eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 01:06
Bende maraton üst ya da kale arkası üst kat alacaktım ama bu karardan sonra eğer alt katlar dolmaz ise üstler açılmazsa kombine almam böyle saçma bir uygulamamı olur alt katlar dolmadan üstler açılasaya kadar bekleyeceğim
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 01:29
Efsane diye övünürdük hep, şimdi stadın 3/1'ini doldurabilirmiyiz diye düşünüyoruz.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 01:40
Alıntı yapılan CK_26

Efsane diye övünürdük hep, şimdi stadın 3/1'ini doldurabilirmiyiz diye düşünüyoruz.

Bizi bizden çok yeren yoktur kendi kendimize sıkıntı yapıyoruz. 2-3 bine oynayan konya-antalya'nın bile seyirci ortamalası yükselmişken yıllardır adam akıllı stada hasret olan biz mi yerimizde sayıcaz ? Böyle olur mu şöyle yaparmıyız diyenler kombinesini alıp çevresindekileri örgütlese yeter ölümüz minumum 15 bine oynar zaten.
Yukarı
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 01:51
Bizim çekirdek 7-8 bin taraftarımız var. Eski stad küçük olduğu için bu kadar taraftarla stad hep dolu gözüküyordu ama yeni stadda bu sayı bize yetmez.
Konya'nın, Antalya'nın yaptığı taraftar atılımını bizim de yapmamız gerekiyor.
25-30 bin kişiyle deplasman rekorları kırdığımız tribünlerde olanların tekrar geri dönmesi gerekiyor.
Tribün liderleri sadece taraftarı kombine almaya davet etmekle kalmamalı. Gerekirse mahalleleri, kahveleri dolaşarak eski tribüncüleri tekrar örgütlemeli.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
alibayac Liste gör
Yazar

Ali Bayaç
  Alıntı alibayac Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 08:06
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Bende maraton üst ya da kale arkası üst kat alacaktım ama bu karardan sonra eğer alt katlar dolmaz ise üstler açılmazsa kombine almam böyle saçma bir uygulamamı olur alt katlar dolmadan üstler açılasaya kadar bekleyeceğim

Katılıyorum ben de kombine almam o zaman alt katlar dolmazsa üst katlar açılmayacaksa tek maç bileti alırım bende mecbur üst katlar açacaklar o zaman
Seninle Doğmuşum Sensiz Ölemem hayatın tek gerçeğisin Eskişehirspor
Yukarı
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 08:07
Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan gokhanbey26

Ben bu sene eşim içinde pasolig çıkartacaktım geçen seneden sözüm vardı kızım ve eşim ile her maça gidecektik. Niyetimizde Maraton üst ten almaktı. Fakat trübün paylaşımı sonrası eşime sen gelme dedim kibarca. Şayet protokol tarafının her hangi bir köşesini de 200 TL den satışa açarlarsa o bölgeden alabilirim. Seyir zevkimden feragat edip EsEs e katkı yapıp genç EsEs taraftarı yetiştirebilirim.

Gökhan bey bir tribun gtubuda biz oluşturalım aile tribunu olsun ismide kaca stadda küfürün münakaşanın olmadığı çocuklara örnek olacak bir köşe bize verirler elbet eşi ve çocuğu ile gelmeyene de bilet satışı yapılmasa vs. Gibi kurallar ı olan bir tribun nasıl olur
İnadına EsEs
Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 08:18
Madem gruplar madem yönetimden bize şu tribünü ver deme cesareti gösteriyorlar, o zaman o tribünü dolduracaklar yada tüm gruplar bir tribünde toplanacaklar.
Yönetimde aileleri tribün grupları ile aynı tribüne sokma gayretinde bulunmasın bu seyircinin kaçmasına sebeb olur.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 09:20
Alıntı yapılan ecayirli26

Bu konu hakkında ki endişelerimizi ve görüşlerimizi burada konuşarak çözüme kavuşturamayiz .

Mail : bilgi@eskisehirspor.org
Telefon : (222) 322 98 90

Ben Maili Gönderdim İster Dikkate Alırlar İster Almazlar ....
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 09:30
Benim Beraber Maçlara Gittiğim Bir Abim Soruyor 55'li Yaşlarda Biz ÇEKİRDEKÇİ'lere Nereden Yer Vermişler Diye ? ....
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2016 saat 10:39
Ben hiç bir gruba dahil değilim dahil olmak zorunda da değilim.. Bunun adı düpe düz dayatmadır.Bu sezon ilk defa kombine al-ma-ya-ca-ğım!!!
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır