eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıLivorno Adana'ya geliyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 09:15
Sayın noname (Gaul),

Bir taraftan Anti siyaset diyorsun bir taraftan inceden inceye Lazio'ya sallayıp Livorno'yu övüyorsun. Üstelik yazımı okumanı şiddetle öneriyorum.
KKŞ
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 09:22
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Lazio Exclamation "Türk aleminin en büyük düşmanı komünizmdir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir" Atatürk

Atatürk'ün öyle bir sözü yoktur,o söz uydurmadır,bazı şeyleri tetiklemek için senin gibi arkadaşlar o sözden nemalanır.Komünizmle bir alıp veremediğin varsa azda olsa komünizm hakkında fikir sahibi olmak istersen seni her şekilde 5 dakikada komünist yapacak insanlarla tanıştırabilirim.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 09:22
Gördüğün üzere iki tarafı da eleştirdim. İki görüşünde kötü yanlarını söyledim. Ben Livorno'yu destekleyen birşey göremedim yazımda. Belki ben kendi yazdığım mantıkla okuduğum için göremiyorum. Yanlış anlaşılma varsa affola.

Ancak Kadir Abi kitap oku demişsin. Ben siyasi kitapları çok severim. Bir çokta siyasi kitap okudum. Ben bunları karşılaştırmadım. Sadece elin faşist takımını destekleyenlere kızıyorum.
Faşizm her zaman kaos getirmiştir.
Ben Livornoyu destekleyenlere kızıyorum. Endüstiriyel futbola karşı olabilirler. Ama anarşistler. Anarşizm her zaman kaos getirmiştir.

Neyse abi bi kusurum olduysa affola.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
sero26 Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 09:27
la la la la la oooo Livornoooo laa laaa laaaaaaaa ooooo livorno Thumbs%20Up iddaa da tek geçerim sadece
bizzz büyük esesiz !!
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 09:37
Alıntı yapılan Gaul

Ancak Kadir Abi kitap oku demişsin. Ben siyasi kitapları çok severim. Bir çokta siyasi kitap okudum. Ben bunları karşılaştırmadım. Sadece elin faşist takımını destekleyenlere kızıyorum.
Faşizm her zaman kaos getirmiştir.

Sevgili Yasin, kitap oku uyarım körü körüne Lazio faşizmine yada Livorno komünizmine kendini kaptıranlar içindi.
KKŞ
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 09:47
Özür dilerim Kadir Abi üstüme aldım.
Yukarı
emreses Liste gör
Yazar

Emre VARCAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 09:52
Livorno memnun halinden,Adana Demir memnun bizlik bir durum yok bence. Ki kendi düşünce sistemleri doğrultusunda onların açısından bakıldığında güzel bi organizasyon yapmışlar kanısındayım, Ki ses getirecek birşey olmasa bizim forumda bile bu kadar sayfa yazı yazılmazdı.
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum
Yukarı
EsSerdar26 Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 10:15

OGK26 kardeşim onu bunu bilmem ama senin o komünizmi duyarak değilde yaşayarak öğrenen arkadaşları yaklaşık 15 yıldır LALELİ'de KAPİTALİST yapıyorlar LOLLOLLOL yanlış anlaşılmasın KAPİTALİZM'i savumuyorum sadece dipnot olarak düşeyim istedim.........

Anadolu İhtilali Bizimle Başladı,Bizimle Tamamlanacak...
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 12:58
Şimdiki yazdıklarımı 2 Eylül konusuna yazmıştım sanırım dikkat çekmedi. İlk sayfada yazmıştım Bu konu kapatılsın diye Livorna takımını çok yakından takip eden birisi olarak (Evet siyasi görüşümden dolayı . Merak eden arkadaşlara) Ve bu siyaset rüzgarının burada eseceğini bildiğim için spor dünyasından ilginç haberler başlığında yazılmasını rica etmiştim her ne kadar karşı çıkanlar olsa bile. Neyse sözün özü aşağıda...

Cogumuz unuttuk bunu degilmi,Ya sekil araba pesine,ya manita pesine,Yada bitirimlik pesine unuttuk ulkemizi. Beynimizi yikadilar,sahte milleyetcilik,solculuk komunistcilik oynadik biribirimizi vurduk,halbuki biz 3 bin yillik serefli Irkin evlatlariyiz,Nolur Yasitlarim,Kardeslerim,Kendinizi vatan icin yetistirin,Once Vatan diyelim.Sehitlerimize borcumuzu odeyelim. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Ne sağı ne solu ne İtalyanı ne İngilizi uyutuldun farkında değilsin.

Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2009 saat 12:59
Alıntı yapılan Gaul

Alıntı yapılan exu

.
Ayrıca SS Lazio taraftarlarının ideolojilerine göre biz türkler en iyi ihtimalle 3. sınıf bir ırkız.  Bunu da ekleyeyim.
.

Ben de bu yüzden garip diyorum. Türk milliyetçisi olan takımlar İtalyan milliyetçisi takımı destekliyorlar. Gerçekten garip.

Livorno, Marsilya, G.Rangers, az da olsa Liverpool..

Bunların hepsi komunist taraftara sahiptir. Hiç bir zaman ödün vermezler. Tribün olarak bir bütünlerdir.

Haa SS Lazio bütün değil mi elbet onlar da bütün ama gidipte emperyalist, ırkçı bir takımı desteklemek ne kadar doğrudur bilinmez.

Ayrıca ;

Şöyle demeliyim ki ; Marsilya , Atl. Madrid Şampiyonlar Ligi maçında bir İspanyol taraftar ölmüş ve Marsilya tribün lideri tutuklanmıştır. Yanlış hatırlamıyorsam 11 sene hapis cezası aldı ve Marsilya tribünü liderlerinin kaldığı her sene boyunca bir Atl Madrid'li öldüreceklerini açıkladılar. Sonuç : Lider serbest kaldı.

Görüldüğü üzere Marsilya, Livorno gibi takımlarda Anarşisttir. Bunları övmeye de gerek yok.
Bizim rotamız belli Anti-Bizans !! Anti-Siyaset !!Daha fazla söze gerek yok.
Anti siyaset diyip ufaktan livornocu olmayada gerek demi güzel kardeşim ? Lazio'ya sempati duymam illa beni ırkçı mı yapar? Lazio'nun taraftarı çok sağlamdır bizzat italyada kaldığım zamanlar buna şahit oldum.Roma'da fazla taraftarı yoktur ama banliyöler onlarındır.Ve lazio'ya kafa tutabilecek tek tribün orda napoli tayfasıdır.Adamların kendine ait store'leri radyo istasyonları bile var.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır