eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 41>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 16:59
Üyelik ücreti hemen istenmiyor...Başvurunuz kabul edildikten sonra isteyecekler..
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 23:09
Bir büyüğümüz üyelik sürecini anlatırsa çok makbule geçer.Formun çıktısını alıp tesislerdeki kulüp binasına götürüp verirsek olabilir mi?
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2010 saat 23:58
Alıntı yapılan Erman

Bir büyüğümüz üyelik sürecini anlatırsa çok makbule geçer.Formun çıktısını alıp tesislerdeki kulüp binasına götürüp verirsek olabilir mi?

yanına 3 de fotoğraf ekleyip gidersen olur yalnız formu boş götürme:))
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 00:42
Kulüp üyeliğine Yönetim Kurulu toplantısında uygun görülenler yönetim kararıyla üye sayılırlar,
Üyelik şartlarını yerine getirenler(Aidat ödeyenler Genel kurulda)oy kullanabilirler,Genel Kurul Tüzük değişikliğinde üyelik aidatı artırrımında genel kuruldan önce müraacaat eden eski tüzükte belirtilen aidatı,genel kuruldan sonra üye olanlar ise yeni aidat kararına göre üyelik ücreti öderler.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 08:52
Yeni tüzükte; Yapılacak üyelik başvuruları, mevcut üyelerin % 10'unu geçemeyecek. Yani Halil Ünal yeni dönemde sadece 60 yeni üye kaydı yapabilecek.. Buda başvurularda seçiciliğin ön plana çıkacağı, Torpil ve Referans isteneceği anlamına geliyor..

Forumda yaklaşık 6000 üye var. Bunların 600 ünün kulübe üye olmayı düşündüğünü varsayarsak, üye olmak için 20 sene beklemeleri gerekecek.

Bu sebeple; Suat abinin belittiği gibi yarına kadar, Resmi siteden üyelik formunu indirip, doldurarak 3 fotoğrafla birlikte Kulüp Müdürüne teslim etmeleri gerekiyor. Teslim ederken de mutlaka formun fotokopisine teslim alındığına dair tarih, imza ve kaşe bastırsınlar ki, formun daha sonradan kaybolma ihtimalinin önüne geçilsin..
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 09:12
Yeni tüzükten sonra üyelik konusunda birçok şey için geç kalınmış olunabilir. Bu nedenle eski tüzüğ göre -kongreye kadar- bir an önce üyelik başvuruları yapılmalı. Resmi sitede yer alan üyelik formunu doldurarak 3230617 nolu faxa veya 3229890 nolu telefondan Can beye ulaşarak kendisinden alacağınız internet (e-posta) adresine başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ücreti de üyeliğiniz onaylandıktan sonra yatırabileceğinizi bizlere olduğu gibi sizlere de söyleyeceklerdir. Bu nedenle imkanı olan ve üyeliği gerçekten ciddi anlamda düşünen arkadaşlarımızın kongreye 2 gün kala bu fırsatı kaçırmamaları gerekir.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 10:32
Şu an 20-25 civarı yeni başvurunun olduğunu ve bunların ilk yönetim kuruluyla karara bağlanacağını öğrendim. İlk başvuru sırasında ne fotoğraf ne de ücret isteniyor. Başvurunuz yönetim kurulunda kabul edildikten sonra fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve aidat dekontu istenecekmiş. Bu çerçevede şu an için yapılması gereken formun siteden indirilip, doldurulup elden, e-posta veya faks şeklinde gönderilmesidir.

Bizler bu kulübü seviyoruz ve hayatımızda önemli bir yer teşkil ediyor. Maddi anlamda sıkıntısı olmayan renktaşlarımızın üşengeçlikten, ihmalden veya yoğunluktan dolayı yapamadığımız bu başvuruları bir an önce yapmaları hepimizin menfaatine olacaktır. Bu kulüp, bizlerle daha da büyüyecek ve güclenecektir. Yaşasın Eskişehirspor.      
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 11:10
Alıntı yapılan matador

Yeni tüzükten sonra üyelik konusunda birçok şey için geç kalınmış olunabilir. Bu nedenle eski tüzüğ göre -kongreye kadar- bir an önce üyelik başvuruları yapılmalı. Resmi sitede yer alan üyelik formunu doldurarak 3230617 nolu faxa veya 3229890 nolu telefondan Can beye ulaşarak kendisinden alacağınız internet (e-posta) adresine başvurularınızı gönderebilirsiniz. Ücreti de üyeliğiniz onaylandıktan sonra yatırabileceğinizi bizlere olduğu gibi sizlere de söyleyeceklerdir. Bu nedenle imkanı olan ve üyeliği gerçekten ciddi anlamda düşünen arkadaşlarımızın kongreye 2 gün kala bu fırsatı kaçırmamaları gerekir.

Ben az önce aradım kulübü, Can Bey'e ulaşamadım. Başka bir bayan, başvurularınızı pazartesiden sonra yapın dedi. Ben ısrarla bugün yapmak istediğimi söyleyince yukarıda bahsedilen numaraya faks çekin dedi. 

Üyelikler ile ilgili benim aslında şöyle bir sorum var. Can bey ile konuşamadığım için kendisine iletemedim sorumu, gün içinde tekrar deneyeceğim ama bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirse sevinirim. Kulüp üyelik aidatının, kongrede değiştirilip çok yüksek bir bedele çekilmesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Olursa da, başvurularını kongreye kadar yapanlar eski 240 TL'den mi aidat yatırırlar yoksa yeni bedel üzerinden mi?
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 11:20
Başvuru tarihinde hangi tüzük yürürlülükte ise, o tüzük hükümleri uygulanır.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2010 saat 11:28
Şimdi arkadaşlar üyelik aidat bedeli konusunda yöneticilerle konuştuğum duruma göre 240 TL bedel değişmeyecek...Fakat yeni tüzüğe göre bundan sonra kongre üyesi olmak son derece güçleşecek...

Üye olmak isteyen arkadaşlar Form kağıtlarına Cuma gününe kadar olan tarihi atarlarsa eski tüzüğe göre kongre üyesi olma hakkına sahip olacaklar...Bu önünüze çıkan tarihi bir gündür..Bu fırsatı kaçırırsanız bu kulüpte söz hakkı olmanız bundan sonra yazı üzerinden başka bir şey ifade etmeyecektir...Ancak forumda,kahve köşelerinde konuşma hakkınız olur bu da Kulübümüz üzerinde size hiç bir söz hakkı tanımaz...

Bugün susmak zorunda kalanlar pazartesiden sonra her türlü konuşma ve sahip çıkma hakkına kavuşurlar...İlk yapmanız gereken siteden formu indirip doldurmak ve 3 adet fotograf ile beraber forma atacağı tarih veya önce fax çekerek (fax çıktısını onaylanıncaya kadar sakın atmayın) sonra şehir dışında olanlar kargo ile kulübe iletebilirler...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır