eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 5.Hafta Sivasspor 1-1 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
Online Durum: Offline
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 12:48
rıza hoca merak etmeyın sıvastada macı yatırıcak gecen sene ve ondan oncekı senelerdekı gıbı cunku daha oncede soyledım sıvaslı kendısı ve puan beklemıyorum ben
yonetıme destek
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 12:51
3 puan harici yorumsuz kalır. Ne amaçlarla ne hedefler kuruyorduk bu sezonCryumutlanmak istiyorum ama umutlanacak hiçbirşey yok 4 haftada
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
yellowonur Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı yellowonur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 12:52
zerre kadar umudum yok kesin yeniliriz
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 12:59
bazı arkadaslar sacmalamaya baslamıs yıne.banko sıvasa basarmıs;kume dusermısız yok daha neler.bu tarzda dusunen arkadaslar lutfen yorumlarını baska platformda paylassınlar.takım ıyı degıl kabul edıyoruz ama duzelecek hep destek tam destek
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:00
adamda gurur yok sıvastanda yıcez ıkı tane cıkıp dıcekkı soguk havada oynandı sakatımız coktu stoper yoktu yonetım almadı ve yıne ıstıfa etmez bu adam
yonetıme destek
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:02
bursa macında rızayada bır sey dıyemıyorum.mecvurı degısıklıkler butun planları alt ust ettı.ama futbolculardada bı ısteksızlık var gıbı

"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:03
Takım ne kadar kötü de gitse ben Eskişehirsporluyum. Karşımızdaki takım Real Madrid dahi olsa ben Eskişehirsporun kazanacağına inanırım ve Sivassporu da yeneceğimize inanıyorum. Çıkış maçımız bu maç olacak..!
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:09
Bursa maçındaki oyunu sivasta oynayalım kazanırız...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:18
aynen topçularda da suç var bence... iştahlı oynayan topçu 2 yada 3 yani....
yediğimiz ilk gol kalecinin ve volkan yaman ın büyük hatası... o gol olmasa maçın sonuna kadar direnirdik... çünkü bursa ikinci yarıda da çok durgundu... bir galibiyet herşeyi yoluna koyar...
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2010 saat 13:21
Alıntı yapılan es-es77

bazı arkadaslar sacmalamaya baslamıs yıne.banko sıvasa basarmıs;kume dusermısız yok daha neler.bu tarzda dusunen arkadaslar lutfen yorumlarını baska platformda paylassınlar.takım ıyı degıl kabul edıyoruz ama duzelecek hep destek tam destek

sonuna kadar tam destek.... geçen sene denizli bile ilk yarı 7 puan topladı ona rağmen kümede kalıyodu... bizim en kötü halimiz taraftar desteğiyle ilk yarıda 20 puanın üzerinde toplar arkadaşlar... yeterki hep destek tam destek
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır