33
Alıntı yapılan upper acchelon

Çıktı mı satışa.
Nereden alabiliyoruz?
Şehir dışından siparişlerle 5 adet alacağım.

Gurbetteki Eskişehirsporlu renkdaşlarımız; Eskişehir Atatürk Stadyumun da ki son maçımızı Giresunspor ile oynayacağız. Hem son maçın anlamı hem kulübümüze destek amaçlı başlattığımız bu organizasyonda bilet fiyatı (1) adet 20 TL olarak belirlenmiştir. İmkanı olupta Eskişehir'de olmayan renkdaşlarımız için hesap numaralarımızı paylaşacağız. Sayfaya mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.
#hedef26binbilet #Eskişehirspor #KırmızıŞimşekler

O SENE BU SENE
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 20:38
Alıntı yapılan mrtcn

nereden çıktı şimdi bu hatıra bileti işi? yönetime para mı lazım? eğer öyleyse öyle desinler hemen alalım. hele hele yeni hocaya para biriktirmemiz lazım desinler, 1 değil 10 bilet alayım.
yok taraftar istemiş bilmem ne olmuş. alsın o zaman o isteyen taraftar. keriz yok burada. bu hocayı göndermediği müddetçe 5 kuruş para yok artık. senelerdir her yaz düzenli olarak esstore'da gerekli harcamamızı yapıp gerektiğinde kombinemizi biletimizi aldık ama ne gördük. 2. lige düştük, 2. ligde takımı stajyer bir hocaya emanet ettik. stadın üst katını bir açamadık!!!

Yanlış anlama ama Eskişehirspor lu olmak böyle bişey değil yok hoca değissin çok para verdim takım düştü demekle Es-es li olunmaz. Biz bu takımı karşılıksız seviyoruz renkdasim
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 20:49
Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde teknik direktör Alpay Özalan yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, ısınma hareketleriyle başladı. Siyah-kırmızılı futbolcular, 5'e 2 pas çalışmasının ardından yarım sahada çift kale maçla idmanı tamamladı.

Eskişehir temsilcisi ile Giresunspor, 16 Ekim Pazar günü Eskişehir Atatürk Stadı'nda karşılaşacak
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 20:59
Alıntı yapılan NADİR

Nadir baba.... WinkWink
# Direnmüdavim....

Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
  Alıntı escem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 21:04
Bu kadar zor mu 2-3 satışcı tutup (zaten gönüllü kardeşlerimiz çıkar) fabrika fabrika dolaşıp bilet ve kombine sattırmak.
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2016 saat 21:19
2-3 saatte 1600 bilet satılmış
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır