eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor :0 Orduspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Online Durum: Offline
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 18:37
Ordu başkanı gs.ye yakın bir isim olduğu için kurulda öyle tavır sergiledi... Yoksa dürüstlük abidesi olduğu için değil...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
TümayÇeliker Liste gör
Yazar

Tümay Çeliker
Yer: Turkey
  Alıntı TümayÇeliker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 19:03
Alıntı yapılan eses_aşkı

Alıntı yapılan bilal

Alıntı yapılan N4R

Bence bu maçta bizans takımlarına rest ceken ve kulüpler birliğinde dimdik ayakta duran orduspor başkanı Nedim Türkmenede desteğimizi belirtmeliyiz bence.
bende takdir ettim açıcası tavrını şu eski başkanları kel bodur şükrü müydü neydi ondan çok çok iyidir...
kesinlikle.. eski başkan döneminde olan olayları hepimiz biliyoruz zaten.. Nedim Türkmen'in çok iyi bir başkan olduğunu düşünüyorum.. Desteğimizi keşke versek fakat bu konuda birlik olabileceğimizi sanmıyorum bu kadar kısa sürede..

Nedim Türkmen Galatasaray kongre üyesidir...Takındığı tavırda muhtemelen bunla alakalıdır arkadaşlar.
Aslında bir başkaldırı, bir Anadolu şahlanışı,her defasında kendini yeniden üreten bir heyecanın, tarihsel bir heyecanın adı Eskişehirspor... Eskişehirli Olmayanların da Takımı Olan Eskişehirspor!!!
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 19:10
Alıntı yapılan N4R

Bence bu maçta bizans takımlarına rest ceken ve kulüpler birliğinde dimdik ayakta duran orduspor başkanı Nedim Türkmenede desteğimizi belirtmeliyiz bence.

Amma meraklıyız yalakalığa. Birisi A.Q'ne destek olalım der, birisi Ordu başkanını alkışlayalım der. İkiside beter olsun, amatöre düşsünler..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 19:12
Alıntı yapılan s-alparslan

açık biletiyle Nefere girebiliyor muyuz?

Giremezsin. Gişeden nefer bileti diyerek alman gerekiyor. Aynı fiyat zaten.

Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 19:17

Bu sorunun sürekli sorulmasının sebebi , tek ve net bir cevabının olmaması mı , yoksa maçtan maça durumun değişmesi mi ? Gerçekten anlayamadım bunu. İki senedir aynı soru aldı başını yürüyor...
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 19:23
Alıntı yapılan kraleses

Giremezsin. Gişeden nefer bileti diyerek alman gerekiyor. Aynı fiyat zaten.

nefer biletiyle açığa girilebiliyorsa açık biletiyle nefere girilir heralde.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 19:45
Belki girilir, bilet sıkıntısı olan bir maçta kapalı biletiyle bir kez açığa girme durumum olmuştu, ama yan kapıdan girmiştim yani turnikede okutmamıştım. Garanti olması açısından öyle söyledim abi.

Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 19:46
Açık biletiyle Nefere giremessiniz.
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 21:20
Turnike de barkod okutulmadığına göre adam yırtıp eline verdiğine göre hertürlü girilebilirWink
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2012 saat 21:24
Alıntı yapılan N4R

Acaba o başkana yada kulübüne bu konu hakkında bir mail attınızmı ki bu bence yeterli olurdu. Buraya tribün böyle yapmalı diye mesaj yazmanız kendi atabileceğiniz mail kadar samimi ve içten olamaz ve sadece ortamı karıştırır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,440 saniyede hazırlanmıştır