eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı"Forum Elveda"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 12:25
Alıntı yapılan Koray

Tarih boyunca giderken "Bakın gidiyorum ben" diyenin gerçekten gittiği, gidebildiği asla görülmemiştir.
bu gidicem diyen adamların bir çoğunu şahsen tanıyorum ve gideceklerini biliyorum. asıl sorun ondan sonra başlıyacak. bunlar elde kalan nerdeyse son kalelerdi, gidiyorlar ve ortam artık çok garip adamlara kalıyor. zencisi özkanı erkanı yazacak duracak.

aslında bu bizden daha önce başka taraftar sitelerininde başına geldi. fenerin antusu zamanında kaliteliydi şimdi çolukçocuk yeri aynı şekilde gs nin ultraaslanı beşiktaşın forzası, ksk nin çarşı forumu vs... başlarda bilgi açısından değerli olan gerçekten tartışmaların makul olup takip ettiğinizde klüpler hakkında bilgi aldığınız yerler şimdi post kirliliğinden okunmaz durumda.

sanırım eskisehirspor.com da bu duruma az çok geldi. kabul edemesekte görüyoruz olanları. burası bir çok arkadaş grubunun oluşmasına yol açan 2b zamanı transfer haberlerini tek alabildiğimiz yerdi. şu anda birbirine laf sokma, sen bülentçisin, rızacısın halilcisin gibi tartışmaların hergün yaşandığı kısacası forumdan öte bir chat sayfasını andıran hale büründü.

yıllar boyu alternatif bir site açılmayıp, geçmişte var olan esesfan gibi sayfalar kapanınca bütün yoğunluk buraya yıkıldı ve apaçiside, atarlı giderliside entel takılanıda aynı yere sıkıştı. ne yazıkki bu kadar farklı tarz adam bir yerde barınamaz.

gidenler için keşke gitmeselerdi diyorum ama yaptıklarında haklılar. bir ara EsEs diyince aklımıza ilk gelen şey olan bu forum artık çürüyor.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 12:59
forumun çöktüğü falan yok. yönetimde yapılanları foruma taşımak forum adminine yönelik saçma sapan ithamlarda bulunmak bence bu bırakıp giden kişilerin saygısızlığıdır. karşı görüşten kimse olmayacak diye birşey yok bence. kaçınız site yönetti ki bu kadar basit konuşa biliyorsunuz ben buna şaşıyorum. forum işi blog yönetmeye face twitter a hiç benzemez . bir değil binlerce kişiyle uğraşıyorsunuz özellikle de futbol forumu tartışma kavga çıkma olasılığı en fazla olan yer. başka takımların forumlarına bakın bırakın yönetimi birbirlerine ağza alınmayacak küfürler ediyorlar bugüne kadar bloody bunların hangi birine izin verdi ki şimdi yargılamaya kalkıyorsunuz ben bu foruma girdiğimden beri her transfer sezonunda aynı sebeplerden dolayı tartışma çıkıyor. forumdan engellenmesi gereken kişilerde engelleniyor. bu forumda tanınmış sevilen kişi olmak bi ayrıcalık getircek demek değildir. herkes kabullenmek zorunda. yani şuan yok beni sil diyenler yok bidaha foruma girmeyeceğim diyenler size soruyorum ne kadar dayanabileceksiniz. daha önce 6 ay uzaklaştırma alan biri olarak buraya bişeyler yazamamak baya zorunuza gidecektir emin olun. bu yüzden sizi mantıklı olmaya davet ediyorum saygılar

okuyan herkese de teşekkürler uzun bi yazı oldu kusura bakmayın
Yukarı
Ekin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ekin
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 13:05
Alıntı yapılan scarface_hkna

merhaba bloody abi,ben goethe_minder. uzun bir zamandır bu hesabı scarface hakan kardeşimle ortaklaşa kullanıyorduk. ve ortak hesap kullanmak uzaklaştırma sebebi, dolayısıyla bu hesap da uzaklaştırılmayı hak etti.beni uzaklaştırmanın sebebini sana hatırlatayım istedim. adamın teki bülent uygun'a "helal olsun bülent hoca, d..şaklı adammışsın." yazmıştı. ben de "hayrola tartıp da mı geldin?" yazmıştım. ve sen de beni uzaklaştırmıştın. forumda bir kalitesizlik artışı var. bunun nedeni akıllı insanların susup hayatı boyunca hiçbir başarısı olmamış, ezik, lümpen şahısların kendini bir şey zannedip dilediklerince at koşturması, herkese sallamaları, mesnetsiz atmaları; her şeyden önemlisi de senin bunlara göz yumman. birkaç genç arkadaş dışında da bu eklem bacaklılarla uğraşan yok, ancak senin ve modların tavrı da onları zaman içinde bıktırıp köşelerine çekilmelerine neden oluyor.  zamanında bu forumdan tanıştığım ve vaktimin çoğunu birlikte geçirdiğim insanlar artık foruma yazmıyor. ama eminim bu senin umrunda bile değildir. çünkü sen nitelik değil nicelik peşindeymişsin abi. belki de haklısındır, daha çok hit almak daha önemlidir falan. ben bunları bilemem, zira web sitesi işlerinden de pek anlamam.sözün özü; sana alpayt1 le, erkandes le, özkan k. ile hayırlı yolculuklar. umarım forumu istediğin seviyeye bu ve bunun gibi arkadaşlarla çıkarırsın.
Cennettir bu vatan seni sevene
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 13:18
Öncelikle Sezar'ın hakkını Sezar'a. Yıllar içinde bu forumu akıl eden, can bulması için emek sarf eden, zor imkanlarla yoktan var eden ve geliştiren tüm insanlara selam olsun! Zira, bu forum sayesinde bu kadar iyi organize olan, birlik içinde hareket edebilen bir camiayız.

Süper Lig'e çıkışla birlikte kontrolsüz büyüyen ve usul erkan bilmez, egosal sorunları olan kullanıcılar sayesinde yönetilemez hale gelen siteyi inatla tek başına idare etmekte ısrarcı olan ver her fırsatta bu forumda demokrasinin olmadığını zaten belirtmekten çekinmeyen bir yönetici mevcut. Bu süreçte yıpranması kaçınılmaz olan Bloody de arka arkaya hatalı kararlar vererek günah keçileri yaratmaya başladı. Tahriklere sebep olanlar yerine, kapılanları yakmayı seçti. Uzaklaştırılan yazarlar gidince her şey çözülür sandı ama yanıldı.

Yıllar içinde en temel unsuru unutanlara hatırlatmakta fayda var: eskisehirspor.com bir amaç değil, araçtır ve asla vazgeçilmez değildir.

Herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi gerekiyor. Gerçekten Eskişehirspor için doğru adımlar peşinde olan, bilgi birikimini ve fikirlerini paylaşan insanların dönmediği bir forumda yer almak zaten anlamsız ve gereksiz olacaktır.

goethe_minder, bozuyuk26, twenty6_nl, Est.1965 gibi firikleriyle var olan ve salt Eskişehirspor'un menfaatlerini düşünen arkadaşlar dönene kadar ben de sessiz kalmayı tercih ediyorum...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 13:44
Alıntı yapılan ersöz

Öncelikle Sezar'ın hakkını Sezar'a. Yıllar içinde bu forumu akıl eden, can bulması için emek sarf eden, zor imkanlarla yoktan var eden ve geliştiren tüm insanlara selam olsun! Zira, bu forum sayesinde bu kadar iyi organize olan, birlik içinde hareket edebilen bir camiayız.

Süper Lig'e çıkışla birlikte kontrolsüz büyüyen ve usul erkan bilmez, egosal sorunları olan kullanıcılar sayesinde yönetilemez hale gelen siteyi inatla tek başına idare etmekte ısrarcı olan ver her fırsatta bu forumda demokrasinin olmadığını zaten belirtmekten çekinmeyen bir yönetici mevcut. Bu süreçte yıpranması kaçınılmaz olan Bloody de arka arkaya hatalı kararlar vererek günah keçileri yaratmaya başladı. Tahriklere sebep olanlar yerine, kapılanları yakmayı seçti. Uzaklaştırılan yazarlar gidince her şey çözülür sandı ama yanıldı.

Yıllar içinde en temel unsuru unutanlara hatırlatmakta fayda var: eskisehirspor.com bir amaç değil, araçtır ve asla vazgeçilmez değildir.

Herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi gerekiyor. Gerçekten Eskişehirspor için doğru adımlar peşinde olan, bilgi birikimini ve fikirlerini paylaşan insanların dönmediği bir forumda yer almak zaten anlamsız ve gereksiz olacaktır.

goethe_minder, bozuyuk26, twenty6_nl, Est.1965 gibi firikleriyle var olan ve salt Eskişehirspor'un menfaatlerini düşünen arkadaşlar dönene kadar ben de sessiz kalmayı tercih ediyorum...

goethe_minder, bozuyuk26, twenty6_nl, Est.1965,ersöz

gibi isimler yoksa; bende yokum bu kadar basit. Hadi körler ve sağırlar ağarlayın birbirinizi...

Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 13:58

Bu forum yıllarca taraftarın hatta camianın en önemli buluşma yeri oldu 2001 yılında üye oldum 2004ten beride aktif üyeyim.Ancak son zamanlarda forum ortamından bir çok eski üye gibi bende rahatsızım.Forum sahiplerinin bu forumda çok emeği var ancak sanırım iş ticarete dökülünce bazı konularda sıkıntılar yaşanmaya başlandı.

Çözüm olarak ya Bloody kulüp ile ticari işleri bırakacak eskisi gibi bağımsız olacak veya ETB nin bir sitesi var o siteye bu forumda eklenecek yani forumu ETB alarak forumun taraftarın sesi olarak hayatına devam etmesini sağlayacak.Yoksa maalesef forumun sonu geliyor ,.... 
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 15:12
Gidenler Forumun seviyesini düşürenlerdi.
Onlar gittiyse ben de giderim diyenler de en az onlar kadar seviyenin düşmesine sebep olan kişiler.Gidenlerin gidişini protesto edenler de giderse (ki inşallah sözlerini tutup giderler)
Forum belli bir kaliteyi  yakalayacaktır.Gerekirse 5 -10 kişi kalma pahasına camianın kalite seviyesini yükseltmek için forumda geniş kapsamlı bir temizlik çoktan beridir olmalıydı.
Daha az kişiyle daha seviyeli bir forum,çok kişinin seviyesizce ağız dalaşı yaptığı ve hiç bir fikir  üretmeyen forumundan daha iyidir.Bu seviyesizlik içinde ben de varsam beni de   göndersin Bloody abim. yeterki sadece itiş kakış ve ağız dalaşı ve küfürlerle özdeş olmuş bu önemli forum kurtulsun.
Lütfen, ben de giderim diye tehditler savuranlar .
siz de gidin ve bir daha gelmeyin.
yeter ki ESES camiası için çok önemli olan bu forum kurtulsun.
Bazen vücudu kurtarmak için bazı organları feda etmek gerekir.
işe sizler gibi en gereksiz organları feda ederek başlamak çok akıllıca olacak.
Forumun geleceği ve kurtuluşu için geniş kapsamlı bir temizliği destekliyorum.
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 15:13
Akın kardeşim yoksa ben de yokum.
Allaha ısmarladık.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 15:16
Gittim gidiyorum bıraktım diyenler artık girmesinler foruma yazmasınlar bir şey SÖZLERİNDE DURSUNLAR !
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 15:16
bu kullanıcı bizle dalga geçmiyor, yaptıklarının bir amacı var. ve sizler bu herife cevap verip onun mesajlarını kopyaladıkca adam amacına ulaşmış oluyor. Rahat bırakın, forumun kalitesinin düşmesinin en büyük delili olarak kalsınlar burada.
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır