eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 12.Hafta Trabzonspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 52>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2013 saat 22:24
Trabzonluların forumundan yorumlar;

"pas,şut,topla oynama ve diğer bütün pozitif alanlarda bizim 2 katımız yaparlar zaten. ezerler bizi malesef"

"Çanakkale geçilmez anlayışla sahada mücadele ederiz.Eskişehirli bir oyuncunun kıçına,başına çarparak balına bir gol bulabilirsek eğer ölümüne savunma yapar ve şans melekleride omuzumuzda olursa belki üç puan alırız.Eskişehir favori yalnız."

"Eskişehirspor şu an ligin bence en iyi pas yapan, futbolunu her rakibine kabul ettiren ( şikecileri kendi sahasında oyun olarak ezdiler) takımı. E bizi söylemeye gerek yok. Ver rakibe geç önüne. Ne kadar Çanakkale yi savunabiliriz bilmiyorum ama erken bir gol, bu maçtaki en büyük korkum."

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2013 saat 22:31
Çok iyi fırsat yakaladık. Bu kadar eksik oyuncusu varken, inşallah yener döneriz.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2013 saat 23:48
Bu maçı alırsak, kalan maçları ligin son 6 sırasında olan 5 takımla yapacağız, çok güzel bir fikstür. Haydi ESESimiz! Bu 6 maçta 18 puan yapıp ilk yarıyı 37 puanla bitirelim. Bir beraberlik lüksümüz olabilir...
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2013 saat 00:17
*Onur oynamazsa, özellikle uzaktan kaleye bol bol şut çekmeliyiz muhakkak bu tecrübesiz kaleci keklik pardon hamsi gibi avlanacaktır yan toplarda çılgın çıkışları var umarım diego , n diaye jokerimiz oynarsa servetinho gollerini sıralar..:))
Yukarı
26Captain26 Liste gör
Usta Yazar

-EnEs-
Yer: İstanbul
  Alıntı 26Captain26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2013 saat 01:32
Alıntı yapılan ypeker

Bu maçı alırsak, kalan maçları ligin son 6 sırasında olan 5 takımla yapacağız, çok güzel bir fikstür. Haydi ESESimiz! Bu 6 maçta 18 puan yapıp ilk yarıyı 37 puanla bitirelim. Bir beraberlik lüksümüz olabilir...

Benim korkumda bu alttaki takımlara karşı cömertkâr olma huyumuz. Resmen 2 sezondur dertliye derman oluyoruz. Bu huyumuzdan bu sene kurtulduk mu hep beraber göreceğiz.

Eğer Ertuğrul hoca bunu ve basit gibi görünen maçlarda ki motivasyon sorunumuzu aşmışsa, çok çok güzel bir yerde bitiririz ilk yarıyı. Devre arasında ise iş yönetime düşüyor!
Yeni bir başlangıç için haydi ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2013 saat 07:35
Trabzonspor kalecisi Zeki Ayvaz'in hikayesi:
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/25094551.asp
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2013 saat 08:17
Şike sürecinden sonra bize ağır ithamlarda bulunan ts liler şuan benim gözümde bizans takımlarından farksız. ümit karan ve bülent uygun yüzünden koca camiaya etmedikleri küfür kalmadı. inşallah evire çevire yeneriz. gerçi forvetsizlik yüzünden başımız dertte topla oynuyoruz ama sonuç çok zor geliyor. ts de onur oynamaz, bizde de Erkan eski Erkanı izletir Necati de geçen haftanın morali ile çabalarsa güzel sonuç gelir. yoksa ben beraberlik olur diyorum.
ES-ES
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2013 saat 08:38
En önemli şansımız Onur'un olmaması. Onur zaten iyi bir kaleci bir de bizim maçlarda bize özel çıkardığı o topları unutmak mümkün değil.

Savunmamıza laf yok zaten maçın kaderini belirleyecek kısım Necati ve arkasındaki Erkan-Jorquera-Erman üçlüsüdür.
Yukarı
gordion26 Liste gör
Deneyimli Yazar

....
  Alıntı gordion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2013 saat 08:51
Alıntı yapılan ESmustafa

Şike sürecinden sonra bize ağır ithamlarda bulunan ts liler şuan benim gözümde bizans takımlarından farksız. ümit karan ve bülent uygun yüzünden koca camiaya etmedikleri küfür kalmadı. inşallah evire çevire yeneriz. gerçi forvetsizlik yüzünden başımız dertte topla oynuyoruz ama sonuç çok zor geliyor. ts de onur oynamaz, bizde de Erkan eski Erkanı izletir Necati de geçen haftanın morali ile çabalarsa güzel sonuç gelir. yoksa ben beraberlik olur diyorum.

umit karan'ın ifadesi var fener sampiyon olmasın diye trabzon'a golu bilerek atmadım diye.

bence bu konuda eski teknik direktor ve birkac futbolcunun sucu olsa'da asıl magdur'un bizler oldugunun iletisimi iyi yapılmadı. o yuzden suclu biz kaldık.

yukarıdaki kaybın hesabını kim verecek peki?
Hani Simsekler Cakar Pesinden, İşte Oyle Birsey...
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2013 saat 09:48

umit karan'ın ifadesi var fener sampiyon olmasın diye trabzon'a golu bilerek atmadım diye.

Bu konu her açıldığında söylerim, bu Ümit Karan'ın bizden alacağı yokmuydu sözleşme gereği, icraya vermemiş miydi ? Biz ne yaptık ? Yukarıdaki ifadesinden sonra (sanırım spor programında da söyledi) sözleşmedeki alacakları iptal edilemedi mi? Şikayet yapıldı mı? Yoksa parası ödendimi Ümit Beyfendi ye?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 52>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır