eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ŞEHİTLERİMİZ İçin Yürüyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
Online Durum: Offline
  Alıntı jampol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 16:36
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 16:40
Orada olan herkesin ayaklarına, yüreklerine sağlık...
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 16:47

Resimler porsukekspres'e aittir..
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 17:18

ESKİŞEHİR'DE GERGİNLİK YAŞANDI

/_np/0737/13950737.jpgESKİŞEHİR’de düzenlenen terör protesto yürüyüşlerine katılan, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okuyan grup, bar balkonunda oturup ayağa kalkmayan bir kız ile yanındaki erkeğe tepki gösterdi.

Tepkiler üzerine kız ve erkek ayağa kalktı. Ancak İstiklal Marşı’nın ardından kalabalığın öfkesi dinmedi. Bara girmek isteyen öfkeli kişileri polisler ve Ülkü Ocağı Başkanı Kadir Bıyık ve bazı MHP’liler engelledi. Kalabalığın tepsiyle karşılaşan kız ve erkeğin yanında bulunan sivil kıyafetli bir kişi, astsubay olduğunu söyledi ve askeri kimliğini göstererek kalabalığı yatıştırmaya çalıştı.

Olayların sakinleşmesinden sonra kalabalık gruplar halinde dağıldı. Dağılan gruplardan yaklaşık 50 kişi Barış ve Demokrasi Patisi’nin (BDP) bulunduğu Sakarya Caddesi’ndeki 7 katlı Birlik İşhanı önüne gitti. İşhanın çatısındaki BDP Bayrağını indirmek için içeri girmek isteyen gruba polis izin vermedi. Grup daha sonra polisin uyarısı üzerine dağıldı.

Hürriyet Gazetesi
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 17:49
Ulusal basında hemen yer almış bugunkü Eskişehir'deki yürüyüş
Yukarı
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 17:53
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
uçaksavar Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı uçaksavar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 18:09
Yürüyüşe katılmadım ve iyikide katılmamışım. Çünkü ne zaman böyle bir yürüyüş olsa particilik ön plana çıkıyor. Videoda da gördüğümüz üzere millet bozkurt işareti yaparak yürümüş. Yahu 13 şehidimiz var siz hala particilik peşindesiniz. Samimi bulmuyorum bu yüzden. O yaptığınız işaretin parti başkanı, Apo asılmasın diye imza atan kişilerden birisi. Şaka mısınız siz?
Yukarı
ismaileses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Cihan
  Alıntı ismaileses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 18:17
[QUOTE=uçaksavar] Yürüyüşe katılmadım ve iyikide katılmamışım. Çünkü ne zaman böyle bir yürüyüş olsa particilik ön plana çıkıyor. Videoda da gördüğümüz üzere millet bozkurt işareti yaparak yürümüş. Yahu 13 şehidimiz var siz hala particilik peşindesiniz. Samimi bulmuyorum bu yüzden. O yaptığınız işaretin parti başkanı, Apo asılmasın diye imza atan kişilerden birisi. Şaka mısınız siz?
Asıl sen çikletten mi çıktın..?AngryAngryAngryAngry
Aşkın benden de öte...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 18:19
Alıntı yapılan uçaksavar

Yürüyüşe katılmadım ve iyikide katılmamışım. Çünkü ne zaman böyle bir yürüyüş olsa particilik ön plana çıkıyor. Videoda da gördüğümüz üzere millet bozkurt işareti yaparak yürümüş. Yahu 13 şehidimiz var siz hala particilik peşindesiniz. Samimi bulmuyorum bu yüzden. O yaptığınız işaretin parti başkanı, Apo asılmasın diye imza atan kişilerden birisi. Şaka mısınız siz?
İykide katılmamışın! İsteyen CHPliliğini belli eder isteyen MHPliliğini belli eder isteyen başka bir partili olduğunu belli eder farketmez orda her çeşit partili birbirine saygı duyar kardeşiyle yürür gibi yürür çünkü bu yürüyüş vatan için şehitlerimiz içindi. MHP yi düşman olarak görmeniz garip geldi neyse uzatmıcam çünkü yaşınız isminiz yazmıyo ve daha ilk mesajınızı buraya provoke amacıyla yazmışsınız. Susun!
Yukarı
uçaksavar Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı uçaksavar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 18:31
Alıntı yapılan SoLdat

İykide katılmamışın! İsteyen CHPliliğini belli eder isteyen MHPliliğini belli eder isteyen başka bir partili olduğunu belli eder farketmez orda her çeşit partili birbirine saygı duyar kardeşiyle yürür gibi yürür çünkü bu yürüyüş vatan için şehitlerimiz içindi. MHP yi düşman olarak görmeniz garip geldi neyse uzatmıcam çünkü yaşınız isminiz yazmıyo ve daha ilk mesajınızı buraya provoke amacıyla yazmışsınız. Susun!

Ben MHP'yi düşman olarak görmüyorum. Sadece bu tür hareketlerle antipatik hale gelen bir parti. İsteyen solculuğunu belli eder demişsin. Solcuların el işareti nedir söyle bakalım? Siz rahat rahat yapacaksınız ama solcular yapsa kan gövdeyi götürür. Hep diyorsunuz, içimizde solcusuda var ateistide var vs vs saygı duyuyoruz diye ama hiç görmedim saygı gösterdiğinizi.

Ayrıyetten, dediğim gibi Apo asılmasın diye imza atan partilerden birisidir MHP, neyini sevicem?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır