eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 23:27
Alıntı yapılan kabaduz52

kimse ordusporu ligde galeye almıyor ama ilerleyen haftalarda takımımız bu yarışta var olacaktır benim düşüncem orduspor eskişehirspor antalyaspor malatyaspor sakaryaspor erciyes bu takımlar arasında yarış devam eder

hani bir kek reklamı vardı hatırlarsan..
adam başlıyor anlatmaya.. ben oynasam sezonda 400-500 gol atarım diyordu.. iyice gaza gelen adam devam ediyor.. pele bana gel brezilya milli takımına alalım dedi diyor..LOL
seninde bu reklamda oynayan vatandaştan farkın yok hani dostum..
Yukarı
neareast Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı neareast Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 23:46
bu sene orduspor ilk 6 içinde olacaktır..şartlara göre de ilk 2 yi zorlayacaktır..eskişehirspor hatırlarsanız geçen senede güçsüz takımlarla karşılaşmış ilk 3 maçında 9 puan almıştı..sonrası malum..küme düşmekten son anda kurtulmuştu..onun için konuşurken ve yazarken daha dikkatli olunmalı diyorum..bu lig herşeye gebe..ilk devre bitsin daha net konuşulur ve yorumlar yapılır..
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 23:52
Alıntı yapılan neareast

bu sene orduspor ilk 6 içinde olacaktır..şartlara göre de ilk 2 yi zorlayacaktır..eskişehirspor hatırlarsanız geçen senede güçsüz takımlarla karşılaşmış ilk 3 maçında 9 puan almıştı..sonrası malum..küme düşmekten son anda kurtulmuştu..onun için konuşurken ve yazarken daha dikkatli olunmalı diyorum..bu lig herşeye gebe..ilk devre bitsin daha net konuşulur ve yorumlar yapılır..
Geçen sene kadro değişikti şimdi değişik bunu unutma bu ligde şu an en iyi takım biziz!!! Ayrıca Orduspor'un 2 maçınıda seyrettim takım yürüyor o kadroyla ilk 6 ya zor girer.
ESES
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 23:55
Alıntı yapılan neareast

tek galibiyetinizin frikik golleri sonucu geldiğinin farkındasınızdır umarım. Oynanan futbol siz orduspor luları memnun etti mi ?
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 23:55
Alıntı yapılan neareast

şimdi sana eskişehirspordan bahsetsem anlamassın.. neden anlamassın çünkü hala geriye bakıp ileriyi göremiyorsun.. bizim geçen yıldan takımda 2-3 oyuncu var sadece.. sergen bile yedek bu takımda.. var sen düşün gerisini.. diyorsunki ilk yarı bittiğinde konuşuruz.. malesef ilk yarı sonunda puan tablosunda inşallah şampiyon belli olacak zaten.. tanıştırıyim..eskişehirspor..
bu sonuçla birlikte sizide buralarda görebileceğimi sanmıyorum..
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 23:58
Ordu iyi başlamış olabilir ama kiralıklarla nereye kadar...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 00:20

Bu ligte EsEs'in futbolunu beğendiğim 4 tane büyük rakibi var, önem sırasına göre ;

1-Kayseri Erciyes
2-Sakarya
3-Malatya
4-Kartal

Gerisi hiç kusura bakmasın ilk 6 ya oynar.
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 00:22
Alıntı yapılan neareast

NE güzel yazmıssın..."onun için konuşurken ve yazarken daha dikkatli olunmalı diyorum.."
Sende bi kendi sözüne uysanWink
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 02:06
Geçen 2 sezona bakıldığında ilk 2 için 65 puan gerekiyor.
Bizim almamız gereken 56 puan kalmış demek ki.

Takım karıştırılmazsa, özellikle maddi açıdan iyi yönetilirse bu yıl kesin olmamız gereken yere döneriz.
Bu yüzden herkesten ricam yapıcı eleştiriler yapmaları.Clap
Hele hele Metin Hoca konusunda olumsuz fikirleri olanların, bu fikirlerini ilk yarı sonuna kadar kendilerine saklamaları çok faydalı olacak.Clown
Yukarı
kremsantilicilek Liste gör
Yeni Yazar

murat
  Alıntı kremsantilicilek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 10:07
Herkese selamlar Kartalımdan.Buranın yeni takımlarından biriyiz bizlerde sizler gibi kolay maçlarımızı geride bıraktık tabii kimine göre kolay maçlar her an herşey olabilir.Benim izlediğim kadarıyla,biraz erken bir tahmin olacak ama.
ilk altıya girecek takımlar:Altay,Eskişehir,Ordu,K.erciyes,Malatya,Kartal gibi me geliyoo ama buradaki her takım her an bişeyleri değiştirebilir.
Bir tek Kartal var oda Biziz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır