eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:00
Alıntı yapılan es_bil

Galatasaray Trabzon'a kaybetseydi iyi olurdu, artık ligi bırakırlardı, tamamen UEFA'ya yönelirlerdi, beraberlik az da olsa umutlarını devam ettirdiğinden pek de iyi olmadı(lider Sivas la 5 puan fark var ve haftaya Sivas-Beşiktaş maçı var).

Artık bizim futbolcular Galatasaray'ı yenecekler, bunun lamı cimi kalmadı, Ankaragücü, Belediye ve diğerleri ne sonuç alırsa alsın, Galatasaray'ı yensinler en azından milli maç arasına rahat girelim...

ben de kazanmalarını istiyordum. üst üste iki maç kaybetmek istemezler diye düşünüyordum. fakat hafta içinde oynayacakları maç da önemli.  eğer turu geçerlerse bizim maça iyi konsantre olamayabilirler ve yorgun olacakları da kesin 
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:06
maçtan pek umudum yok cok sanssızım hakemlere de bahane baglamamak gerekır ama malesef ıyı mac yonettıklerı soylenemez.. herseye ragmen galatasaray deplasmanı yapmak zorundayız destek vermelıyız..
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:20
bizde emre toraman cezalı onlarda milan baroş ve yaser yıldız .hamburg macında bir ikide sakat falan vede yorgunluk.nelere kaldık yarabbi.keşke bunları hic duşunmeden takır takır yenecek bir takımımız olsaydı.ama yinede umitliyiz erken gol yemez akıllı kontra yapar vede buldugumuzda mutlaka golu yapmak kaydıyla 1  2  tane sallarsak neden olmasın.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:30
Arda 2 hafta sakat diyorlar ...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:31
İkinci deplasman galibiyetimizi Galatasaray'dan alacağız.Benden söylemesiHug
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:34
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Bende Serkan gibi düşünüyor iddaa da 10 misli yatırıyorum. ESES im kazanamadıktan sonra ben kazanmışım kaç yazar?
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:34
Alıntı yapılan Cumhuriyet

İnşallah, Allah'ın izniyle. Ama Gs de çok eksik olması kolay yenileceği anlamına gelmez. Deplasmanlardaki başarısızlığımız da biraz umudumuzu kırıyor.
Belki Bir Gün!
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:34
iyi bir taktikle oynarsak ben 1 puan alacagimiza inaniyorum. ama obur turlu sadece rakibin hatasina gore oynarsak ne yazikki yenliriz.
DK
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:35
Deplasmanda küme düşme adayı Hacettepeden 1 puanı 89 al. Kocaeline yenil. Formsuz top oynamayan Sivas a yenil. Havaya girmiş gs. yi gidip orada yen şaka gibi uçmanın bir anlamı yok. Ligdeki gerçek rakiplerimizi burada yenip dışarıda yenilmesek yetecekti. Fantazili hayalin bir anlamı yok.
Yukarı
avrupasimsek Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun A.
Yer: Almanya
  Alıntı avrupasimsek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2009 saat 22:37
Bence Galatasaray iyi futbol oynamiyor. Bizim takim istanbul takimlarina karsi cok motivasyonla oynuyor.
Galatasarayi yenip döncez insallah.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır