eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atilla Koca

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
Online Durum: Offline
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 15:26

Bu konuya pek mudahil olmayı istemesem de yazmadan da duramadım.

Öncelikle C.Calışkan'ın Oguzhan'ın menajeri oldugunu ilk kez duydum ben federasyonda kayıtlı da değiller birbirlerine.

Kendisine A.gücü,İ.B.Belediye bir takım daha vardı unuttum şimdi talipken Oguzhan neden kabul etsin ki böyle saçma bir seyi kim kabul eder ki böyle bir seyi ? Ya da dunyanın neresinde 3. kaleci 2. olan atlatılarak kaleye geçirilir ?Bu dayatma transferin önüne koyulan bir taştır Rıza Hoca tarafından çünkü o en başından beri (hatta gecen yıldan beri) Atilla'yı istiyordu zaten kendisinin transfer tarzının bu oldugunu artık gördük.

Para sıkıntısı olmayan Belediye varken Oguzhan heralde gelmez buraya hele bu yaklaşım varken ben olsam ben de gelmem.

Forma savaşı vererek kendine kanıtlamak isteyen kalecidir Atilla muhakkak ama kime ne kadar talebin oldugu da orta yani burası olmasa Fenerbahce'ye gidicek de değildi kendisi, 2B'ye düşmüşken super lige zıplayabilmek her gun çalmaz adamın kapısını.

Bilindiği gibi 18 kişilik kadroda altyapıdan bir adam olmak zorunda(yani tam boyle degil kural ama kabaca boyle)  Rıza Hoca'nın 3 şansı var Sinan,Kaya,Alper.

Sinan da aynen hani Atilla gibi  Hocaya ben kendine guveniyorum burada kalarak forma savaşı verecegim dediği ve kalmak için direndiği için artık Atilla transferi bir inat haline dönüştü nasıl bir inat ki Hoca Sinan tecrube kazansın derken diğer yandan  Sinan'ın 40'da 1'i tecrubeli olmayan Kaya'yı yedege alacağını söyleyerek kendiyle çelişmeyi bile göze aldı.Hatta bugünkü basın toplantısında Atilla'yı 3.kaleci aldık demiş sanırım gazetecilere :)

2 seçenegi kaldı Hoca'nın kulubede altyapı mecburiyeti için Kaya ve Alper.

İsteksizce yazdıgım icin karışık oldu ama anlayan anlamıştır diye umuyorum.

Bazı seyler eksik ve yanlış kalmasın istedim.

Doktor tavsiyelerine ragmen dahi artık inada dönüşen bu transfer  umarım kimseyi daha fazla zor durumda bırakmaz.

Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 15:49
  Yaşı ve konumu sebebiyle Atillanın transferine karşıydım ancak bu çarpık ilişkileri öğrendikçe bu transfere destek vermeye başladım.

Sözde Eskişehirsporluyum diyen gazeteci abimiz pazarlamacılığa başlamış,şanlı formamızı satmaya çalışıyor.
kalender
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 15:51
yok pazarlamacılık değil bu,nemalanmak.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 16:42
Forumda herkesin okuması gereken iki yazı. banner abiye ve Suat abiye bizleri bilgilendirdikleri için teşekkür ederim.Eskişehirspor üzerinde ve Rıza hoca üzerinde oynanan oyunları gördükçe ben utanıyorum.En kısa zamanda umarım A.İhsan ve Ceylan Çalışkan'dan kurtuluruz.

Alıntı yapılan scetintas

Kaleci Atiila hakkında söylenen her söz gerçek dışıdır...Olay tamamen Menajer Ceylan ÇALIŞKAN ve Ali İhsan SARIÇOBAN tarafından düzenlenen Rıza hoca ve Atillayı taraftar önüne atan eylemdir...

Ceylan ÇALIŞKAN ve A.İhsan SARIÇOBAN'ın yazdıkları ve eylemleri sadece bununla ilgili değildir...Bunları da yakın zamanda sizlerle paylaşacağız...Fakat şu anda söyleyebileceğimiz tek şey şudur..Ceylan ÇALIŞKAN ve Ali İhsan SARIÇOBAN Emirdağlı olup aynı köylüdürler...Sanırım bu çok şeyi size anlatmak için yeterlidir...

Gerçek taraftar Rıza ÇALIMBAY ve ekibine karşı olumsuz yaklaşmasın ve onların Ceylan ÇALIŞKAN ve A ihsan SARIÇOBAN'dan çok daha fazla Eskişehirspor menfaatleri için çalıştıklarını bilsinler yeter...

Alıntı yapılan banner

Bir de olayın şu yönü var. Bildiğiniz gibi ikinci kaleciler maç başlarını ve primlerini tam alırlar. Yani oynasa da oynamasa da 18'e girdiği zaman tam alır. Rıza Hoca Oğuzhan'a gelirsen 3. kaleci olacaksın, kabul ediyor musun demiş, kabul etmemiş. Yani ben sana boşuna para verdirtmem, yedek kaleci olarak Kayacan çıkar, İvesa sakatlanırsa sen geçersin kaleye demek istemiş. Atilla'ya da aynısını söylemiş. Gelirsen 3. kaleci olacaksın, buna göre gel demiş, Atilla da sorun değil ben kaleyi alacağıma eminim diyerek kabul etmiş. Aradaki nüans farklarına dikkat çekmek istiyorum. Birisi paranın derdinde olan bir kaleci, birisi kendini kanıtlamak isteyen forma savaşı verecek olan bir kaleci. Sizin tercihiniz hangisi olurdu? Atilla'nın menejeri Ceylan Çalışkan olsa idi şimdi methiyeler düzülüyordu Atilla'ya.

Bu arada olaya kaptırdık kendimizi Atilla'ya hoşgeldin diyemedik.

BU BÜYÜK CAMİAYA HOŞGELDİN ATİLLA.
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 17:21
güzel bir anektod, Atilla başarılı olur inşallah EsEsimize bu şekilde oyuncular lazım...
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 17:34
Alıntı yapılan Volkan

BU A.İhsan Sarıçoban için birşeyler yapmak şart oldu artık YETER (!)
Bizi enayi yerine koyduğunu sanıyor.
İlk maçta pankart yada bi beste ile cevap vermeliyiz ..
Bu kişilerin amacı senin, benim amacım gibi değil Volkan. Bizler, her konuda, bu kulüp için hangisi en iyisi ise o olsun istiyoruz, bu kulüp ayağa kalksın, kurumsallaşsın, şeffaflaşsın istiyoruz. Bu kulüp birilerinin elinde perişan olmasın, kendi kendini döndürsün, isimler önemli olmasın, kim gelirse gelsin bu kulüp hep ayakta kalsın, bu kulübün değerleri olsun, herkes hesap versin, kimse kulübü babasının malı gibi kullanamasın istiyoruz. Ancak birileri bu kulübü araç olarak kullanıyor. Kimisi cebini dolduruyor, kimisi prestijini artırıyor, kimisi reklam peşinde koşuyor.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 10:36

Eğer yanlış anlamadıysam;

Ivesa as Kayacan 2. Atilla 3. kalecimiz.
Eğer Ivesa sakat veya cezalı olursa yerine Atilla geçecek. Maç oynamış olması sebebiyle tecrübesinden yararlanılacak. 
Ivesa oynayabilecek durumdayken Atilla tribünde olacak. Böylece Atilla'ya maçbaşı verilmeyecek.
Kayacan kulubede kalacak genç oyuncu kontenjanını kullanacak.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 10:41
  Kaleci atillanın transferi yerel basında yine manşetten verilmiş. Anlaşılan bazı gazeteciler  Eskişehirsporu karıştırmak için yemin etmişler.Eskişehirspora her türlü düşmanlığı yapıyorlar ve yürüttükleri bu karalama kampanyası ile Eskişehirspor ismini zedeliyorlar.

Sürekli olarak Rıza hocaya saldırıyorlar ve  başkanda bu saldırıları onaylarcısına  aylardır sessiz kalıyor.  

Başkan bu işi beceremiyorsa söylesin taraftar gereğini  yapar ve bir tane bildiride bu işbirlikçiler için yayınlar.

Eskişehirsporun tarihinde hiç bir zaman basın bu kadar kulübün iç işlerine karışmamıştır.Bu gazeteciler gücünü  kimden alıyor, kimlerle işbirliği yapıyorlar ortaya çıkarılsın.

kalender
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 10:55

Demek  ne yapmak lazım basın menajer ve buna çanak tutan yönetime busene ders verme vakti,her maçta pretostomuzu yapmamız gerekiyor artık bunları yakamızdan silkmezsek bunlar bizim canımıza okuyacak

Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 11:10
BET'i göreve davet ediyorum daha beklersek çok geç kalacağız,bunların suyu ısındı doğru dürüst açıklama bile yapmadılar daha kapakladılar,Bunların kirli ilişkileri sabrımızı taşırcak artık organizeki bir şekilde bunlara hermacta tüm taraftar tepkisini koymalıdır,biz tesis,altyapı,stad,şirketleşme istiyoruz kendilerini düşünen değil 
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır