eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 00:49
Alıntı yapılan es_emre26

O beleşçi dediğiniz kişilerin çoğu tribün çocuklarıdır...Cebindeki son parasıyla bir dilim ekmekle deplasman yapan,beleşe girip güvenlikçilere yakalanmamak için 4 saat havasız tuvalette bekleyenlerdir...Wink

Parası yok adamın ne yapsın ??? Kim için 4 saat tuvalette beklenir düşün bakalım ???

Yönetim utansın...!!!

ajitasyon yaparak konuyu dağıtmak yerine daha kalıcı ve mantıklı çözümler üretebiliriz..
KKŞ
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 00:53
Ya tamam cezayı hak etmiş olabiliriz ama ağır cezalar bunlar biz gibi Anadolu klüpleri için TFF biraz acımasız davranmış .

Yönetim vergi kaçırayım diye seyirci sayısını az gösterirse adamlarda bunu anlarsa cezayı yapıştırır böyle .

Bi de Kocaeli de aynı suçu işlemiş daha az ceza almış neden ? Yönetim bunu sormalı ve hakkımızı aramalı aynı suçtan biz neden daha fazla ödeyelim ki .
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 00:55
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan 26 ilker 26

ben maca 25  ytl karsılıgı girdim ama 1 e 2 yapan coktu bunun onlemini almazsa klub daha cok 30 bin ytl ler oder ....

İşte o beleşçiler kendini hala EsEsli zannediyorAngry
Bilet alıp klübüne yardım etmiyor 1 sonrasında büyük ceza gelmesine neden oluyor 2 aramızdan bunlar temizlenmeliAngry

O beleşçi dediğiniz kişilerin çoğu tribün çocuklarıdır...Cebindeki son parasıyla bir dilim ekmekle deplasman yapan,beleşe girip güvenlikçilere yakalanmamak için 4 saat havasız tuvalette bekleyenlerdir...Wink

Parası yok adamın ne yapsın ??? Kim için 4 saat tuvalette beklenir düşün bakalım ???

Yönetim utansın...!!!

Emre umarım beleşçileri savunduğunun farkındasındır.Parası yoksa girmeyecek maça bu kadar basit.15.000 ytl beleşçiler yüzünden geldi.

Madem hepsi tribün çocuğu EsEs'i seviyorlar kendileri yüzünden EsEs'e ceza yazılsın istemezler herhalde...
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 00:58
Alıntı yapılan ermanka26

Emre umarım beleşçileri savunduğunun farkındasındır.Parası yoksa girmeyecek maça bu kadar basit.15.000 ytl beleşçiler yüzünden geldi.

Madem hepsi tribün çocuğu EsEs'i seviyorlar kendileri yüzünden EsEs'e ceza yazılsın istemezler herhalde...
ClapClap
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 00:59
Gelmeyin maça kardeşim ne işiniz var.Paranız yoksa oturun evde,ben böyle düşünceyeCensored
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 01:02
Bu işin ajitasyonu falan olmaz.Ne demek ya ajitasyon ?
Yönetimin bu rezaleti yüzünden maça giremeyen kaç öğrenci var biliyormusunuz ?
Öğrenci indirimi dedik ondada ses soluk yok.
Hem içerde hem dışarda takımını sürekli destekleyen öğrenci adam ne yapsın üretin bi çözüm konuşalım.? 2 maç yaptık 2 haftada.Hem deplasmana gidip hem de içerdeki maça gitmek isteyen fanatik öğrenci bi taraftar ne yapıcak ?
Kimse kimseyi karşısına alıcak yorumlar yapmasın lütfen.
Bu fiyatlarla devam etse genç nesilden bidaha nasıl Eskişehirsporlu çıkacak ? Cevabını verin.
Böyle konuşuyorsanız allah aşkına bir çözüm üretin bu işe !

Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 01:09
bilet fiyatları 25 ytl ikende beleşcilik oluyo 5 ytl ikende beleşcilik oluyodu bence bu bizim insanımızın yapısında var ne diyelim ALLAH ıslah etsin hepsini....
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 01:09
maç biletleri 5lira iken bile beleş girmeye çalışan tiplerin yüzlerce olduğu bir ortamdan bahsediyoruz burda. yönetimin yapacağı tek şey güvenlik elemanlarının sayısını arttırıp stada belli metre kala biletsiz kimseyi yaklaştırmamak olmalı. her hafta 30 bin ceza vereceksek işimiz var. 
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 01:13
Emniyetin Kapılarda aktif olarak görev alması lazım!!!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2008 saat 01:15
Alıntı yapılan esesli_asik

Gelmeyin maça kardeşim ne işiniz var.Paranız yoksa oturun evde,ben böyle düşünceyeCensored

Anlamazlar kardeşim anlamazlar...Wink

Öyle bir gün gelecek ki o beleşçi denilenlere muhtaç kalacaklar farkında değiller...

Sizin mantalitenize göre o beleşçi dediğiniz kişiler gs,fb,bjk maçlarına giremeyecek...Stadda aynı denizli,diyarbakır vs.vs. bunlar gibi olacağız...Wink 
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır