eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2016 saat 17:05
Eskişehirspor - Denizli maçının PFDK kararları
8- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 18.12.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - DENİZLİSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASIile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, müsabakanın tamamlanmasını sağlayacak bir yedek güç sistemini (jeneratör, dinamik ups vb.) çalışır durumda bulundurmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, teknik sorumlusunun basın toplantısına katılımının sağlanmamasından dolayı
talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, müsabaka sonrasında flaş röportaja futbolcu ve teknik sorumlu katılımının sağlanamamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASIile cezalandırılmasına,

sonuç olarak keyfi ceza yemişiz öğrencinin işcinin cebindeki 20 lirayı bağıs olarak bekleyen yönetim gereksiz yere ceza alıyor
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2016 saat 21:30
30 bin ceza aldık yani, bu anlayışla biz bu bataktan çıkamayız
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2016 saat 02:42
Kimse kusura bakmasinda bursaya ozeniyorum bazen adamlar profesyonelce yönetiliyorlar şirket gibi
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2016 saat 11:26
Yuh! Bu cezaları sorumluların ödemesi gerek. Kulübün değil.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2016 saat 11:34
Sonra esnaf niye yardım etmiyor, sanayici neden yardım etmiyor, taraftar destek olmuyor vs vs..

Bu kulübün menajeri yok mu, bu işlerle uğraşacak? 30 bin lira çöp oldu işte..

Ekmek parasını hatıra bileti, takvim vs almaya ayıran kişi bu cezaları görünce bir daha böyle bir enayilik yapar mı? Yapmaz.. En azından ben yapmam, sizde yapmayın bence..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2016 saat 11:53
sonuç ortaya çıkınca vay şöyle aman böyle.geçiniz efendim.ne dedik rezil yönetiliyoruz.çare taraftarın kulübü yönetmesi.imkansız olasılık.o zaman gürültü yapmaya gerek yok.cezamı gelmiş tamam.küme düştük boşverin alıştık zaten.şaibe yalan dolan kulübü sarmış borç gırtlağı aşmış bunlar gerçekler.kurtuluşun olmadığı bir sarmal.neden yazıyoruz söylüyoruz.sevdikte ondan.başka olmadığı için.kısır döngü işte.
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2016 saat 15:14
Taraftarın yaptığına benim yapacağım bir şey yok dersin anlarım, jeneratör için para yok ne yapalım olana kadar ceza yiyeceğiz dersin anlarım, peki teknik sorumlunun sorumsuzluğu ile röportaja futbolcu göndermemeyi nasıl açıklayacaksın eyy yönetim? Böyle keyfi, çiftlik yönetir gibi, başı sonu belli değil yöneticilik olur mu, bu işin sorumlusu kimse o yönetici cebinden ödesin bu cezaları! Sonra da taraftar niye yardım etmiyor, bunları duyunca tabi etmez!
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2016 saat 17:55
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Sonra esnaf niye yardım etmiyor, sanayici neden yardım etmiyor, taraftar destek olmuyor vs vs..

Bu kulübün menajeri yok mu, bu işlerle uğraşacak? 30 bin lira çöp oldu işte..

Ekmek parasını hatıra bileti, takvim vs almaya ayıran kişi bu cezaları görünce bir daha böyle bir enayilik yapar mı? Yapmaz.. En azından ben yapmam, sizde yapmayın bence..

Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2017 saat 16:01
Balıkesir maçında rakip oyuncuya tıpkı Denizli maçında olduğu gibi maratondan çakmak atıldı yine. Kafasına geliyordu neredeyse. PFDK kararları açıklanmış. Bu hafta hiç bir şekilde ceza veya uyarı yememişiz bu çok iyi haber. Kulübün adını uzun ceza listesinde görmemek çok güzel olsa da Denizli maçından 1 adet ihtarımız var. Aman diyorum.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2017 saat 22:23
Eskişehirspor sahaya inen küçük çocuk nedeniyle PFDK'ya sevk edilmiş.

Bundan sonra kendi sahamızda ümraniye ile oynayacağız ondan sonraki içerdeki maç göztepeyle... ümraniye maçında bir tane bile çakmak atmayalım sahaya çok dikkatli olalım Allah muhafaza göztepe maçını seyircisiz oynamayalım.
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır