eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTransfer Dönemi | 2014-2015

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 498>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2014 saat 23:54
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 00:01
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 00:03
Alıntı yapılan 26ss26

Facebook da bir liste dolaşıyor; Ertuğrul Hocanın gidecekler listesi deniyor doğru mudur bilinmez. Ayrıca Ertuğrul Hocanın takımda kalacağı da belirtiliyor. Listeyi yazayım; değerlendirmeyi yaparız.

Kaleciler ...

Kayacan
Gökhan Siverek (kiralık)

Defans ...

Servet
Dede
Serol
Efe Volkan Yıldırım
Deniz Topçu (kiralık)

Orta saha ...

Hasan Hüseyin Acar (kiralık)
Kamara
Jorquera
Erman
Onur Bayramoğlu
Mirkela

Forvet...

Bienvenu
Necati
Bertul

Mrkela bizim futbolcumuz değil ki ? Causic mi demek istediler ?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 08:28
Klüpler Birliği, en son toplantısında 2014/2015 sezonu için 6+2 kararını aldı bildiğim kadarıyla. Hatta rest çeken sekiztaşa da beğenmiyorlarsa ligden çekilebilirler dedi.

Bu şartlarda Boffin,Diego,Akaminko,Lawal banko oynayacak oyuncular. O yüzden kaldı 2 tane.

Günlerdir transfermarkt olsun, maçkolik olsun, youtube olsun, sahadan com olsun santrafor bakıyorum.

Tabi bizim için en uygun olabileceklere yöneldim hep. Yaşından tutun da attğı gol e, bonservis maliyetinden tutun da uyum sorununa kadar bir çok kriteri göz önünde bulundurarak eleme yaptım.

Sayfalardır oyuncu önerilerimiz-transfer dönemi (2014/2015) başlıklarını okuyarak diğer renkdaşlarımın önerilerini de dikkate aldım. Kritize ettim. Şöyle bir sonuç çıktı;

Arkadaşlar naçizane görüşlerimi yazıyorum. Hepinizin de olumlu olumsuz eleştirilerini merak ediyorum. Çünkü burada hepimizin ortak paydası Eskişehirspor. O yüzden eleştirirseniz sevinirim.

Dediğim gibi Boffin,Diego,Akaminko,Lawal banko oynar oynamalı...

Kalemizde stoperde beklerde bir sıkıntı yok çok şükür. Amaa

Kamara - gidiyor. Yerine ileriye top taşıyabilecek ciğeri olan bir kanat topçusu lazım. (O yüzden aradığımız 1 numaralı isim HOLOSKO dur. 2 numaralı isim de Stoch olmalı. Çünkü ligi tanıyorlar ve ikisi de ilk 11de forma şansı bulamıyor. Bize gelirler diye düşünüyorum. Opsiyon yoluyla kiralanmalılar.)

Kamara yerine YASİN ÖZTEKİN diyenler var bonservisi erciyesle devam ediyor bırakmazlar. Bıraksalar da alamayız pahalı. EMRAH BAŞSAN harika olur ama istanbullularla görüşüyormuş ve anlaşmak üzereymiş.

Erkan Zengin - artık bizim için de kendisi için de en hayırlısı gitmesi. Çünkü cincon aklına girdikten sonra bir daha asla eskisi gibi olamadı ve sürekli bencil oynayarak takımın hızını kesiyor. Mutsuz olduğu yönünde sürekli dedikodular var. Hh onu göndermek kesinlikle risk çünkü maç değiştirecek adam. Ama 1 maç var 5 maç yok. Onun keyfine kalmış durumdayız. (onun yerine Kayserispordan ÖMER BAYRAM diyorum ilk devre bizim maçta sağ kanadımızı kevgire çevirmişti. Ortaları çok isabetli. Genç ve türk. Ayrıca kayserispor düşüyor.)

Aytaç ve Hürriyet - İkisi de bu takımın beyni. Benzer özellikte oyuncular oldukları için biri oynarken diğeri hep yedek kalıyor. Bunların yanına(1-BİSESWAR 2-PABLO MOUCHE bize ilaç olur.)Yabancı kontenjanını düşünürsek ikisi lüks gelir o yüzden BİSESWAR diyorum.

Jorqueara - tamam çok yetenekli ama koşmuyor, mücadele etmiyor. Oyun kurucu mevkiinde kesinlikle bir batalla değil. Pozisyon üretememizin bir numaralı faktörüdür. Onun yerine çok kaliteli bir isim gerekiyor.( Aradığımız kan AYDIN KARABULUT tur.) sivasla sözleşmesi haziran 2014 te sona eriyor. Yani bonservissiz. Hemen irtibat kurulmalı ve takıma katılmalı. Yüksek maaşlarda oynayan bir oyuncu da değil.

Necati,Bienvenu - (onların yerine 1-LAMİNE DİARRA tek başına yeter ilk transfer edilmesi gereken adamdır. 2-ÖMER ŞİŞMANOĞLU bizi kurtaracak santrafordur. Beşiktaşta ilk 11e giremiyor. Genç ve oynamak isteyecektir. Yüsek maaş da istemez. Opsiyon yoluyla kiralanabilir. Kayseri ve Antalya'yken hep beğendiğim bir oyuncuydu.

Santrafor için diğer seçenekler...

Lejyonn nicli arkadaşa katılıyorum.
Alıntı yapılan lejyonnn

bizim sistemimizde pivot santrafor iş yapmaz.

İbrahimoviç bile Barcelona da barınamadı.

Alexis Sanchez, Neymar gibi kısa, hızlı, çevik, çalım atıp verkaça girebilecek forvet lazım.

CARLOS NÚÑEZ

http://www.transfermarkt.co.uk/en/carlos-nuez/profil/spieler_141717.html

VİDEO: http://www.sahadan.com/haberler/161356/Iste-Uruguayin-yeni-yildizi

Şimdi de benim saha araştırmalarım. İnanın günlerimi aldı aradığımız santraforu bulmak...

DİAFRA SAKHO

Fransa'da forma giyen santraforlar hep ilgimi çekmiştir. Hızlı ve atletik yapılı oldukları için bizim ligde kök söktürürler. Örnekleri mevcuttur; youla, niang ve moussa sow.

Sakho, Fransa 2. liginde Metz klubünde forma giyiyor. 2. lig dediğime bakmayın. Buranınkine Ptt ye benzemez. Metz klübünün kadro değeri 50.000.000 milyon tl. Şu anda Fransa 1. ligine çıktılar bile. Sezonu büyük bir farkla lider tamamlayarak.

Sakho, Fransa 2.liginin istatistiklerine baktığımızda en çok gol atan 3.oyuncu. 36 maçta 20 gol atmış. Henüz 24 yaşında; 1989 doğumlu. Sözleşmesi ise Haziran 2014te bitiyor. Yani bonservissiz.

http://www.mackolik.com/Futbolcu/72089/Diafra-Sakho

http://www.youtube.com/watch?v=S9nKawZjLKk

Klüp çok zor durumda. Borçlar ödenmeye çalışılıyor. Bütün elemeleri yaptım ve bu oyuncu çıktı. Hem genç hem de bonservizsiz olup da santrafor mevkiine transfer edilebilecek en golcü oyuncu. Evet haziranda kontratı biten pek çok kaliteli isim var; Choubo Moting, Didier Ya Konan gibi. Ama yaşlı ve yüksek maaş talep eden oyuncular bunlar.

Hepinizin eleştirilerine sonuna kadar açığım ve merak ediyorum. Ortak sevdamız ESKİŞEHİRSPOR
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
Şaban EMRE Liste gör
Yazar

Şaban EMRE
Yer: Trabzon
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 09:55
Onur kardeşim vaktini ayırıp araştırmışsın öncelikle tebrik ederim..
1)Holosko konusuna kesinlikle katılmıyorum.. Bana göre artık Türkiye'de misyonunu doldurdu.. Bu saatten sonra yatıp para kazanmaya çalışacaktır diye düşünüyorum..
2)Miroslav Stoch demişsin o benim 1 numaralı favorim transfer için.. Takımında oynamıyor demişsin adam bu sezon harikalar yarattı PAOK'ta.. Bana göre opsiyonlu kiralanmalı..
3)Benim aklımda Kamara'nın boşluğunu dolduracak futbolcu olarak birde Issiar Dia var.. Onu da geçen gün bir arkadaş yazmış oradan gördüm mantıklı geldi..
4)Erkan Zengin tahminimce ayrılacak bu sezon takımdan.. Senin görüşlerine katılıyorum.. Hızlı topu ayağında tutmayan oyuncular lazım bize kanatlarda..
5)Bu son olarak önerdiğin forvet biraz kontra oyuncusu gibi geldi bana videodan, birde çok savruk oyuncu eli kolu ayrı oynuyor daha sağlam, yere daha iyi basan bir forvet olsa daha iyi olur gibi geliyor bana.. Ama istatistikleri iyi tabi..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
guzel643 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 10:44
holosko konusunda bende katılmıyorum, ama stoch mantıklı,dia olabilir
başkan ekonomik olarak toparlandık herşey kontrolümüz altında hiçbir oyuncuyu satmaya ihtiyacımız yok gibi olumlu bir tablo çiziyor eğer öyleyse 8-10 milyon euroya harcayarak şampiyonluk iddası olan bir takım bence kurulabilir daha önceki sayfalarda yazdığım isimler alınabilir alınmalı da (jimmy hariç o kadar para etmez)ama baksanızza hoca 25 yaş üstü topçu almıcaz demiş yani aslında hedefi çok yüksek tutmayacak gibi geliyor bana, YOKSA BÜYÜK HEDEFLER İYİ OYUNCULARLA GELİR DİYORUM (istisnalar hariç) hayırlısı bekleyip görücez ayrıca hocanın transfer işinden çok anlamadığını oyuncu seçiminde çok iyi olmadığını çok okudum umarım iyi bir transfer komitesi oluşturulur ve hata yapılmaz...
YENİ STAD NASIL OLCAK:)
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 13:58
Alıntı yapılan kaanalp

boşuna bişey yazmamak lazım, bu sezon alınacak olan oyuncular ertuğrul hocanın gerçek kimliğini ortaya koyacaktır. Alınacak oyuncularda lütfen düşen takımların oyuncuları olmasın bir zahmet. adı üzerinde düşen takımın forvetini alınsın diyen arkadaşlar var örnek:diarrra adam iyi olsa gol atar takıımını sırtlardı.bence biziim ligimizden oyuncu almak hele hele düşen takımlardan oyuncu alınmasını söylemek çok yanlış.
Düşen takımdan oyuncu almak fırsattır.  Tek oyuncunun performansı ile tüm takımın küme düşmesini nasıl bağdaştırıcaz.  Şu an Kayseri bence hazinedir ve tüm oyuncuları Erciyes e yollayacak iddaalarına katılmıyorum, bunu engelleyen bir yasa var bildiğim kadarıyla. Bisesvar,Mouche,Diarra bunlardan en az 2 tanesini toplam 2 milyona kapatmaya bakmalı, Emrah Başsan,Okay Yokuşlu ve Sefa için de her takımla her türlü yarışa girmek zorundayız. Madem paramız var, daha akılcı transfer yapmak zorundayız, ve bir de Avrupa işi var , HIZLI olmak zorundayız. İşimiz çok zor. Yönetim en büyük sınavını verecek. 
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 14:16
Erciyes istesin Kayseri istediğini yollar kimse de karışamaz, iki farklı kulüp iki farklı yönetim, ister kiralık ister, bonservisiyle, tabi futbolcular Erciyes'e mi yoksa başka takıma mı gitmek ister bilinmez..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 15:13
tavsiyeleriniz üzere diafra sakho'nun videolarını izledim gerçekten tam aradığımız adam gibi duruyor. Güçlü,seri, son vuruşları güzel hatta hava toplarındaki hakimiyeti bile fena değil bonservisi yoksa çok kolay alınabilir. İnş. yönetim burayı okuyodur ve değerlendirir.
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2014 saat 15:46
Alıntı yapılan erman123

Alıntı yapılan kaanalp

boşuna bişey yazmamak lazım, bu sezon alınacak olan oyuncular ertuğrul hocanın gerçek kimliğini ortaya koyacaktır. Alınacak oyuncularda lütfen düşen takımların oyuncuları olmasın bir zahmet. adı üzerinde düşen takımın forvetini alınsın diyen arkadaşlar var örnek:diarrra adam iyi olsa gol atar takıımını sırtlardı.bence biziim ligimizden oyuncu almak hele hele düşen takımlardan oyuncu alınmasını söylemek çok yanlış.
Düşen takımdan oyuncu almak fırsattır.  Tek oyuncunun performansı ile tüm takımın küme düşmesini nasıl bağdaştırıcaz.  Şu an Kayseri bence hazinedir ve tüm oyuncuları Erciyes e yollayacak iddaalarına katılmıyorum, bunu engelleyen bir yasa var bildiğim kadarıyla. Bisesvar,Mouche,Diarra bunlardan en az 2 tanesini toplam 2 milyona kapatmaya bakmalı, Emrah Başsan,Okay Yokuşlu ve Sefa için de her takımla her türlü yarışa girmek zorundayız. Madem paramız var, daha akılcı transfer yapmak zorundayız, ve bir de Avrupa işi var , HIZLI olmak zorundayız. İşimiz çok zor. Yönetim en büyük sınavını verecek. 

Saçma sapan atıp tutuyor onu takmayın lütfen.Adam Diarraya gol atmıyor diyor bunun futbol bilgisi SIFIR 0 0 0 0
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 498>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,751 saniyede hazırlanmıştır