eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nassim Ben Khalifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 19:26
Alıntı yapılan spongeBOBmarley

Alıntı yapılan selfesteem87

bunu tokoyu mirkanı alacağına adam gibi oyuncu alın be kardeşim. 27 maç 1 gol insan bir kendine sorar ya...
adam daha maça çıkmamış bu ne atar kardeşim bekleyin bakalım bi oynasın sonra asıp kesmeye devam edersiniz
ben iyidir kötüdür demedim. kumar oynayacak bütçemiz yok emin olduğun adam al diyorum. Toko ile mirkan ortada daha önce alınıp tek maç oynayaman adamlar da cabası... asıp kesmekle ilgisi yok.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 19:52
Skibbe , Mori'ye bezetmiş Khalifa'yı . Her maça kendini % 100 veren bir oyuncu demiş .
Yukarı
Konig Liste gör
Yazar

Batuhan Ataberk
Yer: ESkişehir
  Alıntı Konig Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 20:10
Bazı renktaşlarım galiba transferden memnun olamadı, açıkcası bende son 2 senedir pek ümitli değildim transferlerden ancak bu sene bir ümit geldi. Nedenini açıklayacak olursam, Defederico ve Nassim Ben Khalifa'yı Menajer ve futbolu yıllardır takip eden herkes biliyordur ki genç yaşlarında bu oyuncular ileri yılların en iyi oyuncuları olarak nitelendirildi. Ancak ikisininde tek şanssızlığı uzun zamanlı sakatlık geçirmesiydi. Fakat bu demek değil ki yetenekleri söndü. Açıkcası ben bu oyunculardan çok şey bekliyorum. Diğer Anadolu Klüplerine nazaran daha makul ve daha mantıklı transfer yaptık şu duruma göre (Bursaspor hariç çünkü sattığı futbolcuların yerini para yoluyla doldurdular) gayet güzel oyuncular. Hayırlı olsun diyor ve biran önce camiamıza uyum sağlamasını umuyorum.
EStiğin her yerde bizde varız!
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 20:32
Teknik direktör Michael Skibbe'nin açıklamaları şu şekilde:
Ofansif anlamda iki isim bizden ayrıldı. Biri Ömer biri Funes Mori İkisini de kadromuzda tutmak istiyorduk tutamadık. Kiralık geldiler ve ayrıldılar.
Ben Gekas’la hem Frankfurt’ta hem de Leverkusen’de birlikte çalıştım. Biz sadece 1 golcü almadık. Burak Yılmaz’dan sonra ceza alanı içerisindeki en tehlikeli futbolcuyu aldık.
Yaşı ilerlemiş olmasına rağmen Süper Lig’de ne kadar tehlikeli olduğunu defalarca kanıtladı. Bize ciddi katkılar sunacaktır.

BURADA PARLAYACAK

Nassim Ben Khalifa U-21 Takımı ile İsviçre’nin dünya şampiyonu olan takımında yer aldı. O dönemde 2 buçuk milyon Euro’ya Wolfsburg’a transfer oldu.
Ciddi bir sakatlık geçirerek 8-9 ay sahalardan uzak kaldı. Eskişehirspor’da sıçrama yapmak istiyor. Oyun tarzı Funes Mori gibi. Kendini oyuna yüzde 100 veriyor.
Bu benim için çok önemli. Eskişehirspor olarak böyle bir yeteneği kadromuza kattığımız için ben çok mutluyum” dedi.

FUTBOLCULARI DEĞERLENDİRDİ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Michael Skibbe yeni transferleri değerlendirdi.

De Federico: Küçük ve cılız bir futbolcuya benziyor. Ama bu özellikleri ona saha içinde kıvraklık sağlıyor. Tekniği üst düzeyde. O da Nassim gibi genç yaşlarda ülkesinin milli takım formasını giydi.
Ofansif anlamda bize çok şeyler katacağını biliyorum.

Muarem Muarem: Türkiye liglerinde daha önce de oynadı. Yine ofansif anlamda bize katkı sunacak bir futbolcu.

Engin Bekdemir’den kanatlarda yararlanacağız. Ve iyi bir gelişim göstereceğini düşünüyorum.

Bana göre Türkiye’nin en iyi sağ beki bizde. Kamil Ahmet. Ona alternatif bir futbolcu aldık. Aytaç Öden.
Bu futbolcunun kendisini geliştirmesini sağlayarak iyi bir alternatif yapacağız

Beni en heyecanlandıran futbolcu Junior. Bu futbolcuyu ben ve Dede’ye Eski Galatasaraylı Casio Lincoln tavsiye etti. Sezon bitmeden 3 hafta önce kadromuza kattık.

Bizi kendisine hayran bıraktı. Bu futbolcuyu bonservis bedeli ödemeden kadromuza kattığımız için ayrıca mutluyum” dedi.
SAĞLAM’A TEŞEKKÜR EDERİM

Hep yeni futbolcuları konuşturduk biraz da eskileri konuşalım. Ali Şaşal kendisini mükemmel geliştirdi. Ertuğrul Sağlam’a teşekkür ediyorum.
Böyle bir futbolcuyu Eskişehirspor’a kazandırdığı için. Kamil, Kaan ve Özgür’ün performansları da beni oldukça memnun ediyor.
Kaptanımız Sezgin Coşkun. Her hoca onun gibi bir futbolcuyla çalışmak ister. Şimdi ben bir şey söylemek istiyorum taraftarımıza ver camiamıza.
Negatif sözleri bırakalım. Geleceğe pozitif bakalım” dedi.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 20:38
skibbe yerine başka biri olsaydı çoktan istifa etmişti skibbeye güvenelim
ölümüne eses
Yukarı
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 20:39
Hayırlı uğurlu olsun...İnşallah başarılı olur...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
Pengarox Liste gör
Yazar

Oğuzhan
  Alıntı Pengarox Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 22:30
Umarım yararlı olur. Yetenekli orası kesin. Topla oynamayı biraz fazla seviyor gibi. Skibbe bu tarz oyuncuları çok tercih etmezdi aslında.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 22:59
Alıntı yapılan ChampioN

Nassim Ben Khalifa U-21 Takımı ile İsviçre’nin dünya şampiyonu olan takımında yer aldı. O dönemde 2 buçuk milyon Euro’ya Wolfsburg’a transfer oldu.
Sanirim dogrusu Isvicre U-17 Takimi olacak, 2009'da Dunya Sampiyonu olmuslardi:
https://en.wikipedia.org/wiki/Switzerland_national_under-17_football_team
Nitekim, Ben Khalifa'nin Wolfsburg'a transfer oldugu donem de 2010-11 sezonunun basi:
https://en.wikipedia.org/wiki/Nassim_Ben_Khalifa
Nassim Ben Khalifa Nijerya'da yapilan 2009 FIFA 17 Yasalti Dunya Kupasi finallerinde gosterdigi 4 golluk performans ile turnuvanin en iyi ikinci futbolcusu secilmis ve Gumus Top (Silver Ball) odulunun sahibi olmus:
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 02:07
Bugün KKŞ olarak Kartepe de takımı ziyaret ettik.Ukrayna takımı ile maç oynanacaktı fakat sis yüzünden iptal oldu.Takım ısınmadan sonra çift kale maç yaptı.Çok sis vardı ve saha çok ağırdı buna rağmen Khalifa yı çok beğendik.Um arım uzun yıllar bizimle olur ve takıma değer katar.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2015 saat 10:23
bu çocuk eskişehirsporun yeni beyni olacak gibi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır