eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efeler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 59>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:08
Alıntı yapılan eko26

bu grubun basında bulunan sezer adlı kişiye bursa macında (biletlerin 30tl oldugu maç) 10larca bedava bilet geldiğini gözlerimle gördüm,kendisi tanınmamak için güzelce atkıya sarılıp esstore'nin yanına oturup biletleride bi güzel saydı kac tane diye..

Kasımpaşa deplasmanında da aynı şey yapıldı. Turnikelerin önünde 2 3 kişi 'bu bizden, bu bizden değil' gibisinden bilet dağıtıyorlardı. Tabi bunu yapanlar Dorlion grubunda ki arkadaşlar demiyorum ama bir kaçını baya benzettim onlara. Elinde de nerden baksan 50'e yakın bilet vardı. Dorlion grubunda ki arkadaşlar değilse bile deplasmanda da beleş bileti ilk defa görüyorum arkadaş.
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:12
bende olayı görmüştüm aynen bu bizden bu değill Dead
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:26
Bu kişilerin açık tribünde su , çekirdek satan kişilerlede bir yakınlıkları var sanırım.sezer adlı arkadadşı birçok defa boynunda görevli kartı ile gördüm.Ayrıca kapıda bu bizden bu değil olaylarını kapalı tribündede yapıyorlardı.Anlaşılan açık tribünde de devam ediyor.

Soruyorum hani bu kişiler tribünden temizlenmişti.Sadece kapalıdan temizlendiler.Eskişehirspor tribünlerinden temizlenmediler.

Giderler tepebaşı belediyesi başkanına , odunpazarı belediye başkanına şirin görünmeye çalışırlar.Onlardan otobüs ,para yardımı alırlar.Yönetimden bedava bilet alırlar.

Bu kişilere dur diyen olmayacak mı?
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:33
Alıntı yapılan KGKO

Alıntı yapılan eko26

bu grubun basında bulunan sezer adlı kişiye bursa macında (biletlerin 30tl oldugu maç) 10larca bedava bilet geldiğini gözlerimle gördüm,kendisi tanınmamak için güzelce atkıya sarılıp esstore'nin yanına oturup biletleride bi güzel saydı kac tane diye..

Kasımpaşa deplasmanında da aynı şey yapıldı. Turnikelerin önünde 2 3 kişi 'bu bizden, bu bizden değil' gibisinden bilet dağıtıyorlardı. Tabi bunu yapanlar Dorlion grubunda ki arkadaşlar demiyorum ama bir kaçını baya benzettim onlara. Elinde de nerden baksan 50'e yakın bilet vardı. Dorlion grubunda ki arkadaşlar değilse bile deplasmanda da beleş bileti ilk defa görüyorum arkadaş.

Dorlion grubunda böyle birşey olmamıştır olmazda kapıda yapanlar kasımpaşa maçında otobüzlerle gelip toplu bilet alanlar kendi otobüsündeki insanlara bilet veriyorlardı ve biletleri tabikide parasını veren kişilere vereceklerdi .
#efeler
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:36
Yalan söyleme Hakan kardeşim ,deplasman için yönetimin verdiği ücretsiz otobüsler için bile taraftarlardan para toplamadınız mı?
NEFER
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:36
Alıntı yapılan eserkan26

Bu kişilerin açık tribünde su , çekirdek satan kişilerlede bir yakınlıkları var sanırım.sezer adlı arkadadşı birçok defa boynunda görevli kartı ile gördüm.Ayrıca kapıda bu bizden bu değil olaylarını kapalı tribündede yapıyorlardı.Anlaşılan açık tribünde de devam ediyor.

Soruyorum hani bu kişiler tribünden temizlenmişti.Sadece kapalıdan temizlendiler.Eskişehirspor tribünlerinden temizlenmediler.

Giderler tepebaşı belediyesi başkanına , odunpazarı belediye başkanına şirin görünmeye çalışırlar.Onlardan otobüs ,para yardımı alırlar.Yönetimden bedava bilet alırlar.

Bu kişilere dur diyen olmayacak mı?
Kardeşim ben hiç görevli kartı ile falan görmedim gruptaki herkes biletini alıp giriyor maça maçlardan 1 hafta öncesinde paralar tribün reislerine verilip biletler alınıyor kapılardan kimse alınmıyor zaten  sen gördüğünde sorsaydın keşke bazı şeyleri düşünüpde yzın lütfen bu kadar karalama olmaz. Grup hakkında hiçbir fikriniz olmadan ..
#efeler
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:38
Alıntı yapılan eserkan26

Yalan söyleme Hakan kardeşim ,deplasman için yönetimin verdiği ücretsiz otobüsler için bile taraftarlardan para toplamadınız mı?
Ya bu guruba gelenler bu kadar salakmı bütün sitelerde otobüsler ücretsiz kaldırılacak derken para versinler.Lütfen düşünerek yaz biraz.
#efeler
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:49
Öncelikle ben senin kardeşin değilim baban yaşında adamım yazılarını ona göre saygı çerçevesi içinde yaz.

Ayrıca ben sana görevli kartı taktın demedim.sizin başınızdaki erkan adındaki zaatın görevli kartı taktığını söyledim.Eğer adın hakan değilde sezerse profildeki adını değiştir.Ona göre hitap edeceğimiz şekli bilelim.

Kimseyi karaladığım filan da yok.Karalama temiz insanlara yapılır ortada böyle bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Çok değil 1 yıl önce Kapalıda Nefer "Biz Eskişehirliyiz" diye bağırınca kontra olarak "Biz odunpazarlıyız" diye bağıranlar de sizlersiniz.

Son olarak grubunuza isim olarak seçtiğiniz dorlion yanlıştır. Eskişehirin eski ismi " Dorylaion'dur"
NEFER
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:56
Alıntı yapılan eserkan26

Öncelikle ben senin kardeşin değilim baban yaşında adamım yazılarını ona göre saygı çerçevesi içinde yaz.

Ayrıca ben sana görevli kartı taktın demedim.sizin başınızdaki erkan adındaki zaatın görevli kartı taktığını söyledim.Eğer adın hakan değilde sezerse profildeki adını değiştir.Ona göre hitap edeceğimiz şekli bilelim.

Kimseyi karaladığım filan da yok.Karalama temiz insanlara yapılır ortada böyle bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Çok değil 1 yıl önce Kapalıda Nefer "Biz Eskişehirliyiz" diye bağırınca kontra olarak "Biz odunpazarlıyız" diye bağıranlar de sizlersiniz.

Son olarak grubunuza isim olarak seçtiğiniz dorlion yanlıştır. Eskişehirin eski ismi " Doylaion'dur"

İsmim doğrudur ve birçoğu beni tanır. ben odunpazarlı değilim emek mahalesinde oturuyorum Bu grubu odunpazarına lanse etmenizi anlamıyorum.Bütün emek mahallesi bir bütün olarak maçlara gelmeye başladı. Bütün esnaflardan para toplanıp Pankart bayrak v.b şeyler yapıldı. Bütün emek bir oldu eskişehirspor için desteklemeye geldik bizde oraya büyük bir mahalle olduğumuz için kendi grubumuza ihtiyacımız var.
 Ben gayet saygı çevresinde yazıyorum Doğru babam yaşındasın bilgilendirmeye çalışıyorum sen ise grup hakkında bilmeden bizi karalıyorsun bunada müsade edemem .
#efeler
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:58
Karşımda anlamak için değilde laf yetiştirmek için çabalayan biri olduğu için , cevap yazmama gerek yok.
NEFER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 59>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır