eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
geo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:00

Sonuna kadar katılıyorum!!!

Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:01
Alıntı yapılan kubiliq

yönetimin bilet +kombine gelirleri tamamen çerez.
diğer gelirler karun hazinesi gibi,ama halilin aç gözlülüğü yokmu !!

birgün başını yiyecek,örümcek maymunları gibi kendi kendinin ipini çekecek !!!

Sen almazsan bende almam alırsan banada alırmsın abi?
Yukarı
EsSerdar26 Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:03
Serhat ETLİ kardeşim zaten benim lafım Çapulcu diye tabir ettiğimiz insanlara,değilse adam akıllı maça gidenlere değilki,hem ben kimim ki gerçek ESKİŞEHİRSPOR taraftarına laf söyleyebileyim hiç haddime'mi,benim demek istediğim şu biz daha içimizdeki çapulculara tepki koyamıyoruz işe önce oradan başlayalım.Daha modern bir stad olsa o çapulcular olduğu sürece kaç kişi 4-5 yaşlarındaki çocuğunu eşini maçlara getirebilir,sen getirebilirim diyorsan davanda haklısın önce tepkini içimizdeki çürüklere koy onları temizle ondan sonra isteme hakkın olsun,sen tribündeki herşeye göz yum ses çıkartma sonrada stad iste,tesis iste,kaliteli yerli ve yabancı iste,iste babam iste,önce kendimizi sorgulayalım sonra isteyelim değilse 100.000 kişilik üstü açılır kapanır stad yapılsın benim için hiçde önemli değil saygılar....
Anadolu İhtilali Bizimle Başladı,Bizimle Tamamlanacak...
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:04
Alıntı yapılan dolpinesk

Alıntı yapılan kubiliq

yönetimin bilet +kombine gelirleri tamamen çerez.
diğer gelirler karun hazinesi gibi,ama halilin aç gözlülüğü yokmu !!

birgün başını yiyecek,örümcek maymunları gibi kendi kendinin ipini çekecek !!!

Sen almazsan bende almam alırsan banada alırmsın abi?
ilyas abinle hayvancılık yapıp para kazanalım, sana VIP yapacam .!!
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:05
Camia nın ana sıkıntıları içinde açılan başlıktaki gerekçeler oldukça geri planda sayılabilecek gerekçelerdendir diye düşünüyorum.
bu sevdaya gönül vermişler için katlanılabilinir eksiklikler gibi gözüküyor ve yaşanılıyor.yani, haklı ancak"lanet olsun"denilebilecek gerekçeler.

benim için önceliği olan gerekçelerin protesto şekli ise"kombine almamak" değil;bağrımıza taş basarak maçlara gitmemek şekli ile gerçekleştirilebilecek ana sorunlardır.bunların halledilmesi halinde başlıktaki sorunlar sorun olmaktan çıkacaktır.

ben şu anda aklıma gelenleri sıralayayım.
1)Kurumsallaşma,
2)Şeffaflaşma,
3)Bunları sağlayacak,kişilerin bu Camiayı vesayet altına altına almamasını sağlayacak,hesap verilirliği arttıracak bir Tüzük değişikliği,
4)5.000-10.000 lerle ifade edilecek kulüp üyeliği sayılarına ulaşılabilecek kolaylıklar.
5)Taraftarlar arasında ayırımcılık yapan,kendi taraftarını yaratma çabaları için verilen bedava bilet,otobüs,maddi ve manevi çıkar sağlama girişimlerinden uzak YÖNETİM anlayışı,
6)...........
7)...........

bu saydıklarım ve sizlerinde gözlemleriniz ilave edildiğinde olayın vahameti daha da ortaya dökülecektir.bunlar YÖNETİM'lerin ortada at koşturmasını önleyecek tespitlerdir.yanaşmazlar.ama bizlerinde Eskişehirspor'un istediğimiz yerlere gelmesi için vermemiz gereken mücadelenin ana başlıklarıdır bunlar.Komine almamak bir ikaz tarzı olabilir.ancak eski düzenin devam etmesi için YÖNETİM'lerin kolayca görebileceği rest den öteye gitmez.kısacası;
çok daha etkili yaptırımlar düşünmeli ve uygulamalıyız.
bu başlığın revize edilmesi veya daha geniş bir başlık açılması gerektiğini düşünüyorum.
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:06
Olay: kombine almyorsunuz, siz Eskişehirspor'u sevmiyor musunuz mantığına gelmesin lütfen... İnsanlar Eskişehirspor'u herşeyden çok sevdikleri için, Eskişehirspor'un geleceği için böyle kararlar alıyorlar zaten...

Hani 2. ligde olsak... Stada çivi çakmasalar anlarım.. Derim para yok, bilmem ne.. Ama Süper Ligde 3. senemize giriyoruz. Taraftar herşeyiyler fedakarlık yapıyor. Ama paşalar bize bir tuvaleti fazla görüyorlar.. Yok böyle dava... Bu resmen büyük Eskişehirspor taraftarına saygısızlıktır... Keşke maça gitmeyerek protesto etse herkes.. Böylece kendilerinin bir hiç olduğunu anlarlar...

Stad yoksa kombine de yok, taraftar da yok...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:07
körü körüne bağnazlıga gerek yok. Her seye evet diyen taraftar bu takımı ilerisini düsünmüyor demektir.
yapılan eylem klüp menfatinedir bunu anlayamayanlara şaşıyorum.
her seyi kabul etmek demek eskisehirporu cok seviyorum demek değildir.
İddaa ediyorum bu devran böyle sürmeyecek.Elbet dur diyenler cıkacak bu cıkarcı düzene.
Ve cıkıncada böyle sen esesli degilsin tarzında cıkısanlarda olacaktır. Aldırmamak lazım. Klübünü düsünen gelecegini düsünenler bir gün kazanacaktır.

Bagnazlıktan koyunluktan kurtulacak bu sehir...

Ve kazanan kim olacak biliyor musunuz???

Eskişehirspor olacak ozaman bu karsı cıkanlar olayı bulandırmaya calısanlar övünecekler stadlarıyla refahlarıyla avrupa tarzında sınıf atladık diye övünecekler... Hep böyle olmustur bakınız tarihe.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:07
Kimse kombine almazsak klüb zarar görür filan demesin , yıllardır verdiğimiz paraların klübün kasasına girmediğini yöneticilerin cebini doldurduğunu çok iyi biliyoruz.
Ayrıca kombine almamanın klübe bir zararı olsa Antalya,İbb,Gençlerbirliği ..... şimdiye kadar amatör kümede oynuyor olurlardı.

Artık DİK DURUŞ zamanı.BİRLİK olma zamanı.
Çünkü Başka ESKİŞEHİRSPOR yok.

KOMBİNE ALMIYORUM VE ALDIRMIYORUM.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:19
Kombine almıyorum ve aldırmıyorum. Bu cümleyi okuduğumda gerçekten çok korktum. Korkumun sebebide Eskişehirspor'u çok sevdiğini söyleyen kişilerin Eskişehirspor'u kombine gelirinden mahrum etme düşünceleri. Bazı arkaşlarda demiş ki ligin ilk maçında hiç bilet almayalım maça dahi girmeyelim. Yani takımı taraftardan, kulübüde maçın gelirinden mahrum bırakalım.Peki o maçta taraftar gücünü arkasına almayan takım üç puan kaybederse ne olacak.takım moral kaybetmeyecekmi. biz üzülmeyecekmiyiz. Tranfer yapılmaya çalışılan şu günlerde hepimizin gönlünde bir çok futbolcu yatarken, yönetimde hesap yaparken kombine gelirini hesaba dahil etmiştir. yönetime kombine satışından hiç para gelmezse ne olacak. Hepimiz Eskişehirsporlu değilmiyiz, her takımın taraftarı kulübüne faydalı olmaya çalışırken biz niye zarar vermeye çalışıyoruz onu anlamıyorum. Tamam tepki verilmeli ama zarar verilerek değil. Hem kombine almayacağız hemde almak isteyenlere mani olacağız. Bu benim yapabileceğim bir davranış değil. Kimse kusura bakmasın.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:24
Süper ligin gerçek şampiyonu taraftarlardır bizler olmasak  izlemesek desteklemesek her maç 3 puan alsanız ne olur şampiyon olsanız ne anlam taşır kimler kutlar şampiyonluğu kimler sevinir kimle paylaşırsınız sevincinizi mutluluğunuzu süper ligin şampiyon taraftarına yakışır modernize edilmiş bir stad şeffaflaşmış kafalarda soru işareti yaratmayan kirli oyunlarla mide bulandırmayan gruplara bedava bilet dağıtarak kendine yandaş taraftar kazanmayı düşünmeyen gerçek taraftarlarını enayi gibi hissettirmeyen tribünlerden soğutmayan aksine tribünlere geri döndüren bir yönetinm istiyoruz . DESTEKLİYORUM. Halil Ünaldan bir basın toplantısı bekliyoruz açıklamaları ve icraatları görmek istiyoruz...Unutmayınki biz efsane taraftarız uyumacağız uyutturmayacağız yeri geldiği zaman hesabını soracağız bu kapsamada çalışmalar yapan öncülük eden NEFER İ ESKOD U BEDAVA BİLET e hayır diyen ve KOMBİNE ALMAYIZ ALDIRTMAYIZ diyerek bu mücadelede başrolü oynayan bütün abilerimizi arkadaşlarımızı kardeşlerimizi canıgönülden kutluyor  ayakta alkışlıyor ve destekliyorum...
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır