eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Duyurular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 22:22
hayırlı olsun üniesese yeni transferler yapmışş... 1-2 yorum sonra  daha net ayrıntılı yorum yapacagım..
nerde kalmıştık?
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 22:28
Üniversite adabında olan herkese kapımız açık. Bugün gelen arkadaşlara teşekkür ederim. Gelemeyenlerinde canı sağolsun.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 22:33
tşk bu açıklama için .ama sen konuyu anlamamış  gibisin hocam ve anladınsada bu cevabı yazdınsa.. Allah yolunuzu açık etsin..
nerde kalmıştık?
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 01:11
Yap Hakan Abi yorumunu.Smile Merakla bekliyoruz yeni transferler kimmiş neymiş?
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 01:16
bugun aranızda olmayı isterdim fakat bütünlemeler için cuma günü konyaya döndüm... burdan herkese selamlarımı iletiyorum...
Yukarı
ogabi Liste gör
Yeni Yazar

Oğuzhan ABİ
  Alıntı ogabi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 01:20
ümit karan in golunden sonra, unieses grubundaki, nerede, neden, hangi ilkeler dogrultusunda bulunmasi gerektigini unutan veya hic bilememis olan bir kac cahil arkadasi kiniyorum! Her ne şekilde, her ne sebeple olursa olsun, sen topcunu -hele ki kaptanını- yuhlayamazsin.. hele ki bu adam galibiyet golunu atmissa hele ki ilk golun assistini yapmissa. 
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 01:30
Alıntı yapılan ogabi

ümit karan in golunden sonra, unieses grubundaki, nerede, neden, hangi ilkeler dogrultusunda bulunmasi gerektigini unutan veya hic bilememis olan bir kac cahil arkadasi kiniyorum! Her ne şekilde, her ne sebeple olursa olsun, sen topcunu -hele ki kaptanını- yuhlayamazsin.. hele ki bu adam galibiyet golunu atmissa hele ki ilk golun assistini yapmissa. 

Kim yapmışsa kutluyorum.ÜniESES ilkelerine ters mi düz mü bilmem ama doğru olanı yapmış,tıpkı benim yaptığım gibi Clap
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 01:38
Alıntı yapılan ogabi

Ünieses in farklı bir duruşu olması konusunda hemfikirim protesto değişik yolları vardır. Yuh çekme bunun en basit düzeyidir ve ünieses e yakışmaz Ünieses in protestosu daha seviyeli daha ses getiren şekilde olmalıdır. Avam tedbirleri Ünieses in tercihleri arasında asla olmamalıdır. Bizler Ünieses i ESES tribünlerine Lig atlatacak bir sıçrama tahtası olarak görüyor ve buna yakışır şekilde davranmasını bekliyoruz. İstikbalimizin ümit pırıltısı sizlersiniz.
Yukarı
ogabi Liste gör
Yeni Yazar

Oğuzhan ABİ
  Alıntı ogabi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 01:42
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan ogabi

Kim yapmışsa kutluyorum.ÜniESES ilkelerine ters mi düz mü bilmem ama doğru olanı yapmış,tıpkı benim yaptığım gibi Clap

Boyle devam edin. Kocaman alkislar sizlere gelsin.
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2010 saat 01:59
Alıntı yapılan ogabi

Oguz arkadasım maçta yasadığım hadiseden dolayıda sanırım beni kastediyorsun,
evet Ümit Karanı yuhaladım maçın bir bölümündede  golünden sonrada.
Ama bu hiçbir sekilde bundan önceki maçlardada dahil kaçırdığı sayısız goller için degildi,
Dısarıda okumama rağmen içerideki bütün maçlara geliyorum bu senede bir çok deplasman maçına gittim ama benim her maçta izlediğim Ümit Karan hep aynı Ümitti;isteksiz,cansız,hata üstüne hata yapan...ya ben farklı birini izliyorum yada başkaları?
ve artık dayanamayıp ilk defa 20.hafta sonunda Ümit Karanı yuhaladım.

ünieses te yuhalayanlar varsa onlardan biri bendim,bunu ünieses e yakıstırmayanlar lütfen ayıbı sahsım üzerine atsın ,eger Oğuz arkadasın mesajından rahatsız olan ünieses li arkadaslar varsa hepsinden özür dilerim.

ayrıca Ümit Karanın golünden sonra şahsım adıma talihsiz bir olay yasadım,
golden sonra 2 kişi üstüme yürüdü Ümit Karan hadisesinden dolayı,
maçlarda kendi taraftarımız arasında çıkan her kavgadan sonra içim kan ağlayan biri olarak,
sırf bir kavgaya patlak vermemek için sabırla karsılık vermedim olayın bir an önce sönmesi için ayrıca hadise anındaki diğer üneses li arkadasların büyük erdemli davranısları içinde hepsine tesekkürü bir borç bilirim.
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır