eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Kocaeli Deplasman Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 20:31
yaşanan ufak taşlama olayından otobüsümüz şükür ki zarar görmemiştir. arkadaşlarımızın bir an önce eve sağ salim  varmaları diliyoruz. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 21:01
Evlerimize sağ salim döndük.Yine güzel bir deplasman oldu.Deplasman organizasyonunda ÜNİESES artık bir marka olmuştur.Bayan arkadaşlar bile gönül rahatlığı ile bizlerle deplasman heyacanını yaşayabiliyorlar.Bizlere bu yolu açan Semih ve Murat Hocalarıma teşekkür ediyorum.Clap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 21:05
organizasyonda emegi gecen herkezden ALLAH razı olsun bundan sonra her deplasmanda bizde üni esesleyiz
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Turkey
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 21:23
Birkez daha üniesesle güvenle gidip geldik. Teşekkürler unieses.
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
starboyss Liste gör
Yazar

tolga
  Alıntı starboyss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2009 saat 21:28

siz taşlandınızmı?

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2009 saat 19:19
Alıntı yapılan starboyss

siz taşlandınızmı?

Evet arkadaşım taşlardan bizde nasibimizi  aldık.Ben futbol rekabettir,rekabetin olduğu yerde kardeşlik olmaz derken ,birileri bana kızıyordu.Şimdi yediğimiz taşlar bana kızanlara kapak olsun.Angry
Yukarı
jonturk26 Liste gör
Yazar

seyhan
Yer: İstanbul
  Alıntı jonturk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2009 saat 20:06
Herşey için teşekkürler. ünieses le deplasman yapmak ayrıcalık.

yazıyıda kopyalıyım da kavka çıkmasın

çoğunlukla maçlara münferit olarak gitmeyi tercih ederim, üç seçenek vardı; bir gün önceden istanbula gidecektim, bir gün önceden gebzeye gidecektim yada maç sabahı eskişehirden izmite gelip gezdikten sonra maça girecektim. maç günü yağmur yağacak söylentileri yüzünden bu fikirleri kenara atıp eskişehirden organizasyonların biriyle gitmeye karar verdim. ilk seçenek ünieses di. hep aklımdaydı üniesesle deplasmana gitmek. fakat bir sorun vardı, ben üniversitedeyken ünieses yokdu, hiç kimseyi de tanımıyordum ve ünieses için çok kişi olmak önemli değil, temiz olmak önemliydi. ünieses otobüslerinde bırakın alkolü sigara içmek bile yasakdı. referans olmadan da aralarına kabul etmiyorlardı. bir kişinin işi çıktığından onun yerine gitme şansım oldu. öncelikle beni aralarına aldıkları ve böyle güzel bir organizasyon yaptıkları için hepsine teşekkür ederim.

sabah telefonun alarmıyla uyanırken saat 6 00 ı gösteriyordu ve cumartesi gecesinden ötürü topu topu iki saat uyuyabilmiştim. apartmandan çıktığımda maç havasına girmiş ''sen uyu ben deplasmana gaçayım'' bestesini söyleyerek buluşma yerine doğru yöneldim. üniesesin arasında farklı birisi vardı ingilizce beste söyleyen. polonyalı christopher polonyaesesi temsilen oradaydı. erasmusla eskişehirde okuyan avrupalılar içerdeki maçlara geliyorlardı ama böylece deplasmana da gitmeye başladılar. türkçe bilmese de hacım demeyi öğrenerek bizden biriydi artık. 7 45 de gecikmelide olsa bir otobüs ve bir minibüs yola çıktık. deplasman otobüslerinin en güzel yanı marşlar söyleyerek gitmektir. ama bu unieses olduğu için fanatik esesli christopher ın amigoluğunda bestelerin bazılarıda ingilizce oluyordu.
http://www.facebook.com/...o.php?v=56496058755&ref=nf
"we are allways there,
where our es es play
aaeeaaoo eskişehir gool"

izmit girişinde geldiğimizde saat 11 30 civarıydı. aramalar bitince gideceğimizi düşünüyorduk ama polisin bizi burada bekletmesiyle eskişehirden ilk çıkanlardan olduğumuz halde telaşlanmaya başladık zira stadda biletlerin bittiği söylentileri vardı. diğer otobüsleri bekliyorken bir otobüs yaklaşıyordu hacca gidenlerdi bunlar. hacca gider gibi deplasman yapıyorduk bizde 403 le alkolsüz. bibirimize hacım da deyince, komiser ''bu sizden değil mi ?'' diye espiri yapıyordu. neyseki otobüslerin gelmesiyle 12 30 gibi 7 otobüs 4 minibüs stada doğru yola çıktık. stada geldiğimizde bilet hakikaten yokdu. tkş, bkş, bursaeses, ankaraesesve münferit gelenler bilet bırakmamış. 500 civarı eskişehirspor taraftarını da polis salmıyordu. ortada kalmıştık ne stada girebiliyor ne geri dönebiliyorduk. kocaeli tarafından ve karaborsadan bilet alarak bir şekilde maç başlıyorken girdik deplasman tribününe. kocaeli yönetiminin çok büyük hatası vardı. koltuk sayısı kadar bilet satmış kocaeli taraftarı da eskişehirspor taraftarı da mağdur olmuşdu. sonradan 10 dk gibi kapıları açmış dışarda adam kalmamış her iki taraftanda. 4 otobüsde geri çevrilmiş beklediğimiz yerden izmite giremeden.

maç hakkında çok birşey yazmayacağım 3-3 bile bitebilirdi, çok da izlemedim maçı zaten. 1300 civarı eskişehirspor taraftarı olarak eskisini aratsa da iyi tribün yaptık. kocaelispor taraftarı eskisi gibi değildi maçın stresiyle herhalde hodri meydanda devamlı olarak 50 100 kişi bağırdı gole kadar. kapalı kale arkasında da yeni bir oluşumları vardı. yanlış anlaşılmasın hodri meydan türkiyenin sayılı tribünlerindendir daha fazlasını beklediğim için böyle dedim. izmitli şahsi dostlarımla maçdan sonra konuşduğumda onlarda beğenmemişler kendilerini, bizim içinse bu seneki izmite gelen en iyi tribündü dediler. ara ara iyiydik ama bizde eskisi gibi değildik. bandoeses gelememesine rağmen espana yaptık o güzeldi. açık kale arkasındaki çekirdekçilerden birkaç kere taş atıldı bizim tribüne, atanlar üç kişiydi. polisde maç sonu üç kişiyi kolundan tutup bizim tribünün önüne getiriyorken ki surat ifadelerinde pişmanlıkları okunuyordu. getirmeden ambulansın orada komiser sorguluyordu muhtemelen salmıştır.

kızılcıklı tribününün ve eskişehir 1965liler derneği nin kurucusu tatar mustafa tam bir tribün lideri gibiydi. maçdan önce dışardaki giremeyen taraftarla ilgilenmesiyle, tribünü yönlendirmesiyle, tezahuratlara saniyesinde kontrasıyla ve en önemlisi küfür ettirmemesiyle. en çok sevindiğim maçda küfür etmememizdi,yok denecek kadar azdı. zaten son yıllarda eskişehirspor tribünlerinde öto nun sayesinde küfür bitme aşamasına geldi.

istanbul ve izmitdeki tanıdıkları görmek hasret gidermek güzeldi. bursaspor bayrağına takılmışlar herhalde, onu bursaesesle gelen bir kaç bursalı arkadaş açtı, olmasa iyi olurdu. bursaesesliler bursalılara bir dahaki maçınıza da biz geliriz diyerek karşılık vermiş. bursanın bir dahaki maçı eskişehirsporla eskişehirde :)
mazeret değil ama kocaelispor tribünlerinde de antalyaspor pankartları ve atkıları vardı. dönüşde bir kısım kocaelili tarafından 4 farklı yerde taş yağmuruna tutulduk acemi olacaklar ki sadece üç taş isabet etti. camların temperli olması da kırılmasını engelledi. tabiki bunu bütün kocaeli taraftarına mal etmiyoruz.
unutmadan kocaelisporu tebrik ediyorum. hala sevdiğim dostlarım var.

uykusuz, yorgun ve maçta da susuz kalmama rağmen üniesesle deplasman yapmak güzeldi. hepsine teker teker tekrar teşekkür ediyorum. yağmur yağmadı ama iyiki üniesesle gitmişim deplasmana. skorun üzüntüsü ve yorgun olmamızdan dönüşde çoğunlukla uyuduk. christopherbir dahaki deplasmanı iple çekiyor.'' next time ali samiyen'' diyordu. şartlar uygun olursa ali samiyen e de üniesesle gitmek isterim. unieses le deplasman
dedikleri kadar ayrıcalıkmış.

ünieses otobüsü izmit girişi minibüsdekiler yok.
http://img4.imageshack.us/img4/4142/resim077.jpg
deplasman tribünü haikaten kıpkırmızı
http://img22.imageshack.us/...elisporeskisehirspo.jpg

körfeze davasında başarılar. bu ligde kalmayı hakettikleri kuşkusuz.
bu maç bitti, klasik önümüzdeki maçlara bakacağız. zorlu bir etap bizi bekliyor, bursaspormaçı içerde, galatasaray ve fenerbahçe maçı deplasman. allah utandırmasın.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=15696886
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2009 saat 10:09
Ünieses gs Deplasman hazırlıklarına başlamıştır.İlğilenenlere duyurulur.
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2009 saat 22:05
Ünieses.org forumuna yazmıştım burayı unutmuşum,aynısını kopyalıyorum...

Hayatımda gittiğim en temiz en güzel organizasyondu.Elbette ufak tefek sorunlar vardı ama bunlar çok çok doğal.bu sorunlardan biri ekip olarak gittiğimiz minibüsün polis bekleme noktasında bizi beklemeden gitmesiydi,minibüsteki arkadaşlar 2 dk daha kalsalar,polise durumu izah etseler onlarla beraber bizde stadyuma epey vakit önce gidecek ve maça girişte yaşadığımız sıkıntıyı yaşamayacaktık,en azından o derece yaşamayacaktık.

İşin iyi yönü bu sayede maça beleş girdik,en azından ben beleş girdim Smile buluşma noktasına geç gelen emrullah ve minibüsteki ekibe teşekkür ederim Smile tabiki bu işin şakası.

Sabah oturduğum evin yakınından beni alan Tarık abiye,çorbamı ısmarlayan şahin abiye Smile hoş muhabbeti için yolculuk arkadaşım serkana Wink otobüste muavinlik yapan arkadaşa(ismini bilmiyorum kusura bakmasın) ortamı canlandıran çoşturan arkada oturan tayfaya Wink polonyalı arkadaşa kısaca hepinize çok çok teşekkür ederim.
İnşallah daha nice deplasmanlaraı sizlerle gitme fırsatım olur.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır