eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ramazan Övüç

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2016 saat 09:52
kadromuz ne yazık ki böyle vasat topçularla dolu ne işe yaradıkları belli değil
ramazan övüç ,aykut akgün ,uğur akdemir, bilal aziz böyle topçular ne yazık ki çoğu zaman vasat altı top oynuyorlar takıma katkıları sınırlı ve kendilerini geliştirme potaniyelleri de yok
bu adamlar 5 sene sonrada böyle olacaklar boş yere kadro şişiyor ve dorukhan gibi hasan hüseyin gibi enes akgün gibi furgan polat gibi gençlerimizin önü kesiliyor
böyle vasat adamlar yerine gençlere şans verilsin bu adamlardan daha kötü olamazlar en azından kendi topçumuz deriz hatalarını sineye çekeriz
Yukarı
Karadağlı Liste gör
Yazar

Hasan Ak
Yer: Düzce
  Alıntı Karadağlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2016 saat 09:59
Derhal göndersinler bu kendini bir şey zanneden yetersiz futbolcu tiplemesini..
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.
Yukarı
ESserdengeçti Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESserdengeçti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2016 saat 10:05
Eskişehirsporda oynamak istemediği her halinden anlaşılıyor zaten buraya zaman geçirip bi an önce Trabzona dönmek için gelmiş , bi an önce gönderilsin. Zaten iyi bir oyuncu da değil.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2016 saat 10:23
Delilleri verin klube. Defolup gitsin. Yayınla klubün küçük düşürmekten tazminat davası açılsın. Millete örnek olsun.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2016 saat 10:59
Cep telefonun görüntüleri varsa konulsun. Çünkü ne dedi, ne yazdı bilmiyoruz. Sonuçta adam Trabzon'un malı. Çeker gider ya Trabzon'a yada başka bir takıma. Şu anda her futbolcuya ihtiyaç var. Belki Ramazan oynatılmadığı için kızgın da olabilir. Ben niye tercih edilmiyorum diye mutsuz da olabilir. Takım tam birlik beraberlik havasına girmişken huzur bozmanın anlamı yok. O yüzden Ramazan'ın ne dediği önemli. Ayrıca Trabzon'u çok iyi bilen biri olarak Trabzon ile Eskişehir karşılaştırılamaz. Eskişehir Trabzon'un yanında Paris veya Londra'dır. Trabzon denizi olan köy sadece. O yüzden Eskişehir'e nasıl bok atar anlamıyorum.
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2016 saat 12:33
bence de bu konularda duydumla bilmemkime bilmem ne demişle olmaz bu işler varsa elinde kanıt koy ortaya hemşehrim yoksa herkes herkes hakkında bişey uydurur temizlemesi zor sonra
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2016 saat 18:52
Öncelıkle hepınızden özür diliyorum bugun mesajları tekrar okudum yanlıs anlasılma olmus. Eskısehır için dememıs yazdıklarını gercekten şuan cok üzüldüm istemeden birini sucladım ve hakkında ithamlarda bulundum yanlıs anlama yuzunden. Oynamadıgı ıcın evet mutsuzmus ama sehıre ve takıma karsı öyle bısey yazmamıs kendısı. Bunu duzeltmek ıstedım suan inanın cok uzgunum. Yalnız bu takımın ve camianın buyuklugunu bilmeli ve heryerde yanlıs anlasılcak seyler konusmaması gerektıgınıde tavsıye ederım kendısıne. Tekrardan hepınızden özür dilerim.
sadece eses
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2016 saat 19:09
Dogru anlayıp yazsaydin keşke. Velveleye vermissin ortalığı boş yere.
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2016 saat 19:33
Alıntı yapılan erkaneses2626

Öncelıkle hepınızden özür diliyorum bugun mesajları tekrar okudum yanlıs anlasılma olmus. Eskısehır için dememıs yazdıklarını gercekten şuan cok üzüldüm istemeden birini sucladım ve hakkında ithamlarda bulundum yanlıs anlama yuzunden. Oynamadıgı ıcın evet mutsuzmus ama sehıre ve takıma karsı öyle bısey yazmamıs kendısı. Bunu duzeltmek ıstedım suan inanın cok uzgunum. Yalnız bu takımın ve camianın buyuklugunu bilmeli ve heryerde yanlıs anlasılcak seyler konusmaması gerektıgınıde tavsıye ederım kendısıne. Tekrardan hepınızden özür dilerim.

Renktas hatalisin, bu gaza gelip Ramazana sallayan bizlerde az cok hataliyiz. Yalan birsey cikarmadik, dogru, Ramazan tam bir tabzon cocugu.
Ama sanada helal olsun, adam gibi özür dileyip gercegi söyledigin icin. Eskisehirlilik budur
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2016 saat 10:49
adamın başına olmadık bi iş gelse vebali ağır o yüzden böyle konularda dikkatli olmak lazım doğrudan emin olmadan direk saldırmak çok yanlış
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır