eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Orduspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
burjuvaes Liste gör
Yazar

süleyman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 15:19
Alıntı yapılan esesli_asik

ordudan bir yol olmaz görürsünüz...
İmzandaki kırmızı siyah ın doğrusu   Siyah kırmızı diye olması gerekmiyormu?
Seninle...
Yukarı
neareast Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 15:43
ordusporumuz bu yıl t.f.f.1.ligin en iddaa lı takımlarından birisi olacaktır..takımımız çok gençleşti..ayrıca 3-4 tecrübeli oyuncu takıma takviye yapıldı..hocamızın kariyerini tartışmaya zaten gerek yok ..bundan sonra iş hocamıza ve futbolcu kardeşlerimize kalıyor..taraftar olarak biz zaten tam desteğimizi her yıl olduğu gibi bu yılda vereceğiz..her deplamanda mutlaka taraftarımız olur..süper lig vaktimiz geldi diye düşünüyorum.bekle süper lig orduspor geliyor.
Yukarı
neareast Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 15:46
uğur 66,,,,demişsinki her önüne gelen efsane oluyor......tarihin yapraklarını bir karıştır istersen..eminim ki orduspor ismi ve başarısıyla sık sık karşılaşacaksın..zaten tüm türkiye veya futboldan anlayan insanlar eski zamanlarda ordusporun elde etmiş olduğu başarıları biliyor..bir tek senin haberin yok demek ki..neyse sende öğrenirsin..eğer araştırırsan.
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 15:53
Yukarı
Guclu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

A.Güçlü ŞİMŞEK
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 15:58
, Karadeniz İdmanyurdu, Ordugücü, Ocak Kulübü, 19 Eylül ve Yolaç olmak üzere 5 amatör kulübün birleşmesiyle 1967 yılında kuruldu. 1975-1981 ve 1983-1986 arası olmak üzere 9 sezon 1. ligde mücadele etmiştir. En iyi derecesi 1978-79 sezonundaki 4.lüktür. Bu dereceyle UEFA kupasına katılmaya hak kazanan Orduspor, Çekoslovakya'nın (şimdiki Çek Cumhuriyeti) Banik Ostrava takımıyla eşleşmiş ve evindeki ilk maçını 2-0 kazanmıştır. Ancak rövanşı 6-0 kaybederek ilk turda elenmiştir. O sene Avrupa'da maç kazanan tek Türk takımı olarak Türkiye'nin gururu olmuştur. Lakabı Menekşeler olan Orduspor'un taraftar grupları sırasıyla Akıncılar,Çılgınlar,Ordulu Gençler dir.
Yukarı
Guclu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

A.Güçlü ŞİMŞEK
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 16:03
amacım hiç kimseyle sidik yarışına girmek değildir.eskişehirin geçmişteki başarılarına kimse laf diyemez ama orduspor'un da kazandığı başarılar unutulamaz.burada detaylarıyla yazmayada gerek yok.
aslında çok da umrumda değil takımların geçmişte ne yaptıkları,şu söze hep dikkat çekmişimdir;
"Geçmişiyle övünen topluluklar geleceği göremezler"
yani olay dün değil bugün ve yarındır.Bizde Orduspor sevdalıları olarak bugüne ve yarına umutla bakıyoruz.Umarım sizinde umutlarınız vardır.Geçmişle yaşamak kimseye birşey kazandırmaz.
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 16:09
hocamızın kariyerini tartışmaya zaten gerek yok,
(Benim bildiğim kadarıyla suat kaya nın bir t.d olarak kariyeri yok ama antepte elde etmiş olduğu bir başarısı var.)
süper lig vaktimiz geldi diye düşünüyorum,
bende sizin süper lig vaktinizin gelmediğini ve gelmemesi gerektiğini düşünüyorum.
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Guclu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

A.Güçlü ŞİMŞEK
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 16:14
üLkede düşünce özgürlüğü diye bir şey var tabii ki düşünebilrsin ama bu kimsenin elinde olan bir şey değil.hiç olamdık yere bir düşmanlık profili yaratıldı iki klüp arasında, bizim aslında pek şikayetimiz yok çünkü rekabeti seven yapılara sahibiz coğrafya olarak.Güzel bir rekabet yaşanıyor iki klüp arasında ve iki senedirr bu rekabette gülen taraf hep biz olduk.inşallah b undan sonrada gülen biz oluruz.biz bu zene kafaya koyduk süper ligi biz çıkalım da gerisi mühim değil
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 16:18
Alıntı yapılan Guclu

üLkede düşünce özgürlüğü diye bir şey var tabii ki düşünebilrsin ama bu kimsenin elinde olan bir şey değil.hiç olamdık yere bir düşmanlık profili yaratıldı iki klüp arasında, bizim aslında pek şikayetimiz yok çünkü rekabeti seven yapılara sahibiz coğrafya olarak.Güzel bir rekabet yaşanıyor iki klüp arasında ve iki senedirr bu rekabette gülen taraf hep biz olduk.inşallah b undan sonrada gülen biz oluruz.biz bu zene kafaya koyduk süper ligi biz çıkalım da gerisi mühim değil

Valla hiçde olmadık yere düşmanlık profili çıkarılmadı.Nedenini sende herkesde çok iii biliyor.Wink
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Guclu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

A.Güçlü ŞİMŞEK
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 16:22
Alıntı yapılan mkan_26

Alıntı yapılan Guclu

Valla hiçde olmadık yere düşmanlık profili çıkarılmadı.Nedenini sende herkesde çok iii biliyor.Wink

biliyorum hocam çok iyi biliyorum ama bu konuları açarsak ortalık yine karışır benim ak dediğime sen kara ,senin kara dediğine ben ak diyeceğim.bunları neferden yücel diye bir arkadaş var onla konuştum çok uzun süre mütabakata vardık.
önemli olan bundan sonrası.zaten geçen sene de kötü olaylar yaşanmadı.geldik maçımızı izlediik döndük.neferde orduya geldi izledi döndü.problem yok...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır