eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim Ya Hakkımızı Koruyun.! Ya da İstifa Edin.!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:55
Değerli forum üyesi arkadaşlarım...

Amacım yönetimi kendine getirmektir...Yönetime atıp tutan onlarca konu başlığı var zaten...Fakat şimdiye kadar yaptığımız hiç bir eleştiriyi yönetim dikkate almadı....

Alın size işte dikkat çekecek bir başlık...Görsün yönetim...Biz istifa etsin demedik...Lütfen dikkatli okuyun...Ya sesiniz çıksın ya da çıkmıyorsa çekilin demişiz...

Teknik Direktörümüz iyi,takımımız iyi ve güzel futbol oynuyor...İyi de o zaman niye sıkıntı çekiyoruz...13 puanın gasp olmasında kimin suçu var...Taraftarın mı? Hocanın mı?Futbolcunun mu? Şansın mı?? Biriniz Allah aşkına söyleyin...

YÖNETİM SESİNİ DUYUR demek ne zaman bölücülük oldu onu da anlamıyorum...
Şu durumda yönetime karşı susmak,SUSMAYA devam edin demekle eşdeğer değil midir..??

Saygılarımla....

NOT: Konu başlığını eleştiren tüm arkadaşlarım haklıdır...Evet İtici bir başlıktır...Yarın Öğlen saatlerinde değiştireceğim kimse merak etmesin...Fakat artık dikkat çekmeninde başka yolu ve metodu kalmamıştır...Lütfen konunun başlığından değil,yazının içeriğinden yola çıkarsak çok daha yapıcı oluruz....Çok daha yararlı konular üzerinde tartışırız...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:57
Başka bir yönetim bulabilecekmisiniz merak ediyorum.burdan sallaması kolay tabiki
...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:02
Alıntı yapılan scetintas

Biz istifa etsin demedik...Lütfen dikkatli okuyun...Ya sesiniz çıksın ya da çıkmıyorsa çekilin demişiz...

Dediklerinizle konu başlığı çelişkiye düşüyor ama..
Yarın çarşıda konu başlığından yola çıkarak, taraftar yönetimi istifaya çağırıyor diye düşünülebilir..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:04
Ilkercim. Ben Madrid de calisiyordum, simdi Abu Dhabi'ye gectim. 10 yil kocaeli'nde oturdum. Senin dedigin o yonetimi alan taraftar grubundan da tanidiklarim var. Bazi isler gonul ile olmuyor. rajonu bilmek lazim. Inan celal dogan, ilhan cavcav gibi birisi Kocaelinin basina gecse "kocaeli"nin parasal potansiyeli ile onlari kimse durdurumazdi. Ama ne oldu borc batak icinde kaldilar, futbolcular idmana cikmadi, tesisleri terketti. Sefa Sirmen bld baskani olursa kocaeli nin kaderi degisir mi degisir. Yani verdigin ornegin guzel olmadigini gozlerimle gormus biriyim...... Bize Aydin Begiter gibi isi bilen biri lazim. Anladin umarim ne demek istedigimi. Saygilarimla.......

NOT: Koraycim ayni azimden dolayi bende tebrigi haketmiyorum yahu.... Illaki takdir etmen icin beni sahsen mi taniman lazim......... Tarafsiz bakarsan ben daha cok cabaliyorum..... Seni de selamliyorum.....

Yanlis anlamayim ortak kaygimiz ayni...... EsEs'in basarisi..... Ama mantikli dusunerek hareket etmek de biz bilincli taraftarlara dusen gorev olmali
Murat Bayrak
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:04
Alıntı yapılan es-suat-es

Başka bir yönetim bulabilecekmisiniz merak ediyorum.burdan sallaması kolay tabiki

Buradan kimseye sallanmıyor asıl sallayan bol keseden atan, taraftarın gözünü boyayıp Federasyona karşı gıkını çıkartacak cesareti bulamayan Halil Ünal yönetimidir.. Ayrıca suat bey(scetintaş) açıklamış istifa etmesi için çağrı yok burada tabiki yönetimleri oluşturmak zor bir iş ama yönetimin bu şaibeli oyunların döndüğü ligde bir an önce kendine gelmelidir.
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:04
Murat

Yönetim Biz bu tepkiyi gösteremeyeceğiz o yüzden istifa ediyoruz derlerse sen aman tamam tepki göstermeyin ne olursa olsun yönetimde kalın mı dersin ?

Ben şahsen demem.. Hakemler tarafından 14-15 puanımız çatır çatır yenirken buna tepki göstermeyip istifa ediyorum diyenin yolu açık olsun... Yönetim istifa edincede Bu kulübe hiçbirşey olmaz o konuda bir endişen olmasın...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:14
Suat Bey, inanin baslik zaten bolmeye yetiyor. "YONETIM SESIMIZI DUYUR" gibi baslik secseydiniz ve derdinizi anlatirken de istifa edin yerine"biz buyuk taraftarlar yapacagimizi biliriz" deseydiniz niyetizle ilgili tartisma da dogmazdi. Onlar da zaten cok iyi bildikleri "EsEs taraftarinin takimina sahip ciktigi" olgusunu tekrar hatirlayarak silkinirlerdi. Binlerce kilometre otelerde EsEs imize yapilanlara kahrolmuyorum mu saniyoruz. Inanin gurbet acisi ile daha kotu oturuyor ama ben duygularimi mantigimla karistirmamaya calisiyorum. Ben catir catir efendi gibi savasan takimima yapilanlara uzulmuyor muyum. Buralarda canli yayin seyretmeye bile cikisimiz yokken, bunlarla kahrolurken bile duygu firtinasina kapilmamaya gayret ediyorum. Kapilsam ilk yapacagim MHK ve TFF yi bombalamak olurdu........ Sakin kafayla dusununce haksizmiyim acaba?
Murat Bayrak
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:14
Alıntı yapılan es-suat-es

bundan daha kötüsünü inan bulamayız ama şimdi bu işlerle uğraşacak zaman yok,enaz 40 puana ulaşmalıyız yani alınacak hemde aslanın ağzından alınacak 16 puan var.şimdi derenin ortasında at değiştirmeye hiç zamanımız yok.bu yönetimin yapacağı en iyi şey kulübü ligde bırakıp görevi devretmektir,bizde Allah razı olsun deriz.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:19
Murat Bey,

Öncelikle söylediklerim şahsınıza değil... En başından en sonuna kadar tüm mesajları okudum. Bir kısım mesajlarda yönetimimiz sanki çok başarılıymış gibi gösterilmiş, sanki bugüne kadar bir şey yapmışlar gibi "daha ne yapsınlar?" şeklinde yazılar yazılmış. Bir diğer kısımda da sanki bu klübe, heleki şu seçim arifesinde başkan bulunamazmış gibi imalarda bulunulmuş. Tepkim bunlaradır.

Bu akşam Halil Ünal istifa etsin, Kemal Unakıtan dışarıdan müdahale etmezse yarın akşama 3 tane liste çıkar yönetime talip...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 01:23

Cagil, klup her zaman bakidir. Bizler sayesinde ona birsey olmaz. Ama Amigo Orhan'in tribunleri bagirttigi gunleri hafizamda hala dun gibi hatirlayarak, o gunlere donecek EsEs icin bir 33 sene beklemeye muhtemelen benim omrum yetmez. O yuzden mantikli dusunerek adim adim guzel gunlere ulasmayi hayal etmeliyiz. Birakin yonetimde yeni katildigi ortamda yolu yordami ogrensin, isler nasil donuyor kavrasin. Tecrube edinsin, ha bu arada da haksizliga sessiz kalmasin ama biz de yakisiksiz zamanda ISTIFA ET demeyelim. inanin zamani degil.........

NOT: Catir catir puanlarimizin yenmesi potansiyelimizden korkanlarin ayak oyunudur. Ama potansiyelimizi daha kuvvetli gosterirsek acaba bu masa basi oyunlarini yapanlar yilanin basini kucukken ezelim deyip senaryoyu daha da vahimlestirmesinler... Ama soyle derinden derinden sessiz bir palazlanip ligde kalici olsak...... hayal etmek lazim.... akilli olmak lazim....... (Bu sadece olasi senaryolardan bir fikir, siz binlerce uretebilirsiniz)
Murat Bayrak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır